اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

هجرت از اپل اری یا نه ...

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
    در کل نیما جون اگه قصدت تجربه جدیدی از سیتم عامل هست یه مدت با اندرویید کار کن تا به حرفای ما برسی اما ایدیوایس های خودت رو بخاطر مهاجرت به اندرویید و برندهای دیگه از دست نده.
    دقیقا موافقم
    ولی مطمعن باش که برمیگردی به اپل ، خیلی ها رو دیدم متعصب به نوکیا و سامسونگ و الان اپل به دست هستند

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
      در کل نیما جون اگه قصدت تجربه جدیدی از سیتم عامل هست یه مدت با اندرویید کار کن تا به حرفای ما برسی اما ایدیوایس های خودت رو بخاطر مهاجرت به اندرویید و برندهای دیگه از دست نده.
      پویا جان ممنون از راهنماییها و صحبتهای شما و همه دوستان ...
      راستش از 4 و ios نمیتونم بگذرم بدون شک برای مدتی با یکی از سامسونگها و یا سونی جدید ( انهم بخاطر شایعات جالبی که در مورد صفحه نمایشش شنیدم ) در کنار 4 سر خواهم کرد ولی در نهایت انتخابم یکیست ... انشا.. بعد از یک تست یک ماهه نتیجه را اینجا ارایه میکنم ....

نظر

نوشته اصلی توسط nima12330 نمایش پست ها
        منظور شما اینه که مثلا گوشی گالکسی اس 2 با چند کیفیت ساخت هست و یا گالاکسی nexus یا note ؟
        من فکر میکنم این مشکلات قیمت مربوط به فروشندگان کم لطف بازار ما باشه ... یادمه وقتی با یکی از دوستان گالاکسی s2 خریدیم ( یادش بخیر با دلار 1300 حدود 660 بود چه روزهای خوبی داشتیم ...! ) فروشگاهایی بودند که با قیمتهای خیلی بالاتر هم بدلیل اینکه مثلا ساخت کجا هست و چه وچه گرانتر میفروختند ... مثل این مسیله در مورد اپل هم هست ... من وقتی برای خرید مک بوک رفتم ورژن lla رو بالاتر از سایر ورژنها خریدم خب چرا ؟ واقعا فرق میکرد نه جو بازار ما بود ....
        نه آپشن های متعددی رو منظورم بود
        اون پارت نامبر ها فقط جو هستش و اصلا اهمیتی نداره ، شما الان 4 با پارت امارات بخری فیس تایم نداره ولی میتونی راحت روش بیاری
        ولی در برند های دیگه اختلاف قیمت ها کاملا محسوس و با دلیل هست و مجبوری که بپذیری (نبود وسایل و .....)

نظر

جواب من اينه تا زمان ريليز ايفون و يا ايپد بعدي دست مگه دار ، واقعا از يه چيز اپل خوشم مياد مشترياشو نگه ميداره مني كه ايپد٢ دارم زياد دليلي نميبينم واسه ايپد جديد خودمو به اب و اتيش بزنم يا همينطور كسايي كه ايفون٤ دارن ، ولي شركتاي ديگه يه محصول رو عرضه ميكنن ١ ماه بعدش ميان يه مدل بهتر از اون رو اراىه ميكنن در صورتيكه ميشد رو همون مدل قبلي هم همون امكانات رو بذارن و اينجا مشتري متضرر ميشه ولي اپل سياستش اين نيست و اين يعني احترام به تمامي مشتريان و جلب اعتماد

