اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم Apple TV

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط mistyc_7 نمایش پست ها
    من می خوام صفحه ی مانیتورم رو از طریق اپل تی وی روی صفحه تلویزیون استریم کنم .

از pc هم استفاده می کنم . راهنمایی بفرمایید .
    فکر کنم اول باید هکینیاش نصب کنید که ایر پلی داشته باشه که بتونی از این طریق به اپل توی وصل شی و مانیتور روی صفحه تلویزیون استریم شه
    ویرایش توسط milad 01 : https://i-phone.ir/forums/member/108560-milad-01 در ساعت 27-03-2013, 11:30 AM

نظر

از کجا می شه فهمید اپل تی وی نسل 3 مدل 2013 هست یا خیر؟

تو بخش فریمور ها دیدم نسل سه و نسل سه 2013 داریم

نظر

سلام
        امروز يه اپل تي وي نسل سوم خريدم.يه سوال داشتم
        من ايپد ٢ و اپل تي وي رو به يك مودم وصل مي كنم (wag120n) ولي وقتي mirroring رو روشن مي كنم با كندي شديدي توي همه ي كار ها مواجه ميشم،چه پخش موزيك باشه چه بازي realracing3!تو پخش موسيقي pause كردن يا كم و زياد كردن صدا هم با مشكل و كندي مواجه هست و توي بازي ها هم كه يا با لگ زياد ٣-٤ ثانيه عقبه يا كلا هنگ ميكنه،،،،،مشكل از چي هست؟ايپد٢ يا مودم من؟
        فرض كنيم مشكل از مودم باشه،،،من الان براي حل مشكل بايد دقيقا چي بخرم؟مودم؟ اكسس پوينت؟ روتر؟ لطفا در اين باره من رو راهنمايي كنيد،
        ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط milad_b نمایش پست ها
          سلام
          من ايپد ٢ و اپل تي وي رو به يك مودم وصل مي كنم (wag120n) ولي وقتي mirroring رو روشن مي كنم با كندي شديدي توي همه ي كار ها مواجه ميشم،چه پخش موزيك باشه چه بازي realracing3!تو پخش موسيقي pause كردن يا كم و زياد كردن صدا هم با مشكل و كندي مواجه هست و توي بازي ها هم كه يا با لگ زياد ٣-٤ ثانيه عقبه يا كلا هنگ ميكنه،،،،،مشكل از چي هست؟ايپد٢ يا مودم من؟
          فرض كنيم مشكل از مودم باشه،،،من الان براي حل مشكل بايد دقيقا چي بخرم؟مودم؟ اكسس پوينت؟ روتر؟ لطفا در اين باره من رو راهنمايي كنيد،
          ممنون
          شما باید حتما از مودم سرعت بالا سری N استفاده کنید معمولا رو کارتن مودم ها سرعت انتقال اطلاعات وایرلس را میزنه در مودم معمولی ۵۴ مگ هستش شما باید بالای ۱۰۰ بگیرید مخصوصا برای اپل تی وی نسل سوم

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 2

نظر

سلام
            ممنون
            سلام
            دوست عزیز چند خریدید اپل تی وی را؟
            از کجا؟

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط mistyc_7 نمایش پست ها
            سلام

می شه بفرمایید من چه جوری و با چه برنامه می تونم فیلم از طریق آیپدم استریم کنم به طوریکه زیرنویسش هم نشون داده بشه ؟ الان فقط خود فیلم نمایش داده می شه روی تلویزیون و زیرنویسش روی آیپد میاد . از برنامه ی cinex Player هم استفاده می کنم

- - - - - - - - - -

سلام

می شه بفرمایید من چه جوری و با چه برنامه می تونم فیلم از طریق آیپدم استریم کنم به طوریکه زیرنویسش هم نشون داده بشه ؟ الان فقط خود فیلم نمایش داده می شه روی تلویزیون و زیرنویسش روی آیپد میاد . از برنامه ی cinex Player هم استفاده می کنم

beamer بهترین استریمر هست که حتی نیاز به جلبریک هم نداره

نظر

مودم من رو جعبه اش زده ١٥٠mb!!!!
              ميشه مودمي كه خودتون استفاده مي كنيد و باهاش جواب گرفتيد رو معرفي كنيد؟

نظر

سلام
                ممنون
                اصولاً miroring فقط برای پخش موسیقی نیست، و برای استریم کردن موسیقی روی اپل تی وی نیازی به میرورینگ نیست، از خود برنامه پخش موسیقی استفاده کنید!
                بازی realraing رو بیخیال شید، چون همینطوری روی آیپد ۲ خیلی خوب جواب نمیده چه برسه به میرورینگ، با ارتقای مودم یا Acces Point شاید کمی اجراش بهتر بشه اما گرفیک خیر!
                ارتقای مودم ممکنه کمی بهتر کنه مشکل رو ، خود آیپد ۲ م توان کمتری در این قضیه میرورینگ داره!
                مودم Wag 120 متعلق به Linkys مودم خوبیست ولی برای استریم رسانه ضعیف هست ، از سری E خانواده linksys استفاده کنید بهتره، چون برای این امر اختصاص داده شده!
                همین مودم برای پخش فیلم تقریباً خوبه اما اگه همزمان ازش کار بکشید ممکنه کم بیاره، اما یک راه حل بهتر با همین مودم اینه که Apple TV رو مستقیم با کابل به مودم متصل کنید!

