اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

هجرت از اپل اری یا نه ...

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

روزبه جان ممنون از پاسختون
    در رابطه با مانیتورهای اپل کلا بحثی نیست و همیشه برتری ازان اپل هست ... یکی از مهمترین سرگرمیهای من عکاسی هست و توی دنیای عکاسها هیچ مانیتوری به اندازه مانیتورهای اپل مخبوبیت ندارد ... این قضیه در مورد ال ای دی ها هم هست همیشه رنگ و لعاب سامسونگ بیشتر از بقیه رقباست و این رنگ و لعاب مبنی بر کیفیت بهتر نیست ...
    بنظر من رتینای اپل هنوز توسط هیچ کمپانی به چالش کشیده نشده .. ( البته سونی با xperia s حرفهایی زده که هنوز ریویو مطمینی از ان نخواندم )
    ولی ما این را داشتیم در 4 ...
    سامسونگ هرچند ماه یکبار یک تلفن رو میکند با قیمت پایین ولی لپل سالی 1 بار و من بلشخصه انتظار پیشرفت بالایی دارم ... حس میکنم اپل دارد کم فروشی میکند !!!
    اپدیت به 4 ظاهرا قرار است در سری nexus اتفاق بیفتد خدا داند ...!
    ویرایش توسط nima12330 : https://i-phone.ir/forums/member/28493-nima12330 در ساعت 17-03-2012, 11:48 PM

نظر

نوشته اصلی توسط nima12330 نمایش پست ها
      با قیمت پایین ولی لپل سالی 1 بار و من بلشخصه انتظار پیشرفت بالایی دارم ... حس میکنم اپل دارد کمفروشی میکند !!!
      مشکل شما این هست که فقط به سخت افزار توجه می کنید
      مثلا اگر ظاهر آیفون عوض می شد مشکل های شما حل میشد و میگفتید اپل عالیه؟ دقیقا نمی دونم چی از آیفون نسل پنجم انتظار داشتید ؟
      شما باید در نظر بگیرید همیشه کنار سخت افزار های اپل ٬ نرم افزار هم در نظر بگیرید
      اگر نرم افزار نبود سخت افزار فرقی با جارو برقی نداشت
      پس زیاد به این توجه نکنید که سخت افزار چی هست به این توجه کنید که نرم افزار چی هست و آیا سخت افزارتون توانایی ساپورت کامل از این نرم افزار رو دراه یا نه؟
      در مورد ۴ اس ٬ ios 5 اومد و ۴ اس با پردازنده قوی خود بخوبی ساپورتش می کرد
      این از نظر علمی کافیه

و قرار نیست که اپل هر ساله یک تکنولوژی جدید معرفی کنه بالاخره ایده ها محدودیت داره و نمیشه هر سال یه چیز جدید آورد
      i-phone.ir
      The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

والا من هم نمیدونم!اولا تشکر میکنم که برای اولین بار این بحثا داره آروم و تخصصی توی فروم پیش میره..
        اما خب مثلا من بعضی وقتا فکر میکنم اپل تکنولوژی usb onthe go
        که به شما اجازه میده فلش رو بزنید به گوشی و اطلاعات بریزید روش و برداشت کنید رو ساپورت نمیکنه اما آیا این واقعا برای من مهمه؟بیش تر حالت یه خواسته الکی داره.....فلش رو به فرض بشه زد به گوشی..خب راحت میبرم فلش رو خونمون .....البته بله بعضی اوقات به درد میخوره اما من نیاز چندانی ندارم...
        در عوض هیچ وقت راحتی کار با ای او اس رو با آندروید........ عوض نمیکنم....
        کیفیت دوربین هم که آیفون سره و من به عکاسی علاقه دارم...
        انتخاب من 4 اس هست برای خودم..
        باید نیاز هاتون رو دقت کنید و حواستون باشه درگیر نیاز های الکی نشین...مثلا سیری واقعا به درد ما ایرانی ها نمیخوره ! دیگه آدم نباید شک کنه که حالا 4 اس سیری داره و..
        خوب وقتی به درد شما نمیخوره یعنی اصلا در نظر بگیرین که 4 اس سیری نداره....این طوری راحت به جواب میرسید.
        ویرایش توسط fresh : https://i-phone.ir/forums/member/69313-fresh در ساعت 17-03-2012, 11:52 PM

