اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانگرید کردن ۵.۰.۱ به ۴.۳.۳ یا ۴.۱ ( ریست می شه همش)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دانگرید کردن ۵.۰.۱ به ۴.۳.۳ یا ۴.۱ ( ریست می شه همش)

با سلام

من یه 3gs دارم آنلاک با ورژن ۵.۰.۱، یه اشتباهی* کردم اونو اپگردش کردم به ۵.۰.۱، می*خوام برش گردونم به ۴.۳.۳ یا ۴.۱، چون گوشیم همش ریست می*شه و همش هنگ می*کنه، الانم در هر ۱ دقیقه ۳ دفعه ریست می*شه هیچ کاری نمیتونم باهاش بکنم. در ضمن هیچ نرم افزاریم دانلود نکردم. مرسی* الانم لوگوی آیتونز روشه چه کنم ؟؟

با ireb به dfu ببرید و ریستور کنید . اگه shsh 4.3.3 رو دارید میتونید به 4.3.3 ریستور کنید . در غیر این صورت به 4.1 ریستور کنید .

نظر

دوستان سلام خسته نباشید امیدوارم کمک کنید

دوست من آیفود داره و جو گیر شده و به 5.0.1 آپدیت کرده و حالا موقع اکتیو دیگه هیچ کاری انجام نمیده چه با وای فای چه با آی تونز تازه میگه که سیم کارتم در دسترس نیستو اینا که شما حرفه ای ها میدونید والا دوست منم اصلا آیفون نداشته و روز اول وده که دستش گرفته و هر چی هم این فروم رو خوندم چون تا حالا نداشتم اصلا از اصتلاحات و برنامه هایی که میگید مثل جیلبریک و سیدیا و رداسنو و ..... سر در نمیارم چون تا حالا با آیفون کار نکردم و. sh sh و خوندم مطالب زیادی اما باز بی فایدست رفته بود درست کنه قیمت بالایی گفتند بهش

حالا خواهشا دوستان کمک کنید و همینجا بگید که مرحله مرحله چیکار کنیم ؟ خواهشا پاس ندید به فلان جا و فلان تاپیک فکر کنید الان گوشی جلو دستتونه و قراره درستش کنید مرحله مرحله بگید چیکار کنه در ضمن نرم افزار خاصی هم نداره یه آی تونزه فقط

اگه راه برگشت و یا بک آپی چیزی داره که به هموئن ورژن قبلی برگرده که خیلی بهتره فقط کمک کنید

مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط k_loxi نمایش پست ها
        دوستان سلام خسته نباشید امیدوارم کمک کنید

دوست من آیفود داره و جو گیر شده و به 5.0.1 آپدیت کرده و حالا موقع اکتیو دیگه هیچ کاری انجام نمیده چه با وای فای چه با آی تونز تازه میگه که سیم کارتم در دسترس نیستو اینا که شما حرفه ای ها میدونید والا دوست منم اصلا آیفون نداشته و روز اول وده که دستش گرفته و هر چی هم این فروم رو خوندم چون تا حالا نداشتم اصلا از اصتلاحات و برنامه هایی که میگید مثل جیلبریک و سیدیا و رداسنو و ..... سر در نمیارم چون تا حالا با آیفون کار نکردم و. sh sh و خوندم مطالب زیادی اما باز بی فایدست رفته بود درست کنه قیمت بالایی گفتند بهش

حالا خواهشا دوستان کمک کنید و همینجا بگید که مرحله مرحله چیکار کنیم ؟ خواهشا پاس ندید به فلان جا و فلان تاپیک فکر کنید الان گوشی جلو دستتونه و قراره درستش کنید مرحله مرحله بگید چیکار کنه در ضمن نرم افزار خاصی هم نداره یه آی تونزه فقط

اگه راه برگشت و یا بک آپی چیزی داره که به هموئن ورژن قبلی برگرده که خیلی بهتره فقط کمک کنید

مرسی
        اول باید مشخص بشه گوشی لاکه یا آنلاک . اگه از این قضیه اطلاع ندارید از زیر کارتونش پارت نامبرش رو بگید و همینطور از مسیر setting> geeral > about > modem firm war رو بگید .

نظر

مرسی امیر جان سلام

والا کارتونش در دسترس نیست و نمیتونم پیداش کنم . در ضمن گوشی الان رو حالتی نیست که بتونم برم تو setiing فقط تو اون حالتس که میخواد اکتیو شه و وای فای میخو.اد و هر چی هم کانکت میشه هیچ اتفاقی نمیفته اصلا settingi ندارم یه setting هست که مربوط میشه به اون انتخاب وای فای

راه دیگه این نیست که بفهمیم ؟

نظر

مرسی امیر جان سلام

والا کارتونش در دسترس نیست و نمیتونم پیداش کنم . در ضمن گوشی الان رو حالتی نیست که بتونم برم تو setiing فقط تو اون حالتس که میخواد اکتیو شه و وای فای میخو.اد و هر چی هم کانکت میشه هیچ اتفاقی نمیفته اصلا settingi ندارم یه setting هست که مربوط میشه به اون انتخاب وای فای

راه دیگه این نیست که بفهمیم ؟
            گوشی رو با رد اسنو جیلبریک کنید تا اکتیو بشه و بتونید داخل منو هاش برید و اطلاعات خواسته شده رو از مسیری که بالا بهتون گفتم بدید.
            از قسمت about گذینه های modem firmwar و model رو ذکر کنید

