اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ara666 نمایش پست ها
    سلام
    ايپد ٣ آى اواس 7.0.4
    در حال كار كردن خود به خود رى استارت ميشه،بعضى روزها اين اتفاق نمى افته بعضى روزها دو سه بار خودش خاموش روشن ميشه!!!؟
    ميشه راهنمايى كنيد مشكل چيه
    ممنون
    موقع اجرای برنامه خاصی این اتفاق میوفته؟

نظر

• دوست عزيز ممنون از پيگيرى شما
      من بيشتر با ايپد با برنامه سفارى و كار با اينترنت استفاده ميكنم و معمولا درهنگام استفاده
      از همين برنامه مشكل پيش ميايد
      باز هم ممنون

نظر

• دوستان،مشكلم راه حلى نداره؟

نظر

• جیلبریک کردید؟ از اطلاعات تون بک آپ بگیرید و به آخرین ورژن ریستور کنید، احتمالا مشکل حل میشه.

نظر

• سلام
            آیا Ipad Mini 3 wifi ،قابلیت GPS هم داره ؟
            تو سایتای ایرانی نوشته نداره ولی تو gsmarena نوشته داره !

نظر

• نوشته اصلی توسط iblack نمایش پست ها
              سلام
              آیا Ipad Mini 3 wifi ،قابلیت GPS هم داره ؟
              تو سایتای ایرانی نوشته نداره ولی تو gsmarena نوشته داره !
              مدل Cellular فقط GPS آفلاین داره.

نظر

• سلام به همگی
                دوستان من آیپد ۳ دارم
                باهاش فیلملرداری کردم تا اینکه حجمش پر شد و توی قسمت یوزیج ۰ مگابایت جا نشون میداد
                توی قسمت یوزیج دیدم که نرم افزاری ۳ گیگ حجم گرفته اونرو پاک کردم ولی حجم ۳ گیگ به حجم آزاد دستگاهم اضافه تشد و همچنان نشون میداد که حجم موجودم ۰ مگابایت هست
                فکر کردم با خاموش روشن درست بشه برای همین خاموشش کردم بعد از چند دقیقه دوباره روشنش کردم ولی فقط آرم اپل توی فضای سیاه نشون داده میشه و هیچ اتفاق دیگه ای نمیوفته و دیوایس به محیط اصلی آی او اس نمیره و آرم اپل میمونه تا اینکه دگمه خاموش و هوم رو بگیرم و دستگاه رو خاموش کنم (فقط هر ده دقیقه یکبار این آرم محو میشه و صحفه کامل سیاه میشه و دوباره بعد از ۱-۲ ثانیه دوباره آرم اپل ضاهر میشه و باز هم مثل قیل دیوایس به همون شکل میمونه)
                حتی به پی سی و آیتونز هم وصلش کردم ولی مشخصه که دستگاه به پیسی وصله چون دستگاه استارت میشه و آرم اپل نشون داده میشه ولی باز هم هیچ تغییری نمیکنه و به محیط آی او اس نمیره . اصلا آیتونز هم دیوایس رو نمیشناسه که بخوام ری استور بکنم یا برنامه ای کم یا زیاد کنم به دیوایس
                میخواستم بپرسم کاریش میتونم بکنم یا باید بدم بیرون دستگاه رو
                دستگاهم سلولار هست و جیلبریک هم نشده
                ممنون میشم کمکم کنید
                ویرایش توسط ashkanshahroozy : https://i-phone.ir/forums/member/137920-ashkanshahroozy در ساعت 12-09-2015, 01:29 AM

نظر

• دوستان من ایپد رو به 9.1 آپدیت کردم به طرز عجیبی سرعت اومده پایین !!
                  چه کار می تونم بکنم ؟
                  دانگرید میشه کرد آیا ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط rezaelx نمایش پست ها
                    دوستان من ایپد رو به 9.1 آپدیت کردم به طرز عجیبی سرعت اومده پایین !!
                    چه کار می تونم بکنم ؟
                    دانگرید میشه کرد آیا ؟
                    خیر دانگرید بسته شده...
                    یبار ریست کنین شاید بهتر شه...

نظر

• لام من یک ایپد 3 با مشخصات 4G+wifi 64 Gig مشکی دارم به دلیل رفتن به سربازی و نیاز به پول میخام بفروشم میخاستم فقط یه حدود قیمت ازش بهم بدین ؟؟ ( چند بفروشمش ؟؟)

یک اکانت کلش روش دارم لول 86 اپ + اسمارت کاور جدیدا خریدم براش 80 تومن+60 گیگ بازی و نرم افزار دارم + برنامه بلوتوث اصلی خریداری کردم براش و ... ( یه گوشش هم یکم خوردکی کوچیک داره که تو کاور که میره اصلا مشخص نیس)

نظر

صبر کنید ..
                      X