اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

والپیپر برای آیفون و آی پد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• والپیپر برای آیفون و آی پد

سلام دوستان عزیز ،

این سایتی که میخوام خدمت تون معرفی کنم سایت خودم هستش ...

iDevice Wallpapers

اینجا میتونید ابتدا دستگاه تون رو [ آی پد ( سفید یا مشکی ) - آیفون ( سفید یا مشکی ) ] انتخاب کنید و سپس والپیپر مورد علاقه تون رو انتخاب و دانلود کنید

البته کارهای سایت همین امروز به پایان رسید و بالا اومد ... به خاطر همین تعداد والپیپرها کم هستش که به مرور زیاد و زیادتر خواهد شد

امیدوارم مورد استقبال شما عاشقان اپل قرار بگیره

واقعا کار قشنگی کردی موفق باشی

نظر

من هیچ وقت از چیزی الکی تعریف نمیکنم ولی میگم کارت عالیه.فقط امیدوارم همونطوری که گفتی به مرور زمان تعدادشون بیشتر بشه.
      موفق باشی.

نظر

نوشته اصلی توسط armin_punisher6 نمایش پست ها
        من هیچ وقت از چیزی الکی تعریف نمیکنم ولی میگم کارت عالیه.فقط امیدوارم همونطوری که گفتی به مرور زمان تعدادشون بیشتر بشه.
        موفق باشی.
        حتما همینطور خواهد شد

در حال حاضر دارم روی ورژن فارسی پیج های اصلی و ... کار میکنم . ولی به مرور والپیپرها رو هم بیشتر خواهد کرد ...

ممنون که با استقبال تون دلگرمم کردید

نظر

نميشه با آيپد دانلود كرد؟

ميشه راهنمايي كنيد؟

نظر

نوشته اصلی توسط ghafooriyan نمایش پست ها
            نميشه با آيپد دانلود كرد؟

ميشه راهنمايي كنيد؟
            داخل سافاری ، از هر کدوم از والپیپرها که خوشتون اومد انگشت تون رو که روش نگه دارید ، تو یه صفحه جدید عکس لود مبشه . کامل که لود شد انگشت تون رو روی عکس نگه دارید و گزینه Save image رو انتخاب کنید

نظر

نوشته اصلی توسط igraph نمایش پست ها
              داخل سافاری ، از هر کدوم از والپیپرها که خوشتون اومد انگشت تون رو که روش نگه دارید ، تو یه صفحه جدید عکس لود مبشه . کامل که لود شد انگشت تون رو روی عکس نگه دارید و گزینه save image رو انتخاب کنید
              فقط یه مشکلی تو سافاری هست اونم اینکه وقتی یه عکس رو انتخاب میکنیم اسلاید عکس ها متوقف میشه و اصلا نمیشه عکس بعدی رو انتخاب کرد حتما صفحه باید رفرش بشه و منتظر موند تا اسلاید به عکس بعدی برسه.

نظر

واقعا زحمت کشیدی دوست من .....

نظر

نوشته اصلی توسط alimilad نمایش پست ها
                  فقط یه مشکلی تو سافاری هست اونم اینکه وقتی یه عکس رو انتخاب میکنیم اسلاید عکس ها متوقف میشه و اصلا نمیشه عکس بعدی رو انتخاب کرد حتما صفحه باید رفرش بشه و منتظر موند تا اسلاید به عکس بعدی برسه.
                  بله متأسفانه تو اینجور مسائل این مشکل وجود داره ، اما خب به صورت دستی از دایره های پایین میتونید به عکس های بعدی دسترسی داشته باشید

نظر

واقعا خیلی عالیه . خیلی ممنون بابت این کار مفیدت

نظر

عالیهههههه
                      تو گوگل هم صبح دیدم قشنگ ایده ... برنامهی آیفونشم میتونم براتون بنویسم

نظر

نوشته اصلی توسط alireza_kh نمایش پست ها
                        واقعا خیلی عالیه . خیلی ممنون بابت این کار مفیدت

دوست من.
                        دکمه تشکر دقیقا برای تشکر کردن است و دیگر نیاز به دادن پست و بالا اوردن تایپیک نیست

نظر

نوشته اصلی توسط apple for all نمایش پست ها
                          عالیهههههه
                          تو گوگل هم صبح دیدم قشنگ ایده ... برنامهی آیفونشم میتونم براتون بنویسم
                          منظور جمله اول تون ( گوگل ) رو نفهمیدم !

و اینکه منظورتون از برنامه آیفون چیه ؟

نوشته اصلی توسط kaftare_2pa نمایش پست ها

دوست من.
                          دکمه تشکر دقیقا برای تشکر کردن است و دیگر نیاز به دادن پست و بالا اوردن تایپیک نیست
                          به نظر من بعضی مواقع برای اینجور مسائل بهتره نظرها گفته بشه تا کسی که کاری انجام داده بفهمه تا چه حد ازش استقبال میشه و دلگرم بشه که اونکارو ادامه بده

نظر

نوشته اصلی توسط kaftare_2pa نمایش پست ها

دوست من.
                            کارشون خیلی عالی بود من دکمه سپاس رو زدم ولی گفتم برای این زحمتی که کشیدن در یک پست هم ازشون تشکر کنم .

نظر

نوشته اصلی توسط iGraph نمایش پست ها
                              منظور جمله اول تون ( گوگل ) رو نفهمیدم !

و اینکه منظورتون از برنامه آیفون چیه ؟

به نظر من بعضی مواقع برای اینجور مسائل بهتره نظرها گفته بشه تا کسی که کاری انجام داده بفهمه تا چه حد ازش استقبال میشه و دلگرم بشه که اونکارو ادامه بده
                              می تونم براتون برنامه بنویسم و بزارین رو appstore

نظر

صبر کنید ..
                              X