اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

هجرت از اپل اری یا نه ...

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من بارها اومدم اين تاپيك خواستم پست بدم منصرف شدم گفتم باز دوباره يه عده ميان برچسب تعصب و اپل باز به آدم ميزنند ولي دلم نيومد اينو نگم
    من خودم زخم خورده همين حرفهاي بعضي دوستان شدم كه سامسونگ فلأنه هيولاست صفحه نمايش دوربين و ....
    شايد بعضي ويژگي هاي بالا درست باشه اما بزرگترين مشكل سامسونگ و بقيه كمپاني ها بجز اپل اينكه وقتي يه ديوايس با برند اپل ميخري تنها يك دستگاه نيست يه شخصيت براي خودش داره تا سالها ساپورت ميكنه همين كه ميري تو سايت اپل هنوز حرف از 3gs ميزنه كلي إحساس دلگرمي ميكنه كه اونم زمان خودش بهترين بوده اما سامسونگ چيه گوشي كه من گرفتم كجاست الان همين گلكسي اس ٢ كه ميكنند الان تو صفحه چندمه gsm
    مصرف كننده وقتي گوشي از سامسونگ ميخواهد بخره حس ميكنه فرداش قرار بهترش بياد نميگه ديگه اين فعلا آخرشه هيچ إحساس آرامش و لذت از دستگاهي كه كلي پول بابتش داره نداره
    سامسونگ با توليد چندين و چند اسمارت فون هم زمان در آن واحد در شما إحساس ترديد ايجاد ميكنه كه اين بهترين نيست احتمالا ايراد داره
    درسته اپل هم به مرور زمان مدل هاي جديد اسمارت فون بيرون ميده و نقصها شو برطرف ميكنه اما تا توليد ديوايس جديد شما حس خوبي از ديد كامل بودن در مقايسه با بقيه اسمارت فونها داريد

اينم بگم دوستان سامسونگ قبل از همكاري با گوگل گوشي توليد ميكرد حتي پاكت پي سي اما هيچكدوم به پاي گلكسي نرسيد كه سيستم عامل أندوريد روش داشت كه سامي تونست استفاده كاربردي تري از اندرويد در مقايسه با بقيه رقبا بكنه حالا اگر روزي اين همكاري قطع بشه اونوقت سامسونگ چه ميكنه؟
    اسمارت فون بدون سيستم عامل مثل اينكه رو پورش موتور پرايد بندازي
    ویرایش توسط hitman908 : https://i-phone.ir/forums/member/50859-hitman908 در ساعت 15-04-2012, 02:36 PM