نظر

سامسونگ هرچند ماه یکبار یک تلفن رو میکند با قیمت پایین ولی لپل سالی 1 بار و من بلشخصه انتظار پیشرفت بالایی دارم ... حس میکنم اپل دارد کمفروشی میکند !!!
          یک جواب از چند جواب این نظرتون :
          سامسونگ هر محصول جدیدی رو که میده محصول قبلی رو میکشه و حقیرش میکنه و اینجا کسی که ضرر میکنه تنها و تنها مصرف کننده هست ولاغیر (تو سر قیمت میخوره)
          ولی اپل سالی 1 محصول میده و این باعث میشه هم محصول قبلی خوب فروش بکنه هم مصرف کنندش ضرر مالی نکنه هم اینکه بازار رو لوووس نکنه
          الان شما میری یه گوشی سامسونگ بخری هزاران مدل هست و از لحاظ کانفیگ نزدیک به هم ولی اپل ؟ فقط 5 محصول داره و تفاوت هایی هم با هم دارند
          گوشی های اپل هم قیمتشون تو هیچ جای دنیا کم نمیشه در طول 1 سال مگر اینکه خود اپل قیمت رو پایین بیاره ولی برند های دیگه با بیرون دادن مدل های متعدد باعث افت قیمت و ضرر میشند
          البته از این نگذریم که مدل های متعددی که در طول 1سال بیرون میدن فقط درجا زدن هست و اپل سر سال با مدل جدیدش همرو از پیش رو بر میداره

نظر

و راستی در باره ی گلکسی نوت....من یه نفر رو میشناسم که میگفت خجالت میکشه با این گوشی صحبت کنه...وقعا هنگام صحبت کردن نصف صورت طرف پیدا نیست.....
            واقعا خیلی خیلی بزرگه......

نظر

اپل سالی 1 محصول میده و این باعث میشه هم محصول قبلی خوب فروش بکنه هم مصرف کنندش ضرر مالی نکنه هم اینکه بازار رو لوووس نکنه
              خب این برمیگرده به بحث بازاریابی شرکتها که یه دوست دیگه هم تو صفحه اول بش اشاره کردن ... اپل به نوعی لوکس فروشی میکنه مثل سری معروف 8800 ...! 8800 کربن ارت امروز از قیمت روز اولش گرونتره ... ولی سامسونگ نگاهش فرق میکنه همینطور سونی اریکسون و ... همینطور سیاست اپل در انحصاری بودن محصولات و خدماتش ... انروید گوگل امروزه سر از تمام کمپانیهای بزرگ دراورده ولی ای او اس چه ؟ ایا این زمینه پیشرفت اندروید رو فراهم نمیکنه ؟ ایا این رابط کاربری و انعطافپذیری اندروید نبود که منجر به تغییراتی در ios 5 شد ؟
              گوشی های اپل هم قیمتشون تو هیچ جای دنیا کم نمیشه در طول 1 سال مگر اینکه خود اپل قیمت رو پایین بیاره ولی برند های دیگه با بیرون دادن مدل های متعدد باعث افت قیمت و ضرر میشند
              البته از این نگذریم که مدل های متعددی که در طول 1سال بیرون میدن فقط درجا زدن هست و اپل سر سال با مدل جدیدش همرو از پیش رو بر میداره
              این به سیاست فروش اپل و تک محصولی بودن اون برمیگرده ... تا به حال اپل موفق بود و هر مدلی که بیرون میداد همه به دنبال رسیدن به اون بودن و این دلیلیه که من این تاپیک و زدم 4s باید بهتر میبود اپل برترین تکنولوژی و کیفیت تولید و داره .. اگه نداشت ما تو ایران با این وضع اینترنت و تحریم و چه چه انقدر دنبالش نبودیم ... پس چرا کاری نکرد که تمام تولیدکنندگان همچنان دنبال تولید تلفنی بیفتند که به گرد پای اپل برسد ... این یعنی اپل کند شده یا سایرین تند ؟ یا همه اش زیر سر سیساستهای بازاریابیه شرکتهاست ؟ یا کسی کمفروشی میکند ...؟
              ویرایش توسط nima12330 : https://i-phone.ir/forums/member/28493-nima12330 در ساعت 18-03-2012, 12:12 AM

نظر

نوشته اصلی توسط fresh نمایش پست ها
                و راستی در باره ی گلکسی نوت....من یه نفر رو میشناسم که میگفت خجالت میکشه با این گوشی صحبت کنه...وقعا هنگام صحبت کردن نصف صورت طرف پیدا نیست.....
                واقعا خیلی خیلی بزرگه......
                حق داره بند خدا ... تویه یه دست به سختی جا میشه ...!
                البته سامسونگ یک قلم جدید با این تلفن عرضه کرده که دقت بالایی داره و عده ای معتقدند به نوعی میتونه پایه گذار نسلی جدید باشه ...

