اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در سیگنال گیری ضعیف WiFi آیفون 4 و مشکل در کار با gps

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در سیگنال گیری ضعیف WiFi آیفون 4 و مشکل در کار با gps

با عرض پوزش از مدیریت محترم نمیدونم زدن تاپیک برای مشکل من جایز بوده یا نه ،
    من آیفون 4 آنلاک فکتوری دارم ، مشکلم در عدم سیگنال گیری Wifi آیفونمه که حتماً باید آیفون تا فاصله 5 متری مودمم باشه ! این مشکل فقط با این مودم نبوده بلکه چندین مودم رو تست کردم ولی مناسفانه همین مشکل پا برجا بود ! از 5.0.1 رفتم به 5.1 که شاید فرجی بشه که نشد ! Wifi Booster نصب کردم بازم تاثیری نداشت ! الان واقعاً دیگه نمیدونم چه کارش کنم ! اگه راهی هست بگید ممنون میشم !
    ضمناً من تو gps هم یه مشکل دارم که محل فعلیم رو با 500 متر خطا نشون میده ، از برنامه sygic گرفته تا برنامه های دیگه ! مثلاً وسطای کوچه پایینی رو نشون میده در حالی که من کوچه بالایی و اول کوچه هستم ! و همیشه چه با Wifi و چه اینترنت گوشی همیشه پیغام سیگنال نادرست میده و نمیتونه به نت وصل شه ! Network رو ریست کردم نشد و حسابی ضد حال شده

الان چون دو چیزی که من بیشترین استفاده رو ازش دارم و شاید به خاطر همینا رفتم آیفون بخرم و طی تحقیقات فراوان همه گفتند توی گوشیها موجود آیفون در این موارد از همه بهتره فعلاً واسه من ضد حال بوده !

ممنون میشم اگه دوستان راهنمایی کنن

اگه تاپیک مشکل داره میتونید حذفش کنید
    ویرایش توسط Loverboy : https://i-phone.ir/forums/member/70141-loverboy در ساعت 27-03-2012, 07:13 PM

تایپیک مشکل نداره دوست من.

مشکل سیگنال وای فای سخت افزاری در تمام ایفون هاست/شما ارتباط دستتان را با ایفون قطع کنید و ببینید سیگنال بهتر میشود یا خیر.
    مشکل جی پی اس میتونه از درست نیودن نقشه در گوگل باشد.بنده بار ها دیدم که بعضی جاده ها در نقشه در جای درست خود واقع نشده اند.چه با ایفون و چه با دیگر گوشی ها.

نظر

ممنون ازتون

ارتباط رو که قطع میکنم بهتر میشه ولی خب مثل گوشی آیفون دوستان دیگم نیست و فقط یه خط میاد

الان من gps آیفونهای دیگه که یکی دیگشو همسایمون داره میبینم مشکل منو نداره و جالبتر اینه که حتی مودم wifi منو با سیگنال 1 خط از خونشون که طبقه پایین ما هستند میتونه بگیره !

مشکل سخت افزاری نیست به نظرتون ؟

نظر

نوشته اصلی توسط loverboy نمایش پست ها
        ممنون ازتون

ارتباط رو که قطع میکنم بهتر میشه ولی خب مثل گوشی آیفون دوستان دیگم نیست و فقط یه خط میاد

الان من gps آیفونهای دیگه که یکی دیگشو همسایمون داره میبینم مشکل منو نداره و جالبتر اینه که حتی مودم wifi منو با سیگنال 1 خط از خونشون که طبقه پایین ما هستند میتونه بگیره !

مشکل سخت افزاری نیست به نظرتون ؟
        از نظر من زیاد حساس نباشید روی این چیز ها.

نظر

دوست گلم سلام
          اگر تا 5 متری بیشتر که میری دیگه قطع میشه به نظر من مشکل داره چون که حتما باید تا حداقل تا 10 متر رو با سه خط انتن و حتی با بدترین وایرلس ها بگیره
          sygic و maps هم امکانش هست خطا کنند در حد 50 متر و اینا !!!!! (روی ایفون و ایپد من دقیق نشون میده ولی دیدم که روی بقیه گوشی ها بد نشون میده)
          شما جایی بردی گوشیتو تعمیر؟؟؟؟
          اگر نه این کارو بکن
          توی ستینگ برو بعد جنرال کد wifi باید اینطور باشه
          دو حرف:دورف:
          یعنی دو تا حرف انگلیسی نوشته و دوباره دو نقطه
          اگر این هم درسته به نظر من ببر یه اپل استور که نزدیک ترینش توی دبی هست
          اگر دسترسی نداری ببر یه جایی که خیالت راحت باشه از کارش

نظر

من توgps خطا در حد 5 کیلوتر بارها گرفتم وایرلس هم مشکل سخت افزاریه منم ایفن 4 قبلیم داشت که فروختمش اگر از اتاق بیرون میرفتم قطع میشد

