اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

لاک شدن گوشی آنلاک فکتوری به دست خود

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• لاک شدن گوشی آنلاک فکتوری به دست خود

سلام دوستان من یک ۳جی اس آنلاک فکتوری داشتم و چند روز پیش به آی او اس ۵.۰.۱ آپدیتش کردم و آنتن نمیداد(که بعدا که بازش کردم مشکل از کابل آنتنش بود) بعد بیس باند آیپد روش ریختم که شاید تقویت بشه آنتنش بیاد اما دیگه اپل اون رو به عنوان لاک میشناسه خواستم ببینم هیچ راهی نیس برگردم به بیس باند ۵.۱۶.۰۵ ؟
    لطفا کمک کنید
    فوری

دوست عزيز فعلا دانگريد اين بيسياند وجود نداره

نظر

نوشته اصلی توسط parsa 3gs نمایش پست ها
      سلام دوستان من یک ۳جی اس آنلاک فکتوری داشتم و چند روز پیش به آی او اس ۵.۰.۱ آپدیتش کردم و آنتن نمیداد(که بعدا که بازش کردم مشکل از کابل آنتنش بود) بعد بیس باند آیپد روش ریختم که شاید تقویت بشه آنتنش بیاد اما دیگه اپل اون رو به عنوان لاک میشناسه خواستم ببینم هیچ راهی نیس برگردم به بیس باند ۵.۱۶.۰۵ ؟
      لطفا کمک کنید
      فوری
      اخه کی به شما گفت که بیس باند ایپد روش بریزی انتنش تقویت میشه خراب کاری بدی کردی.
      چون بیسباند ایپد رو دیگه هیچ کاریش نمیشه کرد شاید مشگل gps هم برات با این کار پیش بیاد متاسفانه

نظر

پس فقط به عنوان لاک شناخته نمیشه gps هم از کار میافته

نظر

مگه مشکل آیپد بسباند چیه ؟
          با اولترا که راحت آنلاک میشه !!؟

نظر

نوشته اصلی توسط sepehrcuber نمایش پست ها
            مگه مشکل آیپد بسباند چیه ؟
            با اولترا که راحت آنلاک میشه !!؟
            بزرگترین مشکلش اینه که gps و از کار میندازه و map گوشی کار نمی کنه

نظر

مشکل gps حل شده در آپدیت redsn0w که برای untether 5.0.1 اومد

نظر

من درکتون میکنم منم همین کارو کردم راهی هم نداره ... درست این باگ 5.0.1 منم به آیپد بیسبند انداخت و گوشی آنلاکم رو ...... خودتون می دونین

نظر

من که تا حالا دو تا 3gs رو با اپید بیس بند جیل کردم بعدم با اولترا آنلاک هیچ مشکلی ام نداشتم ! جی پی اس هم مشکلی نداش !

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                    مشکل gps حل شده در آپدیت redsn0w که برای untether 5.0.1 اومد
                    مشکل gps حل شده؟ تو آپدیت جدید؟ میشه راهنمایی کنید؟ برای ما که هنوز کار نمیکنه و آخرین ورژن ultrasnow رو هم دارم ؟؟

نظر

دوستان اگه ایشون بیاد دوباره با فریمور اصلی رستور کنه و بیس باند اصلی نصب بشه اونوقت ممکنه گوشی دوباره آنلاک فکتوری بشه ؟
                      آخه واسه منم این اتفاق افتاده .
                      ضمنا توی کدوم ورژن redsnow مشکل جی پی اس حل شده !!!
                      snowbreez چطور ؟
                      ویرایش توسط starboy : https://i-phone.ir/forums/member/79652-starboy در ساعت 27-03-2012, 09:31 PM

نظر

نوشته اصلی توسط starboy نمایش پست ها
                        دوستان اگه ایشون بیاد دوباره با فریمور اصلی رستور کنه و بیس باند اصلی نصب بشه اونوقت ممکنه گوشی دوباره آنلاک فکتوری بشه ؟
                        Snowbreez چطور ؟
                        کسی نیست یه جواب درست و حسابی به ما بده ؟

نظر

دوستان یه نگاهی به این سایت بندازید :
                          How To Unlock iPhone 3GS Baseband 5.16.05 Running iOS 5.1 Firmware | Cydiaism
                          در پاراگراف دوم اینو نوشته !!!
                          Similarly if you want to unlock your iPhone 3GS then it’s still possible to do it by updating baseband 5.16.05 to the baseband 6.15.00. Baseband 6.15.00 is an unlockable iPad’s baseband but it will break your GPS but now this issue has been solve by iPhone Devs team and iH8Sn0w.

نظر

سلام مگه بیس باند ۵.۱۶ انتن میده ؟؟؟ چطوری ؟

نظر

نوشته اصلی توسط starboy نمایش پست ها
                              Snowbreez چطور ؟
                              دوست عزیز بیس باند که بالا بره به هیچ وجه نمیشه دانگریدش کرد.در ضمن با ورژن اصلی هم اون گوشی رو نمیشه اکتیو کرد باید از کاستوم استفاده کنید

نظر

صبر کنید ..
                              X