نظر

ممنون از پاسختون.
                  من جای مودم رو عوض کردم و نتیجه کلی بهتر شد.الان بعضی اوقات توی تصویر برای 1-2 ثانیه نویز میوفته یا یه کم تار میشه این مشکل دیگه به مودم مربوطه دیگه نه؟

نظر

ممنون از پاسختون.
                    من جای مودم رو عوض کردم و نتیجه کلی بهتر شد.الان بعضی اوقات توی تصویر برای 1-2 ثانیه نویز میوفته یا یه کم تار میشه این مشکل دیگه به مودم مربوطه دیگه نه؟
                    جای مودم یعنی چی؟ منظور با کابل متصل کردین؟
                    تصویر فیلم یا Mirroring?
                    همیشه یادتون باشه، چون نسل سوم از فناوریهای روز استفاده کرده برای کارایی بهتر با تجهیزات شبکه، بهتره فریمور مودم رو بروزرسانی کنید!

نظر

نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
                      جای مودم یعنی چی؟ منظور با کابل متصل کردین؟
                      تصویر فیلم یا Mirroring?
                      همیشه یادتون باشه، چون نسل سوم از فناوریهای روز استفاده کرده برای کارایی بهتر با تجهیزات شبکه، بهتره فریمور مودم رو بروزرسانی کنید!
                      بله اپل تی وی رو با کابل وصل کردم بهتر شد..بعد دو باره به حالت وایرلس برگشتم ولی فاصلم رو با مودم کم کردم اونم تاثیر داشت.
                      ولی متوجه موضوعی شدم......وقتی با ایتونز روی pc و از طریق home sharing یه ویدیو رو استریم کردم کیفیت عالی بود و هیچ تاخیر هم توش نبود و سرعت بافر هم خیلی خوب بود ولی وقتی همون ویدیو از ipad استریم میشه دارای نویز میشه پس فکر کنم بشه نتیجه گرفت که یه مقدار از مشکل هم از خود ipad هست.
                      فریمور مودم هم کاملا اپدیت هست.

نظر

میشه لطفا یه کانورتور خوب برای تبدیل mkv به فایل قابل اجرا برای apple tv تحت ویندوز معرفی کنید.هر چی می گیرم یا صداش هماهنگ نیست یا خیلی طول میکشه.(مثلا hand break میگه برای تبدیل 13/5 ساعت می خوام!!البته cpu من یک هسته ای هست)

نظر

میشه لطفا یه کانورتور خوب برای تبدیل mkv به فایل قابل اجرا برای apple tv تحت ویندوز معرفی کنید.هر چی می گیرم یا صداش هماهنگ نیست یا خیلی طول میکشه.(مثلا hand break میگه برای تبدیل 13/5 ساعت می خوام!!البته cpu من یک هسته ای هست)
                          سلام
                          دوست عزیز. شما برنامه ( Freemake Video Converter ) را هم امتحان کنید.
                          البته این طول کشیدن رابطه مستقیم با پردازنده سیستم و سرعت اون داره .... پس زیاد نباید از این CPU انتظار داشته باشید
                          ولی من به هیچ عنوان افت کیفیت تو تبدیل فیلمهایی که با گوشیم گرفتم ، موقع تبدیل به MKV ندیدم.

http://www.freemake.com

خودم برای تبدیل انواع فیلم به MKV استفاده میکنم .... فوق العاده هستش. البته تبدیل MKV به فرمت Apple TV هم داره.

ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 13-05-2013, 08:57 PM

نظر

اصولاً miroring فقط برای پخش موسیقی نیست، و برای استریم کردن موسیقی روی اپل تی وی نیازی به میرورینگ نیست، از خود برنامه پخش موسیقی استفاده کنید!
                            بازی realraing رو بیخیال شید، چون همینطوری روی آیپد ۲ خیلی خوب جواب نمیده چه برسه به میرورینگ، با ارتقای مودم یا Acces Point شاید کمی اجراش بهتر بشه اما گرفیک خیر!
                            ارتقای مودم ممکنه کمی بهتر کنه مشکل رو ، خود آیپد ۲ م توان کمتری در این قضیه میرورینگ داره!
                            مودم Wag 120 متعلق به Linkys مودم خوبیست ولی برای استریم رسانه ضعیف هست ، از سری E خانواده linksys استفاده کنید بهتره، چون برای این امر اختصاص داده شده!
                            همین مودم برای پخش فیلم تقریباً خوبه اما اگه همزمان ازش کار بکشید ممکنه کم بیاره، اما یک راه حل بهتر با همین مودم اینه که Apple TV رو مستقیم با کابل به مودم متصل کنید!
                            به نظرتون این مودم برای استریم ۱۰۸۰ با اپل تی وی جوابگو هست؟
                            tp-link w8961nd
                            http://www.tp-link.com/en/products/d...D-W8961ND#over
                            ویرایش توسط alihps : https://i-phone.ir/forums/member/2954-alihps در ساعت 13-05-2013, 10:21 PM

نظر

نوشته اصلی توسط alihps نمایش پست ها
                              به نظرتون این مودم برای استریم ۱۰۸۰ با اپل تی وی جوابگو هست؟
                              tp-link w8961nd
                              TD-W8961ND - Welcome to TP-LINK
                              بله، و به گفته سازنده آن، برای پخش فیلمهای انلاین HD هم بسیار مناسبه!
                              سرعت: 300 MB/s

نظر

بله، و به گفته سازنده آن، برای پخش فیلمهای انلاین HD هم بسیار مناسبه!
                                سرعت: 300 MB/s
                                امروز خریدمش
                                فردا هم اپل تی وی نسل سوم را باهاش ست میکنم
                                نتیجه را اعلام میکنم

نظر

صبر کنید ..
                                X