اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بهترین کانفیگ macbok pro

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بهترین کانفیگ macbok pro

سلام دوستان عید همه مبارک
    خواستم ببینم بالاترین کانفیگ مکبوک پرو تو ایران هست ؟ و قیمتش چقدر هست ؟
    و به نظرتون با گارانتی بگیرم یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام

سال نو تو هم مبارک

بستگی داره برا چه کاری بخوای؟؟؟

البته می دونم گفتید بالاترین ولی می خواهم بدونم انتظار شما از مک بوک چه چیزیه؟؟؟؟

نظر

منظور شما بالاترین کانفیگ چند اینچه؟
      بعضی از شرکت ها کانفیگ های مک بوک ایر را آورده اند اما اطلاعی ندارم که برای مک بوک پرو هم وارد کرده اند یا خیر.
      شما مدل را مشخص کنید تا من پیگیری کنم

نظر

اینجا تو سایت نقش یه چیزایی نوشته در مورد Macbook Pro CTO:
        محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

صفحه اول | نقش

نظر

من برای کارهای رندر کردن انیمیشن و بعدش هم بازی و همینطور برنامه نویسی میخوام! فکر کنم 15 اینچ کافی باشه! نظرتون رو بگید! مک بوک ایر که نه اصلا! چون ضعیفه!
          یک سوال دیگه اینکه به نظرتون الان وقته نسل جدید مک بوک پرو هست یا نه!؟ من الان برادرم استرالیاست تا 20 اردیبهشت! به نظرتون تا اون موقع صبر کنم برای نصل جدید مک بوک یا نه ؟

نظر

اولا که تمام اینایی که شرکت نقش میگه کانفیگ کامل نیست چون ما مک بوک هایی با رم ۱۶ گیگ هم داریم ، شما باز صبر کن تا زمانی که برادرتون میان ایران ، احتمالش هست چون پارسال چند روز قبل معرفی آیپد ۲ مک بوک های جدید معرفی شد ، شاید تو ۱ ماه آینده نیز مک بوک های جدید بیاد. شما اگر ۱۷ اینچ بگیرین واسه رندر و برنامه نویسی جواب میده ، واسه رندر اگه از Cuda استفاده کنید کامل جواب می گیرین .

نظر

نوشته اصلی توسط diabyte نمایش پست ها
              اولا که تمام اینایی که شرکت نقش میگه کانفیگ کامل نیست چون ما مک بوک هایی با رم ۱۶ گیگ هم داریم ، شما باز صبر کن تا زمانی که برادرتون میان ایران ، احتمالش هست چون پارسال چند روز قبل معرفی آیپد ۲ مک بوک های جدید معرفی شد ، شاید تو ۱ ماه آینده نیز مک بوک های جدید بیاد. شما اگر ۱۷ اینچ بگیرین واسه رندر و برنامه نویسی جواب میده ، واسه رندر اگه از Cuda استفاده کنید کامل جواب می گیرین .
              من برای حملش هم نمیخوام به مشکل بخورم! و جدیدا هم یک مانیتور 28 سونی خریدم که hdmi ساپورت هست! برای همین بیشتر 15 نمیخوام!
              ممنون پس صبر کنم بهتره حتما

نظر

15 inch به نظرم یکی از بهترین کانفیگ ها md322 هست

نظر

نوشته اصلی توسط diabyte نمایش پست ها
                  اولا که تمام اینایی که شرکت نقش میگه کانفیگ کامل نیست چون ما مک بوک هایی با رم ۱۶ گیگ هم داریم ، شما باز صبر کن تا زمانی که برادرتون میان ایران ، احتمالش هست چون پارسال چند روز قبل معرفی آیپد ۲ مک بوک های جدید معرفی شد ، شاید تو ۱ ماه آینده نیز مک بوک های جدید بیاد. شما اگر ۱۷ اینچ بگیرین واسه رندر و برنامه نویسی جواب میده ، واسه رندر اگه از cuda استفاده کنید کامل جواب می گیرین .
                  والا ماکه از توی اپل استور هم سفارش دادیم بازم ۱۶ گیگ نداشت فقط ای مک ۱۶ داره ولی مک بوک پرو نه

نظر

فکر کنم الان md386 بالاترین باشه ؟

نظر

خوب
                      این بهترین کانفیگ ۱۵ اینچ:

و این هم بهترین ۱۷ اینچ:

نظر

هارد برام مهم نیست زیاد! cpu و رم و گرافیک! البته هارد هم 7200 میخوام!
                        دوستان بیاید یک نظر سنجی راه بندازیم به نظرتون تا 1 ماه و نیم دیگه مکبوک پرو جدید عرضه میشه ؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                        X