اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

*هدفون های (Beats) و هدفون های بی سیم!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• *هدفون های (Beats) و هدفون های بی سیم!

با سلام خدمت دوستان

من امروز متوجه تاپیکی شدم در رابطه با هدفون های بیتس که مهم هم شده بود پس احساس کردم شما دوستان میتونید کمکم کنید!

دوستان می خواستم بدونم که هدفون های بیتز که اصولا 7 مدل هست ( Studio,beats mixr,wireless,Pro,Detox,Solo HD) خوب یقینا وجود 7 مدل از یک برند باید توشون تفاوت هایی باشه!
    *می خواستم بدونم این تفاوت ها چی هستن؟
    و *آیا مقاله ای به فارسی که این هدفون ها رو نقد و بررسی کرده موجود هست تا بتونم تفاوت هاشونو درک کنم؟؟؟

یک سوال دیگه مثلا هدفون wireless beats خیلی چشم من رو گرفته می خواستم بدونم از دوستانی که ای هدفون رو داشتن, *وزن هدفون چقدر هست؟ و *آیا اذیت میکنه؟ و *امواج وایرلس برای طولانی مدت رو انسان تاثیر منفی نداره مثل امواج موبایل؟ و *طول عمر باتریش چقدر هست؟؟!

*ضمنا هدفون های بیتس برا استفاده طولانی مدت مثلا 3 الی 4 ساعت گوش هارو که اذیت نمی کنه؟؟

و در آخر (البته اگر این سوال رو جواب ندین مهم نیستش اما سوال های بالا جوابشون برام خیلی مهمه) هدفون های بیسیم و با کیفیت عالی و عمر زیاد باتری و بدون اذیت گوش ها تا رنج قیمت حداکثر 600 تومان چیا هست؟؟

سپاس گزارم از تالار خوبتون و دوستان عزیز!

دارا
    ویرایش توسط aeadt : https://i-phone.ir/forums/member/77635-aeadt در ساعت 22-03-2012, 03:14 AM

تاپیک هایی که تو بخش سوالات قبل خرید هستن تو قسمت آخرین ارسال ها نمایش داده نمیشن؟؟

نظر

http://www.i-phone.ir/forums/thread59274.html
      http://www.i-phone.ir/forums/thread62524.html
      وزن زیادی نداره وزنش مثل سولو هست تقریبا کیفیتش با سولو اچ دی یکی هست باتریش هم با کابل یو اس بی شارج میشه
      گوش من رو که اذیت نمیکنه حالا من نمیدونم گوش شما اذیت میشه یا نه ...
      امواج وایرلس چیزی در این مورد نگفتن ولی تو جعبه یک دفتر چه وجود داره که در اون برای بهبود سلامت خود یه چیزایی نوشته استاندارد و ...
      تجربه شخصی من ثابت کرده که هدفون هایی که با کابل هستن کیفیتشون بیشتر از وایرلس و بلوتوث ها هست ..

نظر

خیلی ممنونم عزیز بخاطر جوابتون!

مدت زمان عمر باتریش در حین استفاده چقدر هست و چقدر طول میکشه که شارژ بشه؟؟

و نسبت به تجربتون برا استفاده های طولانی مدت و استفاده تو باشگاه و... هم مناسب هست؟؟

و گفتین کیفیتش با سولو اچ دی یکی هست میتونم بدونم که تفاوت هایی که با پرو-استودیو-یا همون میکسر که نقدش رو هم گذاشتین چی هست؟؟ و چه چیزی این هدفون هارو بهتر از وایرلس کرده؟؟

سپاسگزارم از جواب هاتون و فعالیت های مفیدتون!

نظر

نوشته اصلی توسط aeadt نمایش پست ها
          خیلی ممنونم عزیز بخاطر جوابتون!

مدت زمان عمر باتریش در حین استفاده چقدر هست و چقدر طول میکشه که شارژ بشه؟؟

و نسبت به تجربتون برا استفاده های طولانی مدت و استفاده تو باشگاه و... هم مناسب هست؟؟

و گفتین کیفیتش با سولو اچ دی یکی هست میتونم بدونم که تفاوت هایی که با پرو-استودیو-یا همون میکسر که نقدش رو هم گذاشتین چی هست؟؟ و چه چیزی این هدفون هارو بهتر از وایرلس کرده؟؟

سپاسگزارم از جواب هاتون و فعالیت های مفیدتون!
          ببین من استودیو که دارم باتری جدید که میزارم 28ساعت تقریبا کامل با صدای بلند بدون stop کردن آهنگ کار میده
          به نظر من این موضوع توی هدفون وایرلس بیتز صدق میکنه دیگه جای نگرانی نداره که باتریش تمام بشه چون خودش کابل میخوره و شارژ میشه ولی استودیو باید باتری بخری و جای شارژ کردن نداره نداره ..
          تو باشگاه بله مشکلی نیست ولی کلاه بزارید که گوشتون عرق نکنه و هدفون آسیب ببینه
          گفتم که هدفون سیم دار با وایرلس فرق میکنه استودیو که باس فوق العاده ای داره نسبت به تمام برند های بیتز
          پرو و میکسر تقریبا یکی هستند برای کار های استودیو به درد کار های شخصی نمیخوره
          میکسر هم که تاره اومده تست نکردم ولی جوری که میگن هم سبک هست و هم به درد کارهای شخصی و تنطیم میخوره
          کلا پرو و دتاکس دو تا باتری قدرتمند دارند که نیاز به شارژ کردن ندارند .

نظر

داداش بیتس پورو باتری میخوره؟؟
            میشه نقد و بررسی از پورو بزاری؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط majidmute نمایش پست ها
              داداش بیتس پورو باتری میخوره؟؟
              میشه نقد و بررسی از پورو بزاری؟؟
              پورو نيست دوست من. اون پرو هستش ....pro
              در ضمن قوانين هم ميخوندي بد نبود... دوتا قانون پشت سر هم زير پا گذاشتي...
              ویرایش توسط X_boy951 : https://i-phone.ir/forums/member/53248-x_boy951 در ساعت 07-06-2012, 08:51 AM

نظر

ببخشیداستدیو وایرلس هم هست با فقط باسیمه؟
                در ضمن بیتس سولو هم یه غیر از سولو اچ دی هست

نظر

نوشته اصلی توسط alijamshidi
                  dadash beatse pro ke batri nemikhore sharjesha az koja migire??
                  دوست عزیز لطفا به قوانین احترام گذاشته و پارسی تایپ کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط majidmute
                    dadash bebakhshid mikhastam bedonam betse poro aslish batri ham mikhore??
                    Ya sharj mishee?
                    Ya hichkodoma nadare az dastgah sharj migire??
                    نوشته اصلی توسط alijamshidi
                    dadash beatse pro ke batri nemikhore sharjesha az koja migire??
                    دوستان عزیزم
                    زبان رسمی این سایت فارسی می باشد، لذا از نوشتن متن فینگلیش خودداری نمایید.
                    خواهش دارم قوانین رو مطالعه کنید

نظر

صبر کنید ..
                    X