نظر

خب این برمیگرده به بحث بازاریابی شرکتها که یه دوست دیگه هم تو صفحه اول بش اشاره کردن ... اپل به نوعی لوکس فروشی میکنه مثل سری معروف 8800 ...! 8800 کربن ارت امروز از قیمت روز اولش گرونتره ... ولی سامسونگ نگاهش فرق میکنه همینطور سونی اریکسون و ... همینطور سیاست اپل در انحصاری بودن محصولات و خدماتش ... انروید گوگل امروزه سر از تمام کمپانیهای بزرگ دراورده ولی ای او اس چه ؟ ایا این زمینه پیشرفت اندروید رو فراهم نمیکنه ؟ ایا این امکانات اندروید نبود که منجر به تغییراتی در ios 5 شد ؟

این به سیست فروش اپل و تک محصولی بودن اون برمیگرده ... تا بهحال اپل موفق بود و هر مدلی که بیرون میداد همه به دنبال رسیدن به اون بودن و این دلیلیه که من این تاپیک و زدم 4s باید بهتر میبود اپل برترین تکنولوژی و کیفیت تولید و داره .. اگه نداشت ما تو ایران با این وضع اینترنت و تحریم و چه چه انقدر دنبالش نبودیم ... پس چرا کاری نکرد که تمام تولیدکنندگان همچنان دنبال تولید تلفنی بیفتند که به گرد پای اپل برسد ... این یعنی اپل کند شده یا سایرین تند ؟ یا همه اش زیر سر سیساستهای بازاریابیه شرکتهاست ؟ یا کسی کمفروشی میکند ...؟
                  شما خودتون دارید جواب خودتون رو میدید ، اپل به نحوی سر مشق شده برای برند های دیگه !
                  آیا بعد از 4اس گوگل دنبال کپی برداری از سیری نبود ؟ آیا دنبال دوربین قویه 4 اس نبودند ؟ آیا دنبال ویژگی های آی او اس 6 نبودند ؟
                  پس اپل همیشه چیز های جدیدی داره برای سر مشق دادن به برند های دیگه
                  فروش تک محصولی سیاستی هست که نفع هایی هم برای مصرف کننده داره ، من بعد از 2 سال 3جی اس ام رو با حدود 300 ت افت قیمت فروختم ، آیا این تو گوشی های دیگه برابره ؟
                  ببینید اپل همه چیز رو امتحان میکنه و سر سال یه گوشی میده بیرون که بازار رو قبضه میکنه (شما فقط ایران رو نگاه نکنید)
                  ولی مصرف کننده برای برند های سامسونگ و ... حکم موش آزمایشگاهی رو دارند ، نگاه کنید ببینید چند مدل میده بعد یکی میده که سر تر از همست !(چند مدل گلکسی داد در نهایت اس 3 رو داد)

نظر

ولی مصرف کننده برای برند های سامسونگ و ... حکم موش آزمایشگاهی رو دارند ، نگاه کنید ببینید چند مدل میده بعد یکی میده که سر تر از همست !(چند مدل گلکسی داد در نهایت اس 3 رو داد)
                    کاملا موافقم...همون حرف استیو جابزه که گفته ما یه چیزی رو میسازیم و میگیم این همون چیزیه که شما میخوایید اما سامسونگ دنبال حرف مردم و شرکت بزرگی مثله اپله.
                    زمانی که 4 عرضه شد رقیبش galaxy s بود که الان فکر نکنم کسی بابتش 300 تومن پول بده اما الان ایفون دست دومش بالای 900 فروخته میشه.
                    بعد سامسونگ شروع به تولید s2 کرد و باز هم 4s شکستش داد.
                    مطمین باش ایفون 5 هم s3 رو به زانو درمیاره.

نظر

به نظر من کسی که آیفون 4 داره فعلا نیازی نداره گوشیشو عوض کنه چون همونطور که دوستان گفتند 4 اس همون 4 اه با کمی تغییرات... من خودم سعی می کنم پولامو جمع کنم و منتظر آیفون بعدی باشم که شاید به جای آیفون 5 اسمش the new iPhone باشه و اون موقعه که ارزش داره 4 رو بدی بره.
                      من با تبلیغاتی که از نوت دیدم واقعا چیز بدرد بخوری نیست و لااقل مطمئم که اگه بخوام تو جیبم بذارمش به مشکل می خورم!!!!
                      خداییش صفحه آیفون بهترین سایزو داره و به نظرم تنها اسمارت فون پیشرفته ایه که میشه به راحتی یه دستی باهاش کار کرد.
                      ببخشید از پست طولانیم!

نظر

پل به نحوی سر مشق شده برای برند های دیگه !
                        کاملا با این حرف موافقم تا به حال این بوده .. اپل رهبر تکنولوژی بوده ولی همانطور که اندروید از ای او اس یاد گرفت ای او اس ام رفته رفته از اندروید یاد گرفت ...
                        مسیله این نیست که یک تلفن را چند سال استفاده کنیم و با ضرر کم بفروشیم ( این بخشی به بی ارزش شدن روز به روز پول ما بر میگردد چون همه جای دنیا استفاده از تکنولوژی روز هزینه خود را دارد )
                        مسیله بر سر پولی است که هزینه میکنیم .. ایا واقعا تکنولوؤی که اپل عرضه میکند در مقایسه با سامسونگ دارای این اختلاف قیمت هست ؟ در خوبی 4s بحثی نیست ولی باید ارزانتر میبود با این سطح از امکانات ...