از این تاپیک میتونید واسه جیلبریک کمک بگیرید .
            http://www.i-phone.ir/forums/thread55992.html

نظر

الان هی ispw میخواد فکر کنم باید ورژن 5.0.1 رو دانلود کنم اونجا تو extra بدم بهش بعد جیلبریک کنم آره ؟

نظر

آقا من به هزار بدبختی جیبلبریک کردم و اون پیغام آخرم که done میده اومد ولی بعدش دیگه next نداره و منم پنجره رو بستم ولی الان گوشی رو که روشن میکنم همون آش و همون کاسه و هیچ اتفاقی نیفتاد امیر جان . انگار اصلا اینکارو نکردم دوباره همون sim cart not valido و اینارو میده و اصلا منویی نیومد که من بخوام برم توش و هیچ فرقی نکرده

نظر

آقا من به هزار بدبختی جیبلبریک کردم و اون پیغام آخرم که done میده اومد ولی بعدش دیگه next نداره و منم پنجره رو بستم ولی الان گوشی رو که روشن میکنم همون آش و همون کاسه و هیچ اتفاقی نیفتاد امیر جان . انگار اصلا اینکارو نکردم دوباره همون sim cart not valido و اینارو میده و اصلا منویی نیومد که من بخوام برم توش و هیچ فرقی نکرده
                  مجدد ریستور و جیلبریک کنید . ممکنه مراحل به خوبی انجام نشدن . سعی کنید از یه سیستم دیگه استفاده کنید .

نظر

چند بار اینکارو کردم و مشکلی هم در جیلبریک نداره اگه داشت که تا آخر نمیرفت و done نمیشد . باید چه اتفاقی بیفته بعد از جیلریک ؟

تنها فرقی که کرده انه که گوشی عربی شده زبانش همین

راهی نداره یه جوری بر گردونیم به همون 4.3.3 یا ببیریم به 5.1 یا بلاخره یه جوری راش بندازیم ؟ فقط راهش جیلبریکه ؟

اینم که انجام دادیم نشد

نظر

چند بار اینکارو کردم و مشکلی هم در جیلبریک نداره اگه داشت که تا آخر نمیرفت و done نمیشد . باید چه اتفاقی بیفته بعد از جیلریک ؟

تنها فرقی که کرده انه که گوشی عربی شده زبانش همین

راهی نداره یه جوری بر گردونیم به همون 4.3.3 یا ببیریم به 5.1 یا بلاخره یه جوری راش بندازیم ؟ فقط راهش جیلبریکه ؟

اینم که انجام دادیم نشد
                      باید بتونید به منوهاش وارد بشید . اگه لاک باشه نیومدن آنتن طبیعیه و با آیپد بیس باند حل میشه . اما اگه آنلاک باشه باید بدون جیلبریک هم آنتن داشته باشید ( اگه مراحل رو درست طی کنید ) و اگه بیس باند آیپد رو بزنید دیگه راهی واسه دانگرید کردن بیس باند نیست !

با سیستم دیگه ای هم امتحان کردید ؟
                      رد اسنو رو هم مجدد دانلود کنید .

نظر

عزیزم مرسی که جوابمو میدی اما بالای 10 بار اینکارو تکرار کردیم و همونی هست که هست

یعنی اول میگه از وای فای یا آی تونس واسه اکتیو کردن استفاده کنید که ما وای فای یا آیتون هر دو رو که امتحان میکنیم بعد از چند لحظه میزنه no sim cart و please insert sim cart to active و اینا

خوب الان یعنی جیلبریک شده یا نه ؟ پس بهم بگید چطوری بیسس باندو درست کنم ؟

البته من که الان اصلا آنتنی ندارم که بخواد بیاد یا نه چون اصلا سیم کارتو نمیشناسه اما خوب اینم بگم قبلا این گوشی با ورژن قبلی و قبل از آپدیت کار میکرده صحیح و سالما این نشونه این که آنلاک بوده نیست ؟

نظر

سلام دوستان راهی پیدا نکردید برام ؟ با تشکر

نظر

شما باید با sn0wbreeze کاستوم فریمور بسازید و هنگام ساختن Hactivate رو فعال کنید تا خود به خود اکتیو بشه
                            برای باند باید با رداسنور 9.10b5 برای ۵.۰.۱ و 9.10b6 برای ۵.۱ تیک install iPad BaseBand رو بزنید و بعدش منتظر باشین تا از اینترنت فایل هاشو دانلود کنه و کار شما رو انجام بده .

نظر

سلام دوستان راهی پیدا نکردید برام ؟ با تشکر
                              دوست عزیز قبل از هر کاری باید از آنلاک بودن گوشی مطمئن شیم .

با یه سیستم دیگه مجدد ریستور کنید .

سیم کارت رو در بیارید و مجدد جا بزنید و یا حتی با یه سیم کارت از یه اوپراتور دیگه تست کنید . بعد از پایان ریستور در حالی که به نت وصلین باید گوشی رو با آیتونز سینک کنید . ( اگه جواب نداد chiz pi en رو فعال کنید و مجدد تست کنید )

اگه گوشیتون آنلاک فکتوری باشه باید آنتن بیاد ( اگه همه مراحل رو درست طی کرده باشید )

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

صبر کنید ..
                              X