نظر

من هر دو گوشی نوت و ۴اس رو دارم و دارم باهاشون کار میکنم !
      از ایفون ۲ جی تا ۴اس رو هم همشون رو دارم !!!
      بحث های خیلی زیادی رو کردن دوستان ! معلوم نیست هدفشون از حرفاشون ! گوشی ها رو مقایسه کردن... شرکت ها رو و سیستم عامل رو !!
      اگر به شرکت باشه که به دلایل فراوان اپل از سامسونگ بهتره !
      اگر به سیستم عامل باشه هر دو خوب هستند ! با این دید که ما تو ایرانیم ( فرهنگ ایرانی داریم ) مقایسه میکنم !
      خیلی هم تخصصی نگاه نمیکنم !!! خورم رو یه کاربر معمولی که هیچی از پیکسل و ال سی دی و سی پی یو و ... نمیدونه فرض میکنم !!!!
      من کلی بحث میکنم در مورد نوت و ۴اس !
      اولین چیزی که تو رنگ مشکیش باهاش برخورد میکنید وزن بسیار سبک و کیفیت بسیار بد درب پشتی گوشی ( هر رو در رنگ سفید برطرف شده )
      با کمی دقت میبینید که با یه گوشی روبرو هستید که واقعا از نظر کیفیت ساخت در سطح گوشی های چینی ۵۰-۶۰ تومنی تو بازار هست !
      اما وقتی روشنش میکنید با یک صفحه نسبتا بزرگ و فوق العاده بهتر از گوشی ها و تبلت های دیگه روبرو میشید
      جوری که اگر عکس ها و ویدیو ها رو پخش کنید ( تیره و خصوصا سیاه رو باز کنید) و در مقابل ۴ اس بزاریدش از ۴ اس خیلی دلخور میشید! چون هیچ حرفی برای گفتن نداره... !!! پیکسل ها هم اصلا اصلا با چشم معلوم نیستن !
      برنامه های اختصاص نوت و قلم عالیش باعث میشه حتی بین اندرویدی ها هم احساس خاص بودن بهتون دست بده !!
      کیفیت عکس برداری بالاتر از ۴اس ! عکس ها در روز به مراتب بهتر از ۴اس هستند! اما در فیلم برداری۴ اس بهتر هست !
      بلوتوث... انتقال فایل بسیار اسان بین همه دیوایس ها .... دانلود بسیار راحت تمامی فایل ها و پخش کردن همه ی فرمت ها... سیستم نوتیفیکیشن فوق العاده...مموری هم که مخوره !!!
      مصرف باتری متعادل... سرعت بسیار مناسب... طراحی تقریبا خوب ... اما نبود یک برنامه قوی و رسمی همانند ایتونز که راحت بشه فایلا و برنامهاتون رو مدیریت کنید خیلی بده....
      در عوض کاری نیست که نتونید بکنید باهاش... اگر میخواید بعضی عکسا یا فیلما.. بعضی اس ام اس ها رو مخفی کنید ... اگر quick reply برای اس ام اس میخواید... برنامه های مذهبی... حسابداری...بلک لیست و ۱۰۰۰۰ برنامه دیگه که در ios اگر هم باشه نیاز به جیلبریک و کم شدن سرعت و عیوب دیگه ای رو به همراه داره رو دوست دارید از اندروید استفاده کنید !
      قسمت phone بسیار بهتر از ios هست... ! اما با این صفحه بزرگ اگر مثل من چند سال با ios کار کرده باشید تایپ کردن با نوت اشکتون رو در میاره !!
      در کل کار با ios لذت بخش تر هستش ! من تا وقتی نوت رو نداشتم به محدودیت های اپل عادت کرده بودم! اما حالا که نوت رو دارم واقعا میفهمم که خیلی محدودیت داره و اگر این محدودیت ها نبود چقدر راحت تر بودم!!!
      در ضمن من یه ادم وحشتناک تعصبی در مورد اپل هستم ! و الانم هرکی ازم میپرسه کدوم رو بخرم میگم ۴اس ! چون من لذت بردن از کار با ios رو به اعصاب خوردی محدودیت هاش ترجیح میدم !!! نمیدونم چرا ! اما موقع کار با ios احساس خوبی بهم دست میده که هیچوقت با نوت و اندروید بهم دست نداد! باز هم میگم شاید چون به ios عادت کردم !!!
      اگر کیفیت محصولات سامسونگ بالاتر بود و کیبوردش هم کمی بهتر بود واقعا دیگه به خودم اجازه نمیدادم که بگم ۴اس بهتره !
      اینم رو بگم که صفحه نوت واقعا سخت خش میفته اما ۴اس به راحتی ...
      در مورد هنگ هم هر دو هم ۴اس هم نوت دارن !! اما خیلی خیلی کم !
      --------------
      iOS نه امن ترین سیستم عامل دنیاست ! نه در اینترنت سریع ترینه !
      اگر iOS سیدیا داره ... اندروید هزارتا برنامه مثل سیدیا داره ! در صورتی که نیازی هم به سیدیا نداره...
      ---
      چیزایی که به ذهنم رسید اینا بودن ! بررسی اصلا تخصصی نیست .... فقط تجربیه !
      اگر چیز جدیدی به ذهنم رسید اصافه میکنم !!!
      ویرایش توسط iliali007 : https://i-phone.ir/forums/member/84009-iliali007 در ساعت 15-04-2012, 03:20 PM