نظر

نوشته اصلی توسط mkhoshpour نمایش پست ها
                          به نظر من کسی که آیفون 4 داره فعلا نیازی نداره گوشیشو عوض کنه چون همونطور که دوستان گفتند 4 اس همون 4 اه با کمی تغییرات... من خودم سعی می کنم پولامو جمع کنم و منتظر آیفون بعدی باشم که شاید به جای آیفون 5 اسمش the new iphone باشه و اون موقعه که ارزش داره 4 رو بدی بره.
                          من با تبلیغاتی که از نوت دیدم واقعا چیز بدرد بخوری نیست و لااقل مطمئم که اگه بخوام تو جیبم بذارمش به مشکل می خورم!!!!
                          خداییش صفحه آیفون بهترین سایزو داره و به نظرم تنها اسمارت فون پیشرفته ایه که میشه به راحتی یه دستی باهاش کار کرد.
                          ببخشید از پست طولانیم!
                          من هم با شما موافقم چون چیز زیادی مخصوصا برای مصرف کننده ایرانی که از سیری به نوعی محرومه نداره ... ولی کالکسی اس 3 مطمینا چیز زیادی عاید مصرفکنندگانی که از 2 بهره میبرند میکنه و من به این میگم اپدیت ...
                          تنها جیبی که کالاکسی نوت توش جا میشه جیب پشت شلواره !!!

نظر

مسیله بر سر پولی است که هزینه میکنیم .. ایا واقعا تکنولوؤی که اپل عرضه میکند در مقایسه با سامسونگ دارای این اختلاف قیمت هست ؟ در خوبی 4s بحثی نیست ولی باید ارزانتر میبود با این سطح از امکانات ...
                            در مورد کیفیت و تفاوت قیمت
                            محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

دلیلش اینه که شما سامسونگ رو تو بانه هم میتونی پیدا کنی با قیمتی به مراتب پایین تر و هر جای دنیا قیمت منطقه ایی داره محصولاتش و درجه بندی دارن محصولات سامسونگ ولی اپل تو بانه هم باشه از قیمت پایه ی اپل پایینتر نمیاد
                            شما تو علاییدین که میری میبینی مثلا مثلا یه مدل سامسونگ از 400 ت شروع میشه تا 600 ، چرا ؟ چون درجه بندی دارند و ....
                            ولی اپل همه چیزش همه جا یکسان هست و کامل

نظر

در کل نیما جون اگه قصدت تجربه جدیدی از سیتم عامل هست یه مدت با اندرویید کار کن تا به حرفای ما برسی اما ایدیوایس های خودت رو بخاطر مهاجرت به اندرویید و برندهای دیگه از دست نده.

نظر

نوشته اصلی توسط Mr.ID نمایش پست ها
                                در مورد کیفیت و تفاوت قیمت
                                محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

دلیلش اینه که شما سامسونگ رو تو بانه هم میتونی پیدا کنی با قیمتی به مراتب پایین تر و هر جای دنیا قیمت منطقه ایی داره محصولاتش و درجه بندی دارن محصولات سامسونگ ولی اپل تو بانه هم باشه از قیمت پایه ی اپل پایینتر نمیاد
                                شما تو علاییدین که میری میبینی مثلا مثلا یه مدل سامسونگ از 400 ت شروع میشه تا 600 ، چرا ؟ چون درجه بندی دارند و ....
                                ولی اپل همه چیزش همه جا یکسان هست و کامل
                                منظور شما اینه که مثلا گوشی گالکسی اس 2 با چند کیفیت ساخت هست و یا گالاکسی nexus یا note ؟
                                من فکر میکنم این مشکلات قیمت مربوط به فروشندگان کم لطف بازار ما باشه ... یادمه وقتی با یکی از دوستان گالاکسی s2 خریدیم ( یادش بخیر با دلار 1300 حدود 660 بود چه روزهای خوبی داشتیم ...! ) فروشگاهایی بودند که با قیمتهای خیلی بالاتر هم بدلیل اینکه مثلا ساخت کجا هست و چه وچه گرانتر میفروختند ... مثل این مسیله در مورد اپل هم هست ... من وقتی برای خرید مک بوک رفتم ورژن lla رو بالاتر از سایر ورژنها خریدم خب چرا ؟ واقعا فرق میکرد نه جو بازار ما بود ....

نظر

صبر کنید ..
                                X