اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اخطار chargingis not supported with this accesory

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط mh2002ir نمایش پست ها
    سلام
    احتمالا مادربرد این دوست عزیز از مدل های ایسوس است که با استفاده از نرم افزار رایگان Ai charger در سایت ایسوس ، هم مشکل حل میشه و هم زمان شارژ بسیار کاهش پیدا می کنه
    نه عزیز ، این مشکل 100% به کابل مربوط میشه ، من تجربه اش رو دارم ، کابل خراب رو هم دارم

جناب yousef.sh نگران نباش ، کابلتو عوض کن ، علاییدین بین 12 - 15 میتونی گیر بیاری
    هیچ آسیبی هم به باتری نرسیده ، چون خود آیفون هوشمند هست و تا مشکلی ببینه مسیر رو قطع میکنه و ارور رو به شما میده

نظر

نوشته اصلی توسط mr.id نمایش پست ها
      نه عزیز ، این مشکل 100% به کابل مربوط میشه ، من تجربه اش رو دارم ، کابل خراب رو هم دارم

جناب yousef.sh نگران نباش ، کابلتو عوض کن ، علاییدین بین 12 - 15 میتونی گیر بیاری
      هیچ آسیبی هم به باتری نرسیده ، چون خود آیفون هوشمند هست و تا مشکلی ببینه مسیر رو قطع میکنه و ارور رو به شما میده
      سلام یه بار دیکه به کامپیوتر وصلش کردم الان اروور نمیده الان یه پیام روی ایتونز میاد میگه باید نسخه 5 رو ابدیت کنی

الان گوشی از رو کامپیوتر شارژ میشه و خبری از اون مثلث زرد هم نیس

نظر

با عرض سلام و خسته نباشید
        دو روز پیش iphone 3gs رو داشتم با اسپری شیشه پاکن قسمت dock va handsfree رو تمیز کردم که پیغام charging is not supported with this accessory برایم اومد و بعد از اون صدای گوشیم همین طور قطع گردید اگر امکانش هست منو راهنمایی کنید ممنون

نظر

اخطار chargingis not supported with this accesory

با عرض سلام و خسته نباشید
          دو روز پیش iphone 3gs رو داشتم با اسپری شیشه پاکن قسمت dock va handsfree رو تمیز کردم که پیغام charging is not supported with this accessory برایم اومد و بعد از اون صدای گوشیم همین طور قطع گردید اگر امکانش هست منو راهنمایی کنید ممنون

نظر

صبر کنید ..
          X