اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اعتراض به تحریم های گوگل علیه ایران

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اعتراض به تحریم های گوگل علیه ایران

فرقی نمی کند که کاربر کامپیوتر باشید یا موبایل و تبلت٬ به هر حال حتما متوجه محدودیت های نرم افزاری ایجاد شده برای کاربران ایرانی توسط گوگل شده اید. اگر از مرورگر کروم استفاده می کنید حتما می دانید که نمی توانید با IP ایرانی به افزونه های کروم دسترسی داشته باشید اگر موبایل یا تبلت اندرویدی خریداری کرده باشید نیز حتما محدودیت دسترسی به اندروید مارکت شما را آزار داده است. حال ما سعی در رفع این محدودیت داریم و از شما طلب یاری می کنیم تا شاید به کمک همدیگر٬ گوگل را مجاب به رفع این محدودیت ها کنیم .

بدجنس نباشید! اجازه دهید ایرانی ها از نرم افزارهای شما استفاده کنند.
    گوگل ماموریت خود را “سازمان دهی اطلاعات جهان و مفید و دردسترس قرار دادن آنها بصورت عمومی می داند” اما ما هم بخشی از این جهان هستیم و بدون ما ماموریت گوگل انجام نشده خواهد بود. بسیاری از ایرانیان ابزارهای مبتنی بر سیستم عامل اندروید خریداری می کنند اما دسترسی آنها به مارکت نرم افزارهای اندروید بسته شده است. ما ایرانی ها برای خرید ابزارهای اندرویدی هزینه کرده ایم و به همین دلیل مستحق استفاده از مارکت برنامه های اندروید هستیم. اما ایرانی ها برای دسترسی به نرم افزارهای مورد نیاز خود مجبور به استفاده از مارکت های غیر رسمی و بعضا غیرامن و خطرناک هستند.
    ایرانی ها می توانند از مرورگر وب کروم گوگل استفاده کنند اما اجازه دسترسی به افزونه های این مرورگر ندارند. حتی اگر یک ایرانی بابت خرید یک کروم بوک (لپ تاپ مجهز به سیستم عامل کروم گوگل) هزینه کند بازهم امکان دسترسی به افزونه های کروم را ندارد.
    ما در مورد مسائل سیاسی دولت ها اطلاعی نداریم و اصلا کوچکترین تمایلی نسبت به دانستن آنها نیز نداریم٬ ما فقط می خواهیم تا مانند دیگر مردم جهان امکان استفاده از نرم افزارها را داشته باشیم.
    از شما بازدید کنندۀ گرامی خواهشمند است جهت بلندتر شدن صدای ایرانی ها در این کمپین شرکت کنید :

برای شرکت و ثبت امضاء برای این دادخواست به iPetition مراجعه کنید.

این اقدام با هماهنگی و ابتکار وب سایت زومیت آغاز شده و مطمئنا حمایت و پشتیبانی ما و شما را در این موضوع می طلبد. گروه فناوری اطلاعات ورد آی تی نیز در حمایت از این عمل مطلب فوق را بازنشر نموده است . از شما خواهشمندیم تا جای ممکن دیگران را نسبت به شرکت در این دادخواست دعوت کنید. مطمئنا پس از گردآوری حداکثر آراء، مستقیما با گوگل ارتباط برقرار کرده و تمام راه های ارتباطی را برای پیگیری این موضوع بکار خواهیم گرفت.
    همچنین می توانید نظر، دیدگاه خود را در مورد این تحریم و اقدامات گوگل در زیر بیان کنید.
    وبلاگ ها و وب سایت های حامی این اعتراض ها:
    آی تی بلاگ + زومیت + فارنت + ورد آی تی

اين خبر قديمي شده
    الان ديگه ميشه به افزونه هاي گوگل دسترسي داشته باشيم

دوما اينجا انجمن ios هست ماركت گوگل نميخوايم ببريد به انجمن اندرويد همسايه

نظر

من یه جا خوندم که بزودی برداشته میشه ..

نظر

نوشته اصلی توسط Momeks نمایش پست ها
        من یه جا خوندم که بزودی برداشته میشه ..
        الانشم برداشته شده.

Sent from my iDevice using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط nima.pishtaz نمایش پست ها
          اين خبر قديمي شده
          الان ديگه ميشه به افزونه هاي گوگل دسترسي داشته باشيم

دوما اينجا انجمن ios هست ماركت گوگل نميخوايم ببريد به انجمن اندرويد همسايه
          دوست عزیز من نمیدونستم که خبر قدیمیه چون خودم تازه دیدمش
          اینجا قسمت خارج از موضوع هست یعنی چیزهایی که مربوط به دنیای تکنولوژی میشود را میتوان در این قسمت گذاشت...

خب با بزرگواری خودتون ببخشید...

نظر

مارکت اندروید هنوز بسته

نظر

اپ استورخودمون روعشقه من هم اندرویدم دارم وای os چیزه دیگه است

نظر

اینجا موضوع اندروید یا ای او اس نیست موضوع اینه که ایرانیا رو محروم میکنن و به نظر من موضوع بسیار مهمه برای ما حالا چه اندروید چه چیز دیگه.

نظر

اپ استور فعلا بازه
                  ما تواین سی ساله عادت کردیم دیگه الکی هم فایده نداره بااعصاب خودتون بازی کردن

نظر

صبر کنید ..
                  X