اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

وارد مک بوک پرومیخام بشم پسورد ازم میخاد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• وارد مک بوک پرومیخام بشم پسورد ازم میخاد

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من یه دونه مک بوک پرو دارم امروز وقتی خاموشش کردم بعد خاستم روشنش کنم ازم یوزرنیم و پسوورد میخاست، در حالی ک ن اصلابهش یوزرنیمو پسوورد ندادم،هرکاریم میکنم نمیتونم وارد بشم میشه کمکم کنین چیکاربایدبکنم؟؟
    ممنون میشم کمکم کنین

همینطوری که نباید password بخواد*، آخرین کارایی که کردی چی بوده ؟
    توسط این آموزش ها توی پست های ۱ و ۲ ببین کارت راه میفته:
    http://www.i-phone.ir/forums/thread48666.html
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

آخرین کاری ک کردم این بود ک یه دونه عکس میخاستم تولپ تاپم بازکنم با پریویو بازش نمیکرد، اروره پرمیژن میدادمنم روعکس راست کلیک کردم توقسمت گت اینفو از منوی پرمیژن اون قسمت ک نوشته read only و write only یه جابودک به جای اسم لپ تاپم ک apple هستش admino انتخاب کردم همین

نظر

خوب شما توسط روش بالا که گفتم پسوردتو ریست کن. اما قبلش جهت تست وقتی ازت user وpass میخواد بدون اینکه pass بزنی enter بزن ببین وارد میشه یا نه!!
        " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
        TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

پسوردم ریست کردم تفاوتی نکردٰ ولی وقتی یوزرو apple میزنم و جای پسوردو خالی میذارمو inter میزنم اون حلقه اپل که به عنی wait هستششروع میکنه به چرخیدن ولی تفاوتی نمیکنه و رو همون صفحه میمونه

نظر

یوزر و پسورد اپل ایدیتو بزن

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

اونم اثرنکرد نمیدونم باید چیکارکنم؟؟؟

نظر

يوزر اصليت چيه؟؟ يعني قبلا وقتي وارد مك ميشدي چه با چه يوزري وارد ميشدي؟

نظر

یوزر اصلیم apple ولی پسورد واسش نذاشته بودم

نظر

البته قبلا از یوزر نمیخاست ولی دیروز ک خاوشش کردم بعد روشنش کردم بعد از اینک صفحه خاکستری با ارم apple رفت یه چند ثانیه صفحه سفید بود بعد یه صفحه با بکگراند طوسی اومد که بالای صفحه سمت راستش ساعت و وای فایو باطری و وسط صفحه دوتاکادر ک یکیش نوشته بود nameو یکی دیگش pass زیر این دوتا کادرم shut downو restart و seep بود که که هر یوزرو پسی که میزنی اون حلقه wait شروع به چرخیدن میکنه ولی هیچ تغییری ایجاد نمیشه

نظر

معمولا هر وقت همچين شرايطي پيش مياد بايد يوزرت رو بنويسي و جاي pass رو خالي بزاري وok كني
                      ویرایش توسط Posiedon : https://i-phone.ir/forums/member/22852-posiedon در ساعت 27-03-2012, 12:10 PM

نظر

همین کارم کرد ولی اون حلقه شروع به چرخیدن میکنه و دیگه هیچ تغییری ایجادنمیشه

نظر

کسی نمیتونه کمکم بکنه؟؟؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                          X