اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برنامه ifith و فریمور کاستوم ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• برنامه ifith و فریمور کاستوم ؟

سلام
    برنامه ifith که فریمور کاستوم از اس اچ و فریمور اصلی درست می کنه و در حال حاضر یکی از تنها ترین راه های ریستور است ، این فایل کاستوم بیس باند رو ثابت نگه میداره ؟؟؟؟
    من این سوال رو بارها کرده ام ولی هنوز به جواب نرسیدم

Ifaith
    بله کاستوم میسازه
    از اپگرید شدن بیسبند جلو گیری میکنه و به قول شما راه خوبی برای ریستور در حال حاظر هست

نظر

تشکر دوست عزیز
      با شرایطی که در هاست و سرور آیفون ( اپل ) به وجود آمده ، استفاده از کاستوم ایفیت ( آیفیس ) تنها راه ریستور ( البته دانگرید ) است و خیلی نگران حال خودم و دوستانی که گوشی لاک دارن بودم که دیگه نتونند ریستور کنند و با این خبری که شما دادین ، خیلی خوشحال شدم و ازتون ممنونم
      ولی متاسفانه دوستانی که در زمینه آموزش فعال هستند ، در آموزش های مربوط به ریستور با کاستوم ایفیس هیچ اشاره ای به این نکته که بیس باند رو تغییر نمیده نکرده اند که امیدوارم دوستان مطالب آموزشی خودشون رو ویرایش کنند و به این موضوع اشاره ای داشته باشند.
      باز تشکر و آرزوی سالی خوش و نیکو برای شما و کلیه دوستان انجمن

نظر

دوست من اخه اکثرا همه بوا رو بر این گذاشتن ک کاربرا احتمالا اینا رو میدونن، اخه اون اولا ۳جی فریمور کاستوم خیلی روتین بود اما الان خیلی وقته ک کمتر مورد استفاده قرار میگیره، اما در کل یکی از ویژگی های کاستوم همینه ک باعث جلوگیری از اپدیت بیس بند میشه، البته اینا در حد تجربه و مطالعه منه حتما مدیرا میتونن بیشتر کمک کنن

نظر

برای ساخت کاستوم از sn0wbreeze هم میتونید استفاده کنید مستقیما

نظر

نوشته اصلی توسط im legend نمایش پست ها
            برای ساخت کاستوم از sn0wbreeze هم میتونید استفاده کنید مستقیما
            سلام
            ممنون دوست عزیز ، ولی با اون برنامه نمیشه اس اچ رو به فریمور خوروند.
            بحث کاستوم ساختن ما با ایفیس ، همین خاصیت خوروندن اس اچ است والا من سالها با رداسنو فریمور کاستوم درست کرده ام .
            ممنون

نظر

دوست عزیز شما وقتی با ifaith کاستوم میسازی فقط میتونی از همون ورژنی که روش هستی کاستوم رو بسازی وفقط به همون ورژن میتونی ریستور کنی پس در نتیجه چون به ورژن بالاتر نمیتونی ریستور کنی پس بیس باندت تغییر نمیکنه مثلا شما وقتی رو 4.3.3 هستی نمیتونی واسه 5.0.1 کاستوم بسازی که بعد از ریستور بیس باندت آپدیت بشه.

نظر

سلام
                از همه دوستان سپاسگزارم

نظر

صبر کنید ..
                X