نظر

سلام دوستان این قضیه سخت افزاری هست . بعضی از آی دیوایس ها متاسفانه قدرت گیرندگی وای فای شون کمتر بقیه هست من این مساله رو شخصا و با دقت تست کردم
              الان هم یه 3gs و یه آیپاد نسل ۴ جلومه جالبه بگم قدرت گیرندگی ۳ جی اس از نظر برد بیشتره با اینکه آیپاد n هست .
              خلاصه من خودم به شخصه طرفداره اپل هستم ولی بعضی مسائل شده مثل تخم مرغ شانسی مثل قضیه مانیتور که هر کدوم یک رنگه ... امیدوارم در آینده این مشکلات حل بشه .
              بهترین راه اینه که موقع خرید خوب محصولی رو که میخوای بخری تست کنی بعد پول بدی . چون واقعا آدم حالش گرفته میشه

نظر

نوشته اصلی توسط istgah نمایش پست ها
                دوست گلم سلام
                اگر تا 5 متری بیشتر که میری دیگه قطع میشه به نظر من مشکل داره چون که حتما باید تا حداقل تا 10 متر رو با سه خط انتن و حتی با بدترین وایرلس ها بگیره
                sygic و maps هم امکانش هست خطا کنند در حد 50 متر و اینا !!!!! (روی ایفون و ایپد من دقیق نشون میده ولی دیدم که روی بقیه گوشی ها بد نشون میده)
                شما جایی بردی گوشیتو تعمیر؟؟؟؟
                اگر نه این کارو بکن
                توی ستینگ برو بعد جنرال کد wifi باید اینطور باشه
                دو حرف:دورف:
                یعنی دو تا حرف انگلیسی نوشته و دوباره دو نقطه
                اگر این هم درسته به نظر من ببر یه اپل استور که نزدیک ترینش توی دبی هست
                اگر دسترسی نداری ببر یه جایی که خیالت راحت باشه از کارش
                گوشی رو که من کار کرده خریدم دیگه خدا میدونه ! البته اشتباه کردم راه دور تست نکردم و همون بقل مودم تست کردم وگرنه پسش میدادم ! اون کد رو هم تست کردم . جز حرف اول که تکی بود و جلوش : بود باقیشون دوتایی بودن !
                اپل استور که نزدیکای ما نیست و اگه مطمئن بشم سخت افزاره میبرم واسه تعمیر
                به هر حال ممنون از کمک شما ، اگه دوستان دیگه هم چنین مشکلی داشتند و حل شده بی زحمت یه اطلاعی بدن
                نظر

دوست عزیز من گوشیم با یک خط انتن و چهارتا دیوار بین مودم و گوشی به راحتی ارتباط برقرار میکنه ببینید گوشیتون که جایی ضربه نخورده چون مطمئنا مشکل سخت افزاری هست

نظر

مشكل شما كاملاً سخت افزاريه و مربوط به يك كانكتور طلايي رنگ هست كه در قسمت فوقاني پشت گوشي شماست اين كانكتور قطعاً بر اثر باز و بست شدن نادرست در جاي خود قرار نگرفته

نظر

سلام بر شما
                      منم همين مشكلو دارم از وقتي ايفونم رو دادم گلدش كردن اينطوري شده دقيقا عين شما هم واي فاي و هم جي پي اس ولي گوشيمو به ios7 آپديت كردم جي پي اس درست شد ولي واي فاي همين طوريه خودم تا حد بلدم تو سيستم ايفون قابشو باز كردم ديدم هر كي گلدش كرده ٥ تا پيچشو نذاشته عصابم خورد شده بود من بايد براش پيچ بخرم شما هم اگه خودتون وارد نيستيد ببريد جاي تعمير كاري كه وارد باشه ببينه پيچاش همه هستش؟

نظر

منم با wifi مشکل دارم گوشی یکی از دوستام هاوایی G700 بود در حالی که اون از یک وای فای یک سیگنالی با سرعت بالا دانلود میکردم iphone 4 من حتی اون وای فای پیدا نمی کرد ولی gps گوشیم فوق العاده هست بدون سیم کارت و وای فای زیر 10 ثانیه مکان دقیق پیدا میکنه
                        برعکس گوشی قبلیم 3gs که اصلا بدون سیم کارت موقعیت شناسایی نمیکرد

نظر

سلام دوستان
                          تاریخ تاپیک مربوط به خیلی وقت پیشه ولی چون دیدم تاپیک به نتیجه ای نرسیده خواستم بگم
                          حتما تمامی پیچ هایی که برد رو به شاسی وصل میکنن باید بسته بشن
                          و اینکه بالای برد یه پین طلایی رنگ هست که یه طرفش به برد وصله و یه طرفش هم حتما حتما باید به شاسی نقره ای رنگ دور گوشی وصل بشه
                          به همین سادگی مشکل حل میشه و ایراد خاصی نیست...

نظر

صبر کنید ..
                          X