اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فریمور کاستوم 4.3.3 برای iPad2 3G با بیس باند 04.12.01

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فریمور کاستوم 4.3.3 برای iPad2 3G با بیس باند 04.12.01

سلام دوستان.
    همونجور که بیشتر شما اطلاع دارید برای دانگرید آیپد2 مدل 3G از iOS 5.1 به ورژن 4.3.3 نیاز به فریموری ساخته شده با برنامه TinyCFW هست. که بیس باندش رو 04.12.01 تنظیم شده باشه.
    این برنامه یه مشکل بزرگ داره و اونم اینه که به 2.5 گیگ رم خالی نیاز داره برای ساختن این کاستوم فریمور.
    مشکل دومش اینه که تو ویندوز پر از باگ هست و نمیتونه درست کارکنه و فقط تو مک خوب جواب میده.
    درخواست من از شما اینه که اگه مکینتاش دارید و میتونید این کاستوم رو بسازید این لطف رو در حق من و خیلی های دیگه انجام بدید.

اگه تهران باشید من میام حضوری ازتون تحویل میگیرم و اگه یه جای خوب آپلودش کنید هم خیلی ممنون میشم ازتون.

دانلود 4.3.3 اورجینال:

دانلود TinyCFW جاوا قابل اجرا در مک:

این فایل برای اینکه تو مک اجرا بشه تو نت دیدم که اسمشو باید به tinycfw.jar تقییر بدید.

صفحه مربوط به برنامه:
    TinyCFW: Create a custom IPSW for iPad2 and iPhone4

-----------------------------
    ویرایش:
    همونطور که گفته بودم یکی از دوستام این کاستوم رو برام ساخت و با داشتن shsh 4.3.3 موفق به دانگرید شدم.
    فایل کاستوم رو برای استفاده سایر دوستان آپلود کردم،

اینم لینک دانلوداین کاستوم فریمور با بیس باند جدید(04.12.01) از آپلود باز:

فک کنم 5 یا 15 روز بعد از آخرین دانلود رو سرور باشه پس هر چه زودتر نصبت به دانلود اقدام کنید.
    ویرایش توسط yaghoob_11608 : https://i-phone.ir/forums/member/23107-yaghoob_11608 در ساعت 02-04-2012, 01:02 PM

دوست عزیز شما از روش استفده کنید
    آموزش دانگرید از iOS 5.1 به 5.0.1, 5.0, 4.3.3 در iPhone , iPad و iPod Touch

نظر

نوشته اصلی توسط kank نمایش پست ها
      ممنون از توجهتون ولی iPad2 3G جریانش کاملا متفاوته . . .
      -------------------------------
      یکی از دوستام تماس گرفت گفت برام ساخته
      بعد از تست خبرشو میدم.
      ویرایش توسط yaghoob_11608 : https://i-phone.ir/forums/member/23107-yaghoob_11608 در ساعت 24-03-2012, 08:09 PM

نظر

چی شد موفق شدین دانگرید کنید

نظر

با ساخت كاستوم فريمور جديد و داشتن shsh4.3.3 موفق شدم دانگريد كنم.

شما هم اگه بخواين با tinycfw.jar كاستوم بسازين و از ويندوز استفاده ميكنيد بايد بگم كه تنها راهش اينه كه ويندوز سون ٦٤ بيت داشته باشين.
          و عامل مهم ديگه داشتن ٦ يا ٨ گيگ رم هست كه بشه اين كاستوم رو ساخت.

شما وقتی فایل جار tinycfw رو دانلود کردید از اینجا اسمشو تقییر بدید به tinycfw.jar
          بعدش اون فایل رو داخل یه پوشه مثلا با نام cfw اول دایرکتوری ویندوزتون قرار بدید.
          فایل اورجینال 4.3.3 آیپد 3G رو هم تو root یعنی اول درایو ویندوز بزارید.

هر چی جاوا رو سیستم دارید پاک کنید و از سایت جاوا نسخه 32 و 64 بیتی جاوا رو دانلود و به همین ترتیب اول 32 و بغدش 64 رو نصب کنید.

