اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات ریستور و جیلبریک

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوالات و مشکلات ریستور و جیلبریک

باسلام خدمت دوستان.
    برای آیپادم یه مشکلی پیش اومده که میخام ریستورش کنم(با فرم ور کاستومی که با QuickFreedoom ساختم). میخاستم ببینم باید به DFU ببرم یاهمون شیفت+ریستور کافیه؟
    درضمن بعد ریستور برنامه هام میپره؟
    ممنون میشم جوابمو بدین
    ویرایش توسط mahdibehzadpour : https://i-phone.ir/forums/member/4780-mahdibehzadpour در ساعت 17-11-2009, 12:24 PM

نوشته اصلی توسط khodkar
    نه نمیشه.شما ورژن آیتونزتون چنده؟
    ورژنش 9.0.3 !!! چیکار کنم ؟؟!!!

نظر

نه 3.1.2 تازه خریدم ، هنوزم جیل نکردم , ریستورم نمیشه ، آیکون blackrain هم نمیاد

نظر

نوشته اصلی توسط khodkar
        از کاستوم میتونید استفاده کنید در ضمن redsnow رو هم امتحان میتونید بکنید
        مگه برای رد اسنو نباید مرحله اول ریستور کرد ؟
        کاستوم ipode 3g 3.1.2 مگه هست ؟ لینکش می ذاری ؟! مرسی از help

نظر

سلام من وقتي برنامه blackra1n را اجرا ميكنم ارور ميده blackra1n.exe has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.
          كسي ميتونه كمك كنه

نظر

نوشته اصلی توسط navidmc1 نمایش پست ها
            سلام من وقتي برنامه blackra1n را اجرا ميكنم ارور ميده blackra1n.exe has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.
            كسي ميتونه كمك كنه
            این ارور ماله ویندوزت هست... عوضش کنی درست میشه...حتما هم Windows XP داری...

نظر

نوشته اصلی توسط mooli نمایش پست ها
              مگه برای رد اسنو نباید مرحله اول ریستور کرد ؟
              کاستوم ipode 3g 3.1.2 مگه هست ؟ لینکش می ذاری ؟! مرسی از help

منم مثل شما دفعه اول ایکونشو پاک کردم دیگه بعد از اجرای بلک رین ایکونش نمیومد...
              مجبور شدم به 3.1.3 ریستور کنم...
              3.1.3 هم که با Redsnow میخوای جیل کنی Firmware رو نمیشناسه... Blackra1n هم که با 3.1.3 کار نمیکنه...

پس...........ریستور به 3.1.3 !!!!!!!
              ویرایش توسط Reza-Apple : https://i-phone.ir/forums/member/19330-reza-apple در ساعت 10-04-2010, 01:58 PM

نظر

نوشته اصلی توسط reza-apple نمایش پست ها
                منم مثل شما دفعه اول ایکونشو پاک کردم دیگه بعد از اجرای بلک رین ایکونش نمیومد...
                مجبور شدم به 3.1.3 ریستور کنم...
                3.1.3 هم که با redsnow میخوای جیل کنی firmware رو نمیشناسه... Blackra1n هم که با 3.1.3 کار نمیکنه...

پس...........ریستور به 3.1.3 !!!!!!!
                خب وقتی جیل نمیشه دیگه چه فرقی میکنه 3.1.2 باشه یا 3.1.3 !!!

نظر

سلام خسته نباشید
                  آقا من سیدیا که واسه ورژن 4.2 ریختم چندتا برنامه دانلود کردم الان هرکاری می کنم ریستور نمی شه و پیغام 3014 رو بهم میده اگه می شه بگید چیکار کنم!! با تشکر

نظر

من Ipod Touch 32 3g دارم و عکس کابل یو اس بی و Itunes نشون میده ورژن دستگام 3.1.2بود و Firmware 3.1.3 4.0 3.1.2 روش باز کردم ولی هر سه تا ارور 3194 داد چیکار باید بکنم؟

نظر

خب تو dfu بردی؟
                      به نظر من کل پورسه رو توضیح بدی بهتره.
                      ارور 9 هم نمیدونم چیه.

نظر

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

ببین گوشی رو تو dfu بردم ریستور کردم ۶۰٪ که میگذره میپره بیرون این ارور رو میده

نظر

نوشته اصلی توسط hamedtp
                            مطمینی؟؟ همونی هم که دانلود کردی از سرور اپل بوده... باید یکی باشه...حتما اشتباه میکنی
                            از سرور اپل بود .
                            جالب الان یه لینک دیگه پیدا کردم حجمش 650 تا است یعنی همون حجمی که خود ایتونز واسه 4.3.3 داره ...
                            این لینک ios 4.3.3 از سرور اپل با حجم 650 تا

http://appldnld.apple.com/iPhone4/04...7_Restore.ipsw

اینم لینک ios 4.3.3 از سرور اپل با حجم 420 تا !!!!

http://appldnld.apple.com/iPhone4/04...2_Restore.ipsw

می تونید خودتون امتحان کنید ..!! من که گیج شدم در ضمن حس دانلود مجددم نیست ..

من 420 تا دانلود کردم حالا بیام 650 تا دیگم بگیرم؟؟!!!
                            جایی هست که ios هارو توی dvd بده راحت شیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط m0oji نمایش پست ها
                              از سرور اپل بود .
                              جالب الان یه لینک دیگه پیدا کردم حجمش 650 تا است یعنی همون حجمی که خود ایتونز واسه 4.3.3 داره ...
                              این لینک ios 4.3.3 از سرور اپل با حجم 650 تا

http://appldnld.apple.com/iPhone4/04...7_Restore.ipsw

اینم لینک ios 4.3.3 از سرور اپل با حجم 420 تا !!!!

http://appldnld.apple.com/iPhone4/04...2_Restore.ipsw

می تونید خودتون امتحان کنید ..!! من که گیج شدم در ضمن حس دانلود مجددم نیست ..

من 420 تا دانلود کردم حالا بیام 650 تا دیگم بگیرم؟؟!!!
                              جایی هست که ios هارو توی dvd بده راحت شیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                              البته من خودم همیشه با آیتونز دانلود میکنم. 4.3.1 حدود 400 مگ بود. اگه می تونی خب با آیتونز دانلود کن اگرم که حسش نیست خب نکن!
                              من جایی سراغ ندارم و از دوستی.آشنایی...
                              می تونی هم 4.3.2 دانلود کنی که حجمش کمتره شاید حسش بیاد!!.

""To infinity, and beyond! ""
                              -Buzz

نظر

صبر کنید ..
                              X