نظر

نوشته اصلی توسط iliali007 نمایش پست ها
        من هر دو گوشی نوت و ۴اس رو دارم و دارم باهاشون کار میکنم !
        از ایفون ۲ جی تا ۴اس رو هم همشون رو دارم !!!
        بحث های خیلی زیادی رو کردن دوستان ! معلوم نیست هدفشون از حرفاشون ! گوشی ها رو مقایسه کردن... شرکت ها رو و سیستم عامل رو !!
        اگر به شرکت باشه که به دلایل فراوان اپل از سامسونگ بهتره !
        اگر به سیستم عامل باشه هر دو خوب هستند ! با این دید که ما تو ایرانیم ( فرهنگ ایرانی داریم ) مقایسه میکنم !
        خیلی هم تخصصی نگاه نمیکنم !!! خورم رو یه کاربر معمولی که هیچی از پیکسل و ال سی دی و سی پی یو و ... نمیدونه فرض میکنم !!!!
        من کلی بحث میکنم در مورد نوت و ۴اس !
        اولین چیزی که تو رنگ مشکیش باهاش برخورد میکنید وزن بسیار سبک و کیفیت بسیار بد درب پشتی گوشی ( هر رو در رنگ سفید برطرف شده )
        با کمی دقت میبینید که با یه گوشی روبرو هستید که واقعا از نظر کیفیت ساخت در سطح گوشی های چینی ۵۰-۶۰ تومنی تو بازار هست !
        اما وقتی روشنش میکنید با یک صفحه نسبتا بزرگ و فوق العاده بهتر از گوشی ها و تبلت های دیگه روبرو میشید
        جوری که اگر عکس ها و ویدیو ها رو پخش کنید ( تیره و خصوصا سیاه رو باز کنید) و در مقابل ۴ اس بزاریدش از ۴ اس خیلی دلخور میشید! چون هیچ حرفی برای گفتن نداره... !!! پیکسل ها هم اصلا اصلا با چشم معلوم نیستن !
        برنامه های اختصاص نوت و قلم عالیش باعث میشه حتی بین اندرویدی ها هم احساس خاص بودن بهتون دست بده !!
        کیفیت عکس برداری بالاتر از ۴اس ! عکس ها در روز به مراتب بهتر از ۴اس هستند! اما در فیلم برداری۴ اس بهتر هست !
        بلوتوث... انتقال فایل بسیار اسان بین همه دیوایس ها .... دانلود بسیار راحت تمامی فایل ها و پخش کردن همه ی فرمت ها... سیستم نوتیفیکیشن فوق العاده...مموری هم که مخوره !!!
        مصرف باتری متعادل... سرعت بسیار مناسب... طراحی تقریبا خوب ... اما نبود یک برنامه قوی و رسمی همانند ایتونز که راحت بشه فایلا و برنامهاتون رو مدیریت کنید خیلی بده....
        در عوض کاری نیست که نتونید بکنید باهاش... اگر میخواید بعضی عکسا یا فیلما.. بعضی اس ام اس ها رو مخفی کنید ... اگر quick reply برای اس ام اس میخواید... برنامه های مذهبی... حسابداری...بلک لیست و ۱۰۰۰۰ برنامه دیگه که در ios اگر هم باشه نیاز به جیلبریک و کم شدن سرعت و عیوب دیگه ای رو به همراه داره رو دوست دارید از اندروید استفاده کنید !
        قسمت phone بسیار بهتر از ios هست... ! اما با این صفحه بزرگ اگر مثل من چند سال با ios کار کرده باشید تایپ کردن با نوت اشکتون رو در میاره !!
        در کل کار با ios لذت بخش تر هستش ! من تا وقتی نوت رو نداشتم به محدودیت های اپل عادت کرده بودم! اما حالا که نوت رو دارم واقعا میفهمم که خیلی محدودیت داره و اگر این محدودیت ها نبود چقدر راحت تر بودم!!!
        در ضمن من یه ادم وحشتناک تعصبی در مورد اپل هستم ! و الانم هرکی ازم میپرسه کدوم رو بخرم میگم ۴اس ! چون من لذت بردن از کار با ios رو به اعصاب خوردی محدودیت هاش ترجیح میدم !!! نمیدونم چرا ! اما موقع کار با ios احساس خوبی بهم دست میده که هیچوقت با نوت و اندروید بهم دست نداد! باز هم میگم شاید چون به ios عادت کردم !!!
        اگر کیفیت محصولات سامسونگ بالاتر بود و کیبوردش هم کمی بهتر بود واقعا دیگه به خودم اجازه نمیدادم که بگم ۴اس بهتره !
        اینم رو بگم که صفحه نوت واقعا سخت خش میفته اما ۴اس به راحتی ...
        در مورد هنگ هم هر دو هم ۴اس هم نوت دارن !! اما خیلی خیلی کم !
        --------------
        ios نه امن ترین سیستم عامل دنیاست ! نه در اینترنت سریع ترینه !
        اگر ios سیدیا داره ... اندروید هزارتا برنامه مثل سیدیا داره ! در صورتی که نیازی هم به سیدیا نداره...
        ---
        چیزایی که به ذهنم رسید اینا بودن ! بررسی اصلا تخصصی نیست .... فقط تجربیه !
        اگر چیز جدیدی به ذهنم رسید اصافه میکنم !!!
        به نظر من این چنین نظرات تو انجمن اندروید موفق تره
        ویرایش توسط saeedagpr : https://i-phone.ir/forums/member/48191-saeedagpr در ساعت 16-04-2012, 02:51 AM

