اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اموزش گام به گام راه اندازی ایپد جدید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

با سلام٠ من تازه يك آيپد خريدم يعني از امريكا برام اوردن ولي من اصلا بلد نيستم باهاش كار كنم ميشه منو راهنمايي كنيد كه از كجا بايد شروع كنم مثلا براي نصب apps ها چيكار بايد بكنم أيا بايد وي پي n داشته باشم راستي براي ادرس چه آدرسي بايد بدم؟ أيا بايد حتما به pc وصل باشم يا بدون اون هم ميشه؟ كلا يكسري اموزش و راهنمايي كلي ميخوام. ممنون ميشم اگه كمكم كنيد

نظر

من ٤اس دارم. همه برنامه هاى لازم رو از اپ استور نصب كردم. كلا تصميم به اورجينال كارى دارم. با بك آپ رستور با آيتونز ميشه همه اين نرم افزارهايي كه دارم رو روى يه نيو آيپد انتقال بدم؟ تنظيمات شبكه چى؟ قابل انتقال هستن؟

نظر

نوشته اصلی توسط fariborz2003 نمایش پست ها
        من ٤اس دارم. همه برنامه هاى لازم رو از اپ استور نصب كردم. كلا تصميم به اورجينال كارى دارم. با بك آپ رستور با آيتونز ميشه همه اين نرم افزارهايي كه دارم رو روى يه نيو آيپد انتقال بدم؟ تنظيمات شبكه چى؟ قابل انتقال هستن؟
        ببین اگه با همون اپل آیدی بزنی میتونی دوباره بدون پول بگیریشون ! اما با اپل آیدی دیگه نه !

نظر

نوشته اصلی توسط fariborz2003 نمایش پست ها
          0- لطفا سوالتون رو اینجا مطرح کنید.
          http://www.i-phone.ir/forums/thread20762.html
          سوالات و مشکلات مربوط به نسل سوم آیپد - انجمن تخصصی آیفون

1- بله، تمام برنامه هایی که از اپ استور خریداری کردید رو میتونید با آیپد از طریق iTunes سینک کنید.
          2- قابل انتقال بودنش که هست، اما فکر نمی کنم از طریق بکاپ. (تمام پسوردها در بکاپ رمزنگاری میشن.)

نظر

برای من یه ipad 2 64GB آوردن برای نصب برنامه هاش به یه جا زنگ زدم گفت باید unlock بشه 180تومن هزینه داره بعدش برای ریختن برنامه هاش 50 تومن می گیره!!! جریان این unlock شدن چیه؟ تو این سایت که نوشته jailbreak نصب می کنیم میشه بعدش برنامه نصب کرد، درسته؟ گفت اگه خودت چیزی اشتباه نصب کنی دیگه بوت نمیشه. منم جایی رو پیدا نکردم تو منو ها که بشه بک آپ گرفت از این سیستمی که الان داره. دیگه ترسیدم دست بزنم . اگه ممکنه مراحل unlock کردن رو یه بار معرفی کنید. ورژن ios 5.1.1 هست

نظر

به هیچ عنوان گول اراجیف این مغازه داره ها رو نخورید ، لاک و انلاک مربوط به ایفون هست ، شما خودتون راحت جیلبریک کنید و پس از اون برنامه ی app sync و نصب کنید برنامه بریزید.اگر معازه دار منصف باشه حداکثر هزینه ی این کار حدود 20-30 تومنه به نظر من
              یه زنگم به اون مغازه دار بزنید سلام منو بهش برسونید :@
              هیچ مشکلی پیش نمیاد دوست عزیز
              ویرایش توسط parham7 : https://i-phone.ir/forums/member/14861-parham7 در ساعت 27-08-2012, 01:56 PM

نظر

نوشته اصلی توسط peyman13618 نمایش پست ها
                برای من یه ipad 2 64GB آوردن برای نصب برنامه هاش به یه جا زنگ زدم گفت باید unlock بشه 180تومن هزینه داره بعدش برای ریختن برنامه هاش 50 تومن می گیره!!! جریان این unlock شدن چیه؟ تو این سایت که نوشته jailbreak نصب می کنیم میشه بعدش برنامه نصب کرد، درسته؟ گفت اگه خودت چیزی اشتباه نصب کنی دیگه بوت نمیشه. منم جایی رو پیدا نکردم تو منو ها که بشه بک آپ گرفت از این سیستمی که الان داره. دیگه ترسیدم دست بزنم . اگه ممکنه مراحل unlock کردن رو یه بار معرفی کنید. ورژن ios 5.1.1 هست
                یه مشت چرت و پرت گفته برای گرفتن پول بیشتر. شما خودتون از اموزش های انجمن استفاده کنید و مطمئن باشید به هیچ مشکلی بر نمی خورید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام ...من دسترسی به وای وای ندارم اینترنت سیمکارت دارم ...چه جوری فعالش کنم ... کمکم میکنید ؟

نظر

سلام ...من دسترسی به وای وای ندارم اینترنت سیمکارت دارم ...چه جوری فعالش کنم ... کمکم میکنید ؟

نظر

صبر کنید ..
                    X