اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال درباره ی icloud

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال درباره ی icloud

سلام دوستان من با ای کلود از اطلاعات ای پدم بکاپ گرفتم و چند بار هم رکاوری کردم هیچ مشکلی نداشت. سوال من اینه که ایا برنامه ای هست که بشه بکاپ رو مدیریت کرد و مثلا فایل هایی رو که نیاز نداریم از تو بکاپ پاک کنیم تا دفعه ی بعد که خواستیم بکاپ رو برگردونیم فایل هایی رو که پاک کردیم دوباره برنگردن؟

دوست من به لینک زیر مراجعه بفرمایید حتما کارتون حل میشه
    http://www.i-phone.ir/forums/thread53647.html

نظر

سلام- دوست عزیز این تایپیکی که بهم معرفی کردید رو کامل مطالعه کردم ولی جواب سوال من داخلش نبود. لطفا اگه کسی اطلاعی داره که چطوری میشه فایل های بکاپ رو مدیریت کرد بگه. منظور از مدیریت یعنی پاک کردن عکس ها یا متن ها و یا بوک مارک ها و ... که با icloud از انها بکاپ گرفتیم. من وقتی photo stream رو فعال میکنم عکس هایی رو که قبلا رو ایپدم رو بوده و بهشون نیاز نداشتم رو بر میگردونه و دوباره باید پاکشون کنم

نظر

نوشته اصلی توسط aminrajabi1367 نمایش پست ها
        سلام- دوست عزیز این تایپیکی که بهم معرفی کردید رو کامل مطالعه کردم ولی جواب سوال من داخلش نبود. لطفا اگه کسی اطلاعی داره که چطوری میشه فایل های بکاپ رو مدیریت کرد بگه. منظور از مدیریت یعنی پاک کردن عکس ها یا متن ها و یا بوک مارک ها و ... که با icloud از انها بکاپ گرفتیم. من وقتی photo stream رو فعال میکنم عکس هایی رو که قبلا رو ایپدم رو بوده و بهشون نیاز نداشتم رو بر میگردونه و دوباره باید پاکشون کنم
        یه سر به این تاپیک بزن ببین کارت راه میوفته یا نه؟!
        http://www.i-phone.ir/forums/thread52614.html

نظر

با سلام و خسته نباشید
          یک سوال دارم آیفون 4اس داشتم تمام اطلاعاتم در آی کلود موجود میباشد. البته گوشی ام آیفونم دزدیده شد رفتم توی سایت آی کلود برنامه find my iphone رمز گذاشتم تا گوشی ام قفل شد. البته خیلی شک دارم میخواهم گوشی آیفون بخرم آی دی همون آی دی قبلی بذارم گوشی ام جدید قفل میکنه؟ راستی رمز find my iphone یادم رفت!!!

نظر

لطفا به سوال من جواب بدهید... منتظرم

نظر

نوشته اصلی توسط behnam-iphone4s نمایش پست ها
              با سلام و خسته نباشید
              یک سوال دارم آیفون 4اس داشتم تمام اطلاعاتم در آی کلود موجود میباشد. البته گوشی ام آیفونم دزدیده شد رفتم توی سایت آی کلود برنامه find my iphone رمز گذاشتم تا گوشی ام قفل شد. البته خیلی شک دارم میخواهم گوشی آیفون بخرم آی دی همون آی دی قبلی بذارم گوشی ام جدید قفل میکنه؟ راستی رمز find my iphone یادم رفت!!!
              عزیز اگه ایفون جدید بخری و اکانتت رو ست کنی ایفونت قفل نمیشه . شما میتونی با چند تا دستگاه به ایکلود وصل باشی و از طریق اینترنت مدیریت کنی.
              رمز find my iphone هم اگه یادت رفته باید اکانت جدید ایکلود بسازید .

نظر

صبر کنید ..
              X