اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست viber سازگار با آيفون 3G

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست viber سازگار با آيفون 3G

سلام

من هرچي گشتم برنامه viber سازگار با آيفون 3G ورژن 3.1.3 نبود.اگه امكان داره يه لينك قرار بدين لطفا".

ورژن 3.1 به بعد رو ساپورت میکنه!

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها

ورژن 3.1 به بعد رو ساپورت میکنه!
      ممنون

نظر

شما می تونید آخرین ورژن رو بگیرید ولی با installous بریزید که ارور ورژن نده.
        می تونید iphone رو به ۴.۲.۱ آپدیت کنید

نظر

میشه لطفا برای ایفون تری جی که جیل نشده هم یه برنامه ویبر بدید ؟ با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط tabar نمایش پست ها
            دوست عزیز چرا الکی پست میدید؟
            تو تایپیک قبلی گفتم باید جلبریک کنید و لینک اموزش رو دادم
            زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

شما فرمودید بعد از جیل کردن تو قسمت درخواست برنامه ورزن قدیمی وایبر را درخواست کنید ما هم همین کارو کردیم الان جیلش کردیم دنبال ورزن 2.2.1 وایبر هستیم که روش نصب کنیم .آیا الکی پست زدیم !!!
              با سپاس

نظر

شما فرمودید بعد از جیل کردن تو قسمت درخواست برنامه ورزن قدیمی وایبر را درخواست کنید ما هم همین کارو کردیم الان جیلش کردیم دنبال ورزن 2.2.1 وایبر هستیم که روش نصب کنیم .آیا الکی پست زدیم !!!
                با سپاس
                این پست اولیتون رو ببینید خودتون نوشتید دیگه؟ نوشتید جیل نشده تو پست دوم نوشتید الان جیلش کردم در هر صورت اگه من اشتباه کردم عذر میخوام

خدمت شما:

مستطیل ابی گزینه داونلوده
                زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

شما استادید خیلی هم لطف کردید. با سپاس

نظر

سلام دوستان viber واسه 3g ios4.1 هستش خواهشا جواب بدید مرسی.

نظر

دوست عزیز وایبر روی 3جی نصب نمیشه ، اگر هم بشه باید نسخه قدیمیش رو نصب کنید ، از سیدیا FWchenger رو نصب کنید و سپس آخرین نسخه وایبر رو از AppStore نصب کنید .

نظر

نوشته اصلی توسط iPhone-4 نمایش پست ها
                        دوست عزیز وایبر روی 3جی نصب نمیشه ، اگر هم بشه باید نسخه قدیمیش رو نصب کنید ، از سیدیا FWchenger رو نصب کنید و سپس آخرین نسخه وایبر رو از AppStore نصب کنید .
                        میشه سورس fwchanger بهم بدی

نظر

صبر کنید ..
                        X