نظر

به نظر من اینحرف از شما که کاربر قدیمی اپلید و در حال حاظر 2 اسمارت فون مطرح دنیار و دارید بعیده ! بهتره تخصصی نگاه کنیم ... ما داریم هزینه بالایی برای این امکانات میپردازیم پس یک نگاه و بررسی تخصصی حق ماست ... در ضمن کسی که از اینها سر درنمیاره راحت یه 1100 میخره کیف میکنه ...
          واقعا از نظر کیفیت ساخت در سطح گوشی های چینی ۵۰-۶۰ تومنی تو بازار هست !
          من هم توی مدت کوتاهیکه تجربه s2 داشتم دقیقا با هربار دست گرفتن گوشی این حس بم دست میداد ...
          پیکسلها به راحتی توسط چشم قابل شناسایی هستند کافیه به حروف انگلیسی یک متن نگاه کنید تا ببینیدشون از این حرفتون در تعجبم ...!!! از کیفیتشم نگم که نظرم و راجع به صفحه نمایشهای سامسونگ گفتم ...
          قلمی که در گالکسی نوت به کار برده شده به عقیده خیلی میتونه سر اغازی برای استفتده نسل جدیدی از قلم ها باشه اما همیشه اولین مشکلات خودش رو هم داره علارقم دقت خوبش قلمه کندیه ...
          دوست من برای مقایسه دوربین گوشیها اونهاروتوی شرایط کم نور و دشوار مقایشه میکنند والا خروجی کیفیه 5d mk2 با g12 کانن توی افتاب ظهر برابره ....
          محدودیت ها هم برای هر گوشی و سیستم عاملی متفاوته حالا چون اپل یکپارچست خب همه محدودیتاش یکسانه اما امان از اندرویدیها که هر کدام ساز خودشان را میزنند ....!!
          در کل من 4s به تمام گوشیها ترجیح میدم حتی اگه روزی بشه 2 تومن ...!!!
          ویرایش توسط nima12330 : https://i-phone.ir/forums/member/28493-nima12330 در ساعت 18-04-2012, 12:50 AM

نظر

صبر کنید ..
          X