نظر

نوشته اصلی توسط Mojtaba_ch نمایش پست ها
            جواب من اينه تا زمان ريليز ايفون و يا ايپد بعدي دست مگه دار ، واقعا از يه چيز اپل خوشم مياد مشترياشو نگه ميداره مني كه ايپد٢ دارم زياد دليلي نميبينم واسه ايپد جديد خودمو به اب و اتيش بزنم يا همينطور كسايي كه ايفون٤ دارن ، ولي شركتاي ديگه يه محصول رو عرضه ميكنن ١ ماه بعدش ميان يه مدل بهتر از اون رو اراىه ميكنن در صورتيكه ميشد رو همون مدل قبلي هم همون امكانات رو بذارن و اينجا مشتري متضرر ميشه ولي اپل سياستش اين نيست و اين يعني احترام به تمامي مشتريان و جلب اعتماد
            موافق نیستم ...
            منی که الان 4 دارم وقتی به فریم وار جدید اپدیتش کردم به طور محسوسی شاهد کاهش سرعت تلفن شدم و این مسیله در مورد 3gs و فریم واری که با 4 امد هم بود ... مخصوصا موقع کار با اس ام اس واین یکی از مهمترین مشکلات من و دلایل نیاز به خرید دستگاه جدید هست ... البته در اینکه ارایه امکانات جدید و راضی نگه داشتن مشتری نیاز به سخت افزار جدید هم دارد واقفم اما اینکه کاربر 4 تشنه به داشتن 4s نمیشود نه ... همین new ipad من مطمینم خیلی از کاربران ان با دیدن صفحه نمایش رتینایش اولین فروشگاهی که ببینید تصمیم به تعویض دستگاه خود میکنند و خود من از الان منتظر ورودش به بازار و نرم شدن قیمتش هستم ...!
            ویرایش توسط nima12330 : https://i-phone.ir/forums/member/28493-nima12330 در ساعت 18-03-2012, 01:06 AM

نظر

سخت افزار واسه من و شما فرقی نداره وقتی گوشی کم نمیاره واسه اجرایی هر برنامه ی مورد نیازی و سرعت گوشی خوب هست ، بحث دوربین هم زیاد واسم مهم نیست ، چیزی که ما میبینیم سیستم عامله که من به شخصه وقتی که سامسونگ ،.. خودشون سیستم عامل تولید کنن قابل رقابت باشه با اپل و ساپورتشون خوب باشه به اونا فکر میکنم ، اندروید واقعا غیر قابل تحمل ، حتی اینتر فیسش

نظر

موافق نیستم ...
                منی که الان 4 دارم وقتی به فریم وار جدید اپدیتش کردم به طور محسوسی شاهد کاهش سرعت تلفن شدم و این مسیله در مورد 3gs و فریم واری که با 4 امد هم بود ... مخصوصا موقع کار با اس ام اس واین یکی از مهمترین مشکلات من و دلایل نیاز به خرید دستگاه جدید هست ... البته در اینکه ارایه امکانات جدید و راضی نگه داشتن مشتری نیاز به سخت افزار جدید هم دارد واقفم اما اینکه کاربر 4 تشنه به داشتن 4s نمیشود نه ... همین new ipad من مطمینم خیلی از کاربران ان با دیدن صفحه نمایش رتینایش اولین فروشگاهی که ببینید تصمیم به تعویض دستگاه خود میکنند و خود من از الان منتظر ورودش به بازار و نرم شدن قیمتش هستم ...!
                ببینید عزیز , همانطور که تمامی دوستان گفتند ما به درستی نمیتونیم پاسخگوی سوال شما باشیم . شما باید خودتو در نظر بگیری و ببینی که از یک موبایل چه چیزی توقع داری و در این میان نباید فقط با مشکلاتی که بعضی اوقات با آیفونتون پیدا میکنید , کارکردشو زیر سوال ببرید . نموننش همین مشکل SMS که براتون پیش اومده و شما رو ترغیب به خرید گوشی های دیگه کرده . بنده و شاید هزاران کاربر دیگه آیفون 4 همچین مشکلی نداشتیم پس این برمیگرده به نحوه استفاده شما از تلفونتون . این مشکل میتونه به صدها نکته مختلف ربط داشته باشه ( جیلبریک , برنامه های سنگین از Cydia , تم سنگین و ... ) بالاخره اپل هم وقتی آیفون رو وارد بازار کرد فکر نمیکرد که این همه برنامه جانبی از Cydia میتونه روی کارکدش تاثیر بزاره و به طبع باعث چند مشکل کوچیک که نمونش رو ذکر کردید بشه .
                فکر میکنم مشکل اینه که شما تنها به مشکلات خودتون نگاه میکنید و سعی در رفعش ندارید . باید به اکثریت نگاه کرد و دید که بقیه هم این مشکل رو دارن یا نه . از یک کاربر آیفون بسیار بعیده که بدون در نظر گرفتن ایراد کار اونهم در بخشی مثل SMS که به راحتی رفع میشه سعی در تعویض گوشی داشته باشه

