اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی برای استفاده از شارژر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهنمایی برای استفاده از شارژر

سلام دوستان من وقتی خونه هستم و شارژ ای پدم ۱۰۰٪ هست میزارمش تو شارژ و استفاده میکنم ازش تا از شارژرش استفاده کنه و شارژش تموم نشه میخواستم ببینم به باطریش اسیبی نمیرسونه؟؟

اگر باطري يا خود آي پد داغ نميكنه اشكال نداره. اما گرم شدن بيش از حد تو اين موقعيت به باطري آسيب ميرسونه.

نظر

دوست عزیز داغ که نمیکنه ولی میخوام بدونم وقتی شارژش فول میشه سنسور شازژ باطری قطع میشه یا هم داره شارژ میکنه و هم استفاده؟

نظر

نوشته اصلی توسط aminrajabi1367 نمایش پست ها
        دوست عزیز داغ که نمیکنه ولی میخوام بدونم وقتی شارژش فول میشه سنسور شازژ باطری قطع میشه یا هم داره شارژ میکنه و هم استفاده؟
        نه دوست عزیز شارژ قطع میشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط aminrajabi1367 نمایش پست ها
          سلام دوستان من وقتی خونه هستم و شارژ ای پدم ۱۰۰٪ هست میزارمش تو شارژ و استفاده میکنم ازش تا از شارژرش استفاده کنه و شارژش تموم نشه میخواستم ببینم به باطریش اسیبی نمیرسونه؟؟
          در کل استفاده از دستگاه موقعی که به شارژ وصله برای باتری ضرر داره و به همین خاطر عمر باتری کاهش پیدا می کنه، توصیه می شه این کار انجام نشه، چون فشار زیادی به باتری وارد میشه. در این حین باتری هم باید شارژ بشه و هم باید مصرف بشه، طبیعتاً بهش فشار میاد و به همین دلیل گاهی داغ میکنه.
          ویرایش توسط RedBull : https://i-phone.ir/forums/member/46584-redbull در ساعت 19-03-2012, 04:59 AM

نظر

دوستان یک نکته که توی خیلی از سایت ها خوندم اینه ( خواستین لینک میدم .) اینکه حتما در موقع شارژ و استفاده از شدید از آیپد ( مثل بازی های سنگین ) اونو از داخل کاور در بیارین یعنی هیچ چیز دورش نباشه تا به راحتی با محیط تهویه کنه ...

نظر

صبر کنید ..
            X