اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با Find my iphone

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با Find my iphone

سلام دوستان..
    من find my iphone رو روشن کردم ولی وقتی میرم توی icloud.com و روی find my iphone میرم رو نقشه نشون نمیده میگه که گوشی offline با اینکه به wireless خونه وصله کسی میدونه داستان چیه؟؟؟تو ایران کار نمیکنه؟

ببخشید بچه ها ولی من تو فروم گشتم این موضوع رو پیدا نکردم .. اگه تاپیکی در این مورد بوده منو به اونجا راهنمایی کنید

سلام ازماست
    بله تو ايران كار ميكنه
    سيستم location گوشي بايد روشن باشه روشنه؟

نظر

بله location service و find my iphone روشنه .. restrict هم کردم که کسی نتونه تغییرش بده .. ولی بازم میزنه offline

نظر

مال من هم میگه off-line در صورتی که خارج از ایران هستم و همش به wireless وصله.کلا داغونه این سیستمش. همه چی هم روشنه . از location بگیر تا بقیه چیزها که باید روشن باشه.

نظر

دوستان انگار مشكلي در برنامه وجود داشته كه برنامه به ورژن 1.4 اپديت شد
          در ضمن نگاه كنيد خود برنامه قادر به تشخيص مكانتون هست بعد دوباره امتحان كنيد
          موفق باشيد...

نظر

نوشته اصلی توسط Mohamad_c++ نمایش پست ها
            دوستان انگار مشكلي در برنامه وجود داشته كه برنامه به ورژن 1.4 اپديت شد
            در ضمن نگاه كنيد خود برنامه قادر به تشخيص مكانتون هست بعد دوباره امتحان كنيد
            موفق باشيد...
            الان با icloud تونستم گوشی رو پیدا کنم ولی چه فایده که داره مکان رو 2 تا خیابون اونورتر نشون میده. با این وضع اگه گوشی گم بشه باید همه منطقه رو محاصره کرد یا اینکه یه داد بزنی طرف داوطلبانه بیاد جلو و گوشی رو تقدیم کنه. در کل خدا نکنه گم بشه یا بدزدن که اگه این اتفاق بیفته دیگه گوشی رفته و پیداشدنی نیست.
            ویرایش توسط dashtekahe : https://i-phone.ir/forums/member/10507-dashtekahe در ساعت 29-03-2012, 06:00 AM

نظر

نوشته اصلی توسط dashtekahe نمایش پست ها
              الان با icloud تونستم گوشی رو پیدا کنم ولی چه فایده که داره مکان رو 2 تا خیابون اونورتر نشون میده. با این وضع اگه گوشی گم بشه باید همه منطقه رو محاصره کرد یا اینکه یه داد بزنی طرف داوطلبانه بیاد جلو و گوشی رو تقدیم کنه. در کل خدا نکته گم بشه یا بدزدن که اگه این اتفاق بیفته دیگه گوشی رفته و پیداشدنی نیست.
              متاسفانه location يا عملكرد سيستم gps گوشي در مناطقه مختلف فرق ميكنه منظورم مناطق باز و بسته هستش تا بتونه به راحتي تشخيص بده شما يكبار تو خيابون امتحان كن
              البته در مواردي هم با چند بار امتحان كردن مكان دقيق نمايش داده ميشه

نظر

سلام دوستان اگه کسی ایفون دست دوم بگیره تکلیف چیه؟ اون موقع صاحاب اولی گوشی میتونه کاملا هر وقت که بخواد مکان خریدار رو پیدا کنه
                تمام اطلاعاتش رو پاک کنه ؟

نظر

واسه منم یه خیابون پایینتر نشون میده
                  چند وقت پیشم تو یه منطقه دیگه نشون میداد ریست نتورک کردم درست شد

نظر

این برنامه به خوبی کار میکنه و اروز هم تست کردم مشکلی نداره فقط باید سرعت اینترنتتون بیشتر باشه
                    نوشته اصلی توسط pouya.profaor نمایش پست ها
                    سلام دوستان اگه کسی ایفون دست دوم بگیره تکلیف چیه؟ اون موقع صاحاب اولی گوشی میتونه کاملا هر وقت که بخواد مکان خریدار رو پیدا کنه
                    تمام اطلاعاتش رو پاک کنه ؟
                    شما وقتی یه آیفون میخرید قبل از هر کاری باید restoresh کنید و سپس با apple ID خودتون وارد برنامه ها بشید دیگه صاحب قبلی نمیتونه جای شما رو پیدا کنه

نظر

مشکل با Find my iphone

سلام من که نتونستم هیچ جوری از find my iPhone استفاده کنمImageUploadedByTapatalk1350390711.512130.jpgImageUploadedByTapatalk1350390766.422026.jpg
                      لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه

Sent from my iPhone using Tapatalk
                      ویرایش توسط solaris47 : https://i-phone.ir/forums/member/37019-solaris47 در ساعت 16-10-2012, 05:04 PM

نظر

مشکل با Find my iphone

نوشته اصلی توسط solaris47 نمایش پست ها
                        سلام من که نتونستم هیچ جوری از find my iPhone استفاده کنم[ATTACH]12872[/ATTACH][ATTACH]12873[/ATTACH]
                        لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه

سلام دوستان و اساتید محترم کسی به ما کمک نمیکنه!

نظر

باید به ستینگ بروید سپس privacy و بعد location services را بزنید و فعال کنید و در پایان گزینه find my iphone را فعال کنید
                          with

نظر

مشکل با Find my iphone

نوشته اصلی توسط s_abedi96 نمایش پست ها
                            باید به ستینگ بروید سپس privacy و بعد location services را بزنید و فعال کنید و در پایان گزینه find my iphone را فعال کنید
                            ببخشید این privacy تو ایفن ۴ کجاست؟
                            البته location service دستگاه روشنه و

ویرایش توسط solaris47 : https://i-phone.ir/forums/member/37019-solaris47 در ساعت 25-12-2012, 09:32 PM

نظر

مگه iOS 6 نیستید؟ این ماله ۶ اه.
                              location services فعاله ولی باید مال find my iphone هم فعال باشه همچنین تنظیمات iCloud را چک کنید
                              with

نظر

صبر کنید ..
                              X