نکته آخری رو هم که ذکر کردید باز بر میگرده به خوده فرد . کسی که نیازهاشو در آیپد نسل جدید میبینه به طبع میره اونو میخره و اما فردی مثل من هنوز هم با این همه امکانات آیپد جدید نیاز در خریدش نمیبینه . پس نیاز های افراد باهم متفاوتن
                Rest in peace Steve
                Do What You Love
                Steve Jobs

نظر

یه سوالی دوست عزیز شما با اندروید کار کردی؟
                  منظورم کار کردن طولانیه
                  بعد شما وقتی به گالاکسی ها اشاره میکنی به نظرت برتری هاش چی هست؟
                  یعنی خصوصیاتی که چشمتو گرفته چیه؟

نظر

سوای تمام این بحث ها مطلب دیگری که ذهن من و به خودش مشغول کرده مطلبیه که در زیر عنوان میکنم ...
                    طبق مطلبی که من متوجه شدم پنل LED و پردازنده مرکزی محصول جدید اپل iPad 2 HD ( یا همون iPad 3 ) ساخت سامسونگ است ! بعد از این همه جنجال ها که اپل برای قیافه ابزار هایش و یا رابط کاربری و ... ایجاد می کند که فلانی دزدید و فلانی تقلید کرد و فلانی پتنت من را نقض کرد باز هم مثل سایر محصولات اپل قلب و هسته اصلی ساخت سامسونگ است.
                    Samsung Supplies Apple With Touch Screen for New IPad - Bloomberg
                    تصاویری از پنل iPad 3 HD
                    [IMG][/IMG]
                    [IMG][/IMG]
                    دوربین هم که ساخت Omnivision است
                    [IMG][/IMG]
                    OmniVision
                    رم و مموری ها هم ساخت توشیبا است.البته مواردی هم دیده شده که از رم ها و مموری های سامسونگ و یا Hynix استفاده شده است.
                    [IMG][/IMG]
                    در نهایت CPU که احتمالا ( حدود 99% ) ساخت سامسونگ است !
                    البته از میزان صحت مطالب فوق اطلاع قوی ندارم ولی انقدر محکم بود که بیان کردم ...
                    بقیه چیپ ها هم ساخت کوالکام و توشیبا و Texas Instruments و Broadcom و Avago و Skyworks و Triquint هستند ....!
                    ویرایش توسط nima12330 : https://i-phone.ir/forums/member/28493-nima12330 در ساعت 18-03-2012, 01:33 AM

نظر

اینا ساخت سامسونگ هست، ولی تکنولوژی مال اپل هست و در محصول دیگری مگر با اجازه اپل نمیتونن استفادش کنند

نظر

نوشته اصلی توسط dandelion نمایش پست ها
                        یه سوالی دوست عزیز شما با اندروید کار کردی؟
                        منظورم کار کردن طولانیه
                        بعد شما وقتی به گالاکسی ها اشاره میکنی به نظرت برتری هاش چی هست؟
                        یعنی خصوصیاتی که چشمتو گرفته چیه؟
                        بله کار کردم اما نه طولانی مدت کمی توی ذوقم خورد و جاهایی لذت بردم حالا اینکه کدوم طرف برنده بود نمیدونم ...! از یکطرف باز بودن انروید ادم رو جذب میکنه و از طرف دیگه امکانات ای او اس ...
                        منظور فقط گالکسیها نیستند درسته که بیشتر بحث به مقایسه با سامسونگ پیشرفت منظور کلی مقایسه با گوشیهای هوشمند دیگه بود ...

