اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سال ۹۱ با سررسید روزشمار

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

حالا میتونید تخمینی بگید برای ایفون کی ریلیز میشه؟ مثلا یه ماه با بیشتر!؟

نظر

نوشته اصلی توسط nastaran_az نمایش پست ها
      تشکر می کنم خیلی کارامد هست اما راستش ایکنش زیباست اما بی اختیار ادم فکر می کنه امروز ۷ ام ماه است به نظرم عدد روی ایکن نباشه تا توجه فقط به بجت بالا باشه خیلی بهتره
      درسته تو آپدیت بعدی درست خواهد شد

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
      حالا میتونید تخمینی بگید برای ایفون کی ریلیز میشه؟ مثلا یه ماه با بیشتر!؟
      فقط طراحیش مونده اره همون یک ماه طول خواهد کشید . شایدم کمتر

نظر

دوستان با عرض معذرت در قسمت Notification باگی وجود داره ، مراحل رو که میگم انجام بدید :
        به این مسیر رفته :

Settings - Roozshomar

یه بار Notification
        رو خاموش و روشن کنید بعد دوباره وارد برنامه بشید و ببندید

اگه درست شد یا نه لطفا حتما به من اطلاع بدید
        آپدیت بعدی به زودی عرضه میشه که با آیپد ۳ هم سازگار شده و این مشکل نیز حل شده

نظر

سلام ممنون از کار زیبای شما
          منتظر ساپورت رتینا آیپد جدید و همچنین نسخه آیفون هستم

نظر

با سلام
            مشکلی که دیدم اینکه در موقع یادداشت نوشتن برای تنظیم تاریخ زمان اتمام آن ۲۰۰۱ است که برنامه قبول نمی*کند و همچنین قابل تغییر سال هم ندارد.

نظر

نوشته اصلی توسط mehdiyazdin نمایش پست ها
              با سلام
              مشکلی که دیدم اینکه در موقع یادداشت نوشتن برای تنظیم تاریخ زمان اتمام آن ۲۰۰۱ است که برنامه قبول نمی*کند و همچنین قابل تغییر سال هم ندارد.
              برای تعیین End Date باید به صورت دستی تغییر بدید که قاعدتا باید کیبورد پایین ببرید تا به تظیمات تاریخ دسترسی داشته باشید ، ممنون بابت گزارشتون

ویرایش :
              این مشکل رو همین الان برطرف کردم

نظر

نوشته اصلی توسط momeks نمایش پست ها
                برای تعیین end date باید به صورت دستی تغییر بدید که قاعدتا باید کیبورد پایین ببرید تا به تظیمات تاریخ دسترسی داشته باشید ، ممنون بابت گزارشتون

ویرایش :
                این مشکل رو همین الان برطرف کردم
                دوست عزیز بصورت دستی نمی شود چون در گزینه ها تغییر سال وجود ندارد

و یک پیشنهاد اگر امکان دارد روزهایی که در ان یادداشت قرار گرفته بصورت تغییر رنگ یا خطی زیر آن نمایش داده شود تا کاربر راحتر باشد.
                ویرایش توسط mehdiyazdin : https://i-phone.ir/forums/member/24003-mehdiyazdin در ساعت 25-03-2012, 01:45 AM

نظر

بنده هم ایمیل ارسال کردم و هم پیغام گذاشتم ولی جوابی دریافت نکردم!

میخواستم اگر ممکنه شماره حسابتون رو جهت خرید برنامه بدید.

نظر

دوستان با عرض معذرت آدرس ایمیل اشتباه تایپی داشت برای همین ایمیل های شما نمی رسید لطفا به این ایمیل ارسال کنید :

support@appersian.ir
                    APPERSIAN DEV GROUP
                    Stay On Top Level
                    http://appersian.net

نظر

لطفا رتینا آیپد را هم ساپورت کنه. خیلی برنامه خوبیه ولی توی این آیپد جدید خیلی اذیت می کنه

نظر

نوشته اصلی توسط ialireza نمایش پست ها
                        لطفا رتینا آیپد را هم ساپورت کنه. خیلی برنامه خوبیه ولی توی این آیپد جدید خیلی اذیت می کنه
                        با رتینا سازگار شده به زودی آپدیت جدید عرضه میشه

نظر

با سلام
                          یه مشکل دیگه ای که دیدم این است که نمایش روز بر روی ایکن اصلی اتوماتیک تغییر نمی کند و باید برنامه را باز کرد خوب اگر باید برنامه باز شود از همان جا تاریخ را می* خوانیم دیگر چه احتیاجی به نمایش در صفحه اصلی است . دیگر اینکه نوتیفیکشن آن کار نمی کند حتی ان کاری را که گفتید انجام دادم حل نشد
                          سیستم من جلیبریک نشده است.
                          هدف من گفتن این چیزها برای به کمال رسیدن برنامه است و گرنه کار شما در همین وضع هم عالیست

نظر

نوشته اصلی توسط mehdiyazdin نمایش پست ها
                            با سلام
                            یه مشکل دیگه ای که دیدم این است که نمایش روز بر روی ایکن اصلی اتوماتیک تغییر نمی کند و باید برنامه را باز کرد خوب اگر باید برنامه باز شود از همان جا تاریخ را می* خوانیم دیگر چه احتیاجی به نمایش در صفحه اصلی است . دیگر اینکه نوتیفیکشن آن کار نمی کند حتی ان کاری را که گفتید انجام دادم حل نشد
                            سیستم من جلیبریک نشده است.
                            هدف من گفتن این چیزها برای به کمال رسیدن برنامه است و گرنه کار شما در همین وضع هم عالیست
                            چند پست قبل عرض كردم كه باگ هست دارم روش كار ميكنم كه به زودي اپديت جديد عرضه ميشه

نظر

دادا ایفونش کی میاد ؟

نظر

من ديروز ايميل كردم براتون كه شماره كارت بديد اما هنوز جوابى نگرفتم !!!!!!!!؟

نظر

صبر کنید ..
                                X