اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارتقا از 5 به 5.01

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ارتقا از 5 به 5.01

سلام
    من میخوام از 5 به 5.01 ارتقا بدم.
    اینجا یه ربع گیر میکنه بعد خطای 1604 رو میده.

لطفا راهنمایی کنید.

دوست عزيز شما اجازه اين كار رو نداريد
    اپل نميگذاره كه شما به اين ورژن بريد
    الان بايد بريد به 5.1

نظر

فقط اگر ش ش این ورژن 5.0.1 را داشته باشید میتوانید به ios5.0.1 ریتسور کنید.
      در غیر این صورت مجبورید به فریموری که ش ش آن را دارید یا اخرین فریمور که 5.1 است ریستور کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط Hamedzm نمایش پست ها
        دوست عزيز شما اجازه اين كار رو نداريد
        اپل نميگذاره كه شما به اين ورژن بريد
        الان بايد بريد به 5.1

نوشته اصلی توسط kaftare_2pa نمایش پست ها
        فقط اگر ش ش این ورژن 5.0.1 را داشته باشید میتوانید به ios5.0.1 ریتسور کنید.
        در غیر این صورت مجبورید به فریموری که ش ش آن را دارید یا اخرین فریمور که 5.1 است ریستور کنید.
        من الان روی ios 5 هستمو جیل بریکم هم بصورت قلاده ای ه. واسه همین میخواستم برم 5.01 جیل بریک کامل کنم.
        هر چی گشتم لینکا فقط از site.google بود که اونم اجازه دانلود و نداد حتی با شکن.
        اگه لینک مستقیمی برا redsn0w_win_0.9.9b6 بدید ممنون میشم

نظر

نوشته اصلی توسط omidnnn نمایش پست ها
          من الان روی ios 5 هستمو جیل بریکم هم بصورت قلاده ای ه. واسه همین میخواستم برم 5.01 جیل بریک کامل کنم.
          هر چی گشتم لینکا فقط از site.google بود که اونم اجازه دانلود و نداد حتی با شکن.
          اگه لینک مستقیمی برا redsn0w_win_0.9.9b6 بدید ممنون میشم
          باز هم خدمتتان توضیح میدم.

شما اگر ش ش ورژن 5.0.1 را از قبل ذخیره نکرده باشید به هیچ وجه نمیتوانید برای جیلبریک کامل به 5.0.1 ریستور کنید و مجبور هستید که به 5.1 بروید.

نظر

نوشته اصلی توسط kaftare_2pa نمایش پست ها
            باز هم خدمتتان توضیح میدم.

شما اگر ش ش ورژن 5.0.1 را از قبل ذخیره نکرده باشید به هیچ وجه نمیتوانید برای جیلبریک کامل به 5.0.1 ریستور کنید و مجبور هستید که به 5.1 بروید.
            من shsh رو دارم. ولی باز اررور دادو حالا اگه نشه به ios5.01 برم همون 5 رو (که الان رو دستگاه نصبه) هم بتونم جیل بریک کنم برام کافیه. فکر کنم ورژن رد اسنوشم redsn0w_win_0.9.9b6 باشه واسه همین لینک خواستم براش

نظر

نوشته اصلی توسط omidnnn نمایش پست ها
              من shsh رو دارم. ولی باز اررور دادو حالا اگه نشه به ios5.01 برم همون 5 رو (که الان رو دستگاه نصبه) هم بتونم جیل بریک کنم برام کافیه. فکر کنم ورژن رد اسنوشم redsn0w_win_0.9.9b6 باشه واسه همین لینک خواستم براش
              این تایپیک را برای رفع ارور مطالعه کنید.

http://www.i-phone.ir/forums/thread58531.html

در ضمن برا ورژن 5.0 جیلبریک منتشر نشده(تا آنجا که بنده اطلاع دارم)

http://www.i-phone.ir/forums/thread55992.html

نظر

صبر کنید ..
              X