نظر

سوای تمام این بحث ها مطلب دیگری که ذهن من و به خودش مشغول کرده مطلبیه که در زیر عنوان میکنم ...
                          طبق مطلبی که من متوجه شدم پنل led و پردازنده مرکزی محصول جدید اپل ipad 2 hd ( یا همون ipad 3 ) ساخت سامسونگ است ! بعد از این همه جنجال ها که اپل برای قیافه ابزار هایش و یا رابط کاربری و ... ایجاد می کند که فلانی دزدید و فلانی تقلید کرد و فلانی پتنت من را نقض کرد باز هم مثل سایر محصولات اپل قلب و هسته اصلی ساخت سامسونگ است.
                          samsung supplies apple with touch screen for new ipad - bloomberg
                          تصاویری از پنل ipad 3 hd
                          [img][/img]
                          [img][/img]
                          دوربین هم که ساخت omnivision است
                          [img][/img]
                          omnivision
                          رم و مموری ها هم ساخت توشیبا است.البته مواردی هم دیده شده که از رم ها و مموری های سامسونگ و یا hynix استفاده شده است.
                          [img][/img]
                          در نهایت cpu که احتمالا ( حدود 99% ) ساخت سامسونگ است !
                          البته از میزان صحت مطالب فوق اطلاع قوی ندارم ولی انقدر محکم بود که بیان کردم ...
                          بقیه چیپ ها هم ساخت کوالکام و توشیبا و texas instruments و broadcom و avago و skyworks و triquint هستند ....!
                          ببینید عزیز اپل یه شرکت ساخت ال سی دی نیست که شروع کنه به ساخت ال سی دی سی پی یو رم دوربین....
                          هیچ شرکتی این کارو نمیکنه
                          یعنی تواناییشو نداره
                          شرکت ها قطعات تشکیل دهنده شونو به شرکت های فعال تو اون زمینه میدن
                          مثل اینه که ایران شما یه شرکتی باشین تو صنعت مواد غذایی بعد بیاین استخراج آلومینیوم رو هم خودتون انجام بدین
                          خب این اصلا منطقی نیست
                          بعضی شرکت ها که کلا فقط حالت مونتاژ رو دارن بعضی ها هم مثل اپل تکنولوژیش رو به دست میارن و به صورت سفارشی به کارخونه هایی تو اون زمینه میدن که تولید عمده رو انجام بدن براشون
                          واسه همینه ال سی دی های اپل تو آیپد جدید که ساخت سامسونگه از نمونه های سامسونگ با کیفیت تره
                          اگه این استدلال رو قبول نکنین باد اپل رو یه شرکت چینی بدونیم چون خط تولیدش تو چینه
                          اما آیا چین تکنولوژی گجت های اپل رو تولید میکنه؟
                          نه
                          راستی از موضوع اول دور شدیم متاسفانه

نظر

دوست گرامی اگر میخواید پلتفرمی غیر از آی او اس رو تجربه کنید بهتون پیشنهاد میدم MeeGo رو تست کنید...

واقعا معرکست....

نظر

علتی که این بحث رو مطرح کردم این بود که خواستم ازش گریزی به بحث اول بزنم ..
                              اپل ابداع کننده تکنولوژی هست ... ولی سامسونگ ابداع کننده و تولید کننده تکنولوژی تا جایی که تولید جدیدترین تکنولوژیهای اپل راهم به عهده گرفته ... و این بنظر من میتواند نویدی باشد برای شکوفایی بیشتر سامسونگ و زنگ خطری برای اپل در جبران این عقب ماندگی ...
                              ( راستی خبری شنیدم از سامسونگ که قصد استفاده از سیستم عامل اندروید در دوربین عکاسی دارد ... )

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
                                دوست گرامی اگر میخواید پلتفرمی غیر از آی او اس رو تجربه کنید بهتون پیشنهاد میدم meego رو تست کنید...

واقعا معرکست....
                                اتفاقا دقیقا از اولین انتخابهایم بود مخصوصا به دلیل طراحیه چشم نواز نوکیا بر روی تلفنی که با این سیستم عامل عرضه شده ولی فکر نمیکنم سیستم عامل اینده داری باشد چراکه خود نوکیا اعلام کرده کار با ویندوز فون را ترجیح میدهد از طرفی به علت تحریم و ... باید برنامه های این سیستم عامل را فقط با وی .. .. دانلود کرد که عملا کاری بس دشوار است و فکر نمیکنم به علت نوپا بودن این سیستم عامل سایتهایی به قدرت برنامه های ای او اس یا اندروید باشد تا این مشکل را جبران کند ... حال اگر شما پیشنهادی دارید در این باره مشتاقانه پذیرا هستم ...
                                ویرایش توسط nima12330 : https://i-phone.ir/forums/member/28493-nima12330 در ساعت 18-03-2012, 02:00 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X