برای اینکه 3 گیگ از رم خودتونو اختصاصی در اختیار برنامه tinycfw قرار بدید این کار ها رو انجام بدید:

1- بر روی my Computer در ویندوز کلیک سمت راست کنید و بر روی Properties کلیک کنید

2- حال در صفحه باز شده بر روی Advanced system settings بزنید

3-در صفحه باز شده در تب Advanced بر روی ...Environment Variabled کلیک کنید

4 -حال در صفحه باز شده در قسمت System Vriables بر روی ...New کلیک کنید

5 و حال در صفحه باز شده در قسمت های مشخص شده این کدها را وارد کیند

کد:
          Variable Name: _JAVA_OPTIONS
          Variable Value: -Xmx3g
          مطمئن بشید که به اینترنت متصل هستید.

حالا از منوی استارت ادامه میدیم.
          استارت رو بزنید و تایپ کنید cmd
          بعد روش کلیک راست بزنید و Run as Administrator رو بزنید و وقتی باز شد کامند به سر شاخه ویندوز برید
          (با زدن cd/)
          و بعد با زدن دستور cd cfw وارد پوشه برنامه tinycfw.jar بشید
          و در نهایت این دستور رو وارد کنید (کپی و پیست)
          کد:
          java -Xmx3g -cp tinycfw.jar com.semaphore.TinyCFW
          من خودم این مراحل و انجام دادم و پس از 20 دقیقه فریمور ساخته شد برام.

توضیحات از این سایت ]
          ویرایش توسط yaghoob_11608 : https://i-phone.ir/forums/member/23107-yaghoob_11608 در ساعت 01-04-2012, 06:26 PM

نظر

اینم لینک دانلوداین کاستوم فریمور با بیس باند جدید(04.12.01) از آپلود باز:

فک کنم 5 یا 15 روز بعد از آخرین دانلود رو سرور باشه پس هر چه زودتر نصبت به دانلود اقدام کنید.

لینک رو به پست اول اضافه کردم.
            ویرایش توسط yaghoob_11608 : https://i-phone.ir/forums/member/23107-yaghoob_11608 در ساعت 02-04-2012, 10:53 AM

نظر

سلام شما که زحمت کشیدین و کاستوم را هم اپلود کردین

از چه راهی موفق به دانگرید شدین

من هر کار می کنم با ارور 1 مواجه می شم کم کم به شک افتادم که نکنه اپل جلوی این کاستوم را هم گرفته

شما ی تست کن خبری بده من که حسابی کفری شدم

نظر

برا من که اصلا دنگ و فنگ نداشت
                آیپد من وقتی دانگریدش کردم ورژنش 5.1 بود
                من با آخرین ورژن تاینی آمبرلا و داشتن shsh 4.3.3 به راحتی موفق به دانگرید شدم.
                آیتونز هم آخرین ورژن نبود و فک کنم 10.5.3 بود اون موقع که فک نکنم مهم باشه ورژنش.

شما باید اول از همه آیپد رو به DFU ببری و بهتره از iREB استفاده کنی (iREb قسمتی از sn0wbreeze هست)

بعد به اینترنت وصل باشی و تاینی آمبرلا رو باز کن و تیک هاست که رو سدیا باشه رو از تب Advance بزن و بزن Start TSS Server بعد آیتونز رو
                اجرا کن
                بعدشم با شیفت+ریستور فریمور رو انتخاب کن و تمومه دیگه.
                اگه آپل جلو ریستور رو بسته دباشه تو بخش log تاینی آمبرلا خطا رو مینویسه.
                ویرایش توسط yaghoob_11608 : https://i-phone.ir/forums/member/23107-yaghoob_11608 در ساعت 04-04-2012, 07:21 PM

نظر

من گوشیم 3جی هستش با بیسباند 05.15.04 اگه فریمور کاستوم بالا رو ریستور کنم مشکل انتن ندارم؟

نظر

نوشته اصلی توسط saeedncf نمایش پست ها
                    من گوشیم 3جی هستش با بیسباند 05.15.04 اگه فریمور کاستوم بالا رو ریستور کنم مشکل انتن ندارم؟
                    دوسته عزیز عنوان تاپیک رو لطفا بخونید .

تاپیک واسه آیپد هست نه ایفون . و در ضمن آیفونه 3جی تا 4.2.1 بیشتر ساپورت نمیکنه .

نظر

لینک خرابه ممکنه کسی لینک سالم بزاره
                      فریمور کاستوم 4.3.3 برای iPad2 3G

نظر

صبر کنید ..
                      X