اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش کامل دانگرید از 5.1 به 5.0.1 بدون tinyumbrella

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش کامل دانگرید از 5.1 به 5.0.1 بدون tinyumbrella

سلام دوستان در این بخش آموزش کامل دانگرید از 5.1 به 5.0.1 بدون tinyumbrella قرار دارد
    چیز هایی که نیاز دارید
    1-آی پی اس دبلیو 5.0.1 مطابق با دستگاه خود که در انجمن قرار داردhttp://www.i-phone.ir/forums/thread52311.html
    2-آی تونر 10.6 Apple - iTunes - Everything you need to be entertained.

3-رداسنو Dev-Team Blog - Untethered holidays
    0.9.10b5

4-اسنوبریز 2.9.3 Download Sn0wBreeze 2.9.3 For Windows: Apple TV 2G Support | iJailbreak.com

در همه مرحله ها گوشی باید به کامپیوتر وصل باشد

1-اسنو بریز را باز کنید سپس آی پی اس دبلیوی 5.0.1 را به آن بدهید و سپس بوت رام گوشی را انخاب کنید و اگر نمیدانید بوت رام جدید است یا قدیم new-bootrom/i don't know را انتخاب کنید و در قسمت بعدی روی ifaith mode بزنید و shsh ای را که قبلا سیو کرده اید(5.0.1) را به آن بدهید و در قسمت بعد به general بروید و تیک های activate و install shsh را بزنید و سپس forward را بزنید تا به صفحی اصلی برگردید و سپس build ipsw را بزنید و منتظر بمانید تا ipsw ساخته شود بعد از ساخته شدن ipsw خود برنامه به شما میگوید که گوشی را به حالت pwned dfu ببرید و خودش راهنماییتان می کند.
    2-بعد از اینکه دستگاه به حالت pwned dfu رفت آی تونز را باز کنید و آی تونز به شما اخطار میدهد که دستگاه شما به حالت ریکاوری رفته و برای استفاده باید آن را ریستور کنید سپس در آی تونز به صفحه دستگاه بروید و shift رو کیبورد را نگه دارید و restore در آیتونز را بزنید سپس ipsw که با اسنو بریز ساخته اید را به آن بدهیه تا دستگاه ریستور شود

کمی صبر کنید و از دستگاه دانگرید شده لذت ببرید...

برای جیلبرک در قسمت extras رداسنو باید ipsw اصلی را که از انجمن دانلود کردید را به آن بدهید سپس مثل قبل که جیلبرک میکدید دستگاه را جیلبریک کنید

اگر توضیحات سازگار بود
    سپاس فراموش نشود...

شما تست هم کردید ؟؟

نظر

بله من خودم تست کردم کاملا جواب داد بدون هیچ گونه اروری حتی بدون چیز p ن

نظر

روي a5 ها هم جواب ميده؟؟؟

نظر

بله جواب میده این روش و به جای sn0breeze از ifaith و خود redsn0w هم میشه استفاده کرد البته بهترین روش ریستور همون tinyumbrela هسست با این روش ها امکان داره به ارور های مختلف برخورد کنید

نظر

حالا چرا باید گوشی دانگرید بشه به 5.01؟

نظر

نوشته اصلی توسط dashtekahe نمایش پست ها
              براي جيلبريك پايدار

نظر

نوشته اصلی توسط dashtekahe نمایش پست ها
                آخه بعضی ها با 5.1 مشکل داشتند و میخواستند دانگرید کنند

نظر

نوشته اصلی توسط ipadama نمایش پست ها
                  روي a5 ها هم جواب ميده؟؟؟
                  بله روی a5 هم جواب میده

نظر

نوشته اصلی توسط parsa 3gs نمایش پست ها
                    سلام دوستان در این بخش آموزش کامل دانگرید از 5.1 به 5.0.1 بدون tinyumbrella قرار دارد
                    چیز هایی که نیاز دارید
                    1-آی پی اس دبلیو 5.0.1 مطابق با دستگاه خود که در انجمن قرار داردhttp://www.i-phone.ir/forums/thread52311.html
                    2-آی تونر 10.6 Apple - iTunes - Everything you need to be entertained.

3-رداسنو Dev-Team Blog - Untethered holidays
                    0.9.10b5

4-اسنوبریز 2.9.3 Download Sn0wBreeze 2.9.3 For Windows: Apple TV 2G Support | iJailbreak.com

در همه مرحله ها گوشی باید به کامپیوتر وصل باشد

1-اسنو بریز را باز کنید سپس آی پی اس دبلیوی 5.0.1 را به آن بدهید و سپس بوت رام گوشی را انخاب کنید و اگر نمیدانید بوت رام جدید است یا قدیم new-bootrom/i don't know را انتخاب کنید و در قسمت بعدی روی ifaith mode بزنید و shsh ای را که قبلا سیو کرده اید(5.0.1) را به آن بدهید و در قسمت بعد به general بروید و تیک های activate و install shsh را بزنید و سپس forward را بزنید تا به صفحی اصلی برگردید و سپس build ipsw را بزنید و منتظر بمانید تا ipsw ساخته شود بعد از ساخته شدن ipsw خود برنامه به شما میگوید که گوشی را به حالت pwned dfu ببرید و خودش راهنماییتان می کند.
                    2-بعد از اینکه دستگاه به حالت pwned dfu رفت آی تونز را باز کنید و آی تونز به شما اخطار میدهد که دستگاه شما به حالت ریکاوری رفته و برای استفاده باید آن را ریستور کنید سپس در آی تونز به صفحه دستگاه بروید و shift رو کیبورد را نگه دارید و restore در آیتونز را بزنید سپس ipsw که با اسنو بریز ساخته اید را به آن بدهیه تا دستگاه ریستور شود

کمی صبر کنید و از دستگاه دانگرید شده لذت ببرید...

برای جیلبرک در قسمت extras رداسنو باید ipsw اصلی را که از انجمن دانلود کردید را به آن بدهید سپس مثل قبل که جیلبرک میکدید دستگاه را جیلبریک کنید

اگر توضیحات سازگار بود
                    سپاس فراموش نشود...
                    آقا من همه این کار ها رو انجام دادم و گوشیم هم آنلاک فکتوری بوده. اما الان آنتن نداره و زده no service.
                    چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

آقا من همه این کار ها رو انجام دادم و گوشیم هم آنلاک فکتوری بوده. اما الان آنتن نداره و زده no service.
                      چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                      پیشنهاد من به شما اینه که یکبار با آخرین ورژن redsn0w گوشی رو deactive کنید سپس گوشی رو حتما با استفاده از کابل و خود آیتیونز اکتیو کنید
                      من هم همچین مشکلی داشتم اینطوری حل شد موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط amirsslx نمایش پست ها
                        پیشنهاد من به شما اینه که یکبار با آخرین ورژن redsn0w گوشی رو deactive کنید سپس گوشی رو حتما با استفاده از کابل و خود آیتیونز اکتیو کنید
                        من هم همچین مشکلی داشتم اینطوری حل شد موفق باشید
                        اگه امکانش هست روش Active و deactice کردن رو شرح بدین و کامل تر بگید؟؟؟
                        ویرایش توسط jn_gir : https://i-phone.ir/forums/member/83259-jn_gir در ساعت 13-04-2012, 12:08 PM

نظر

موقع deactive کردن بعد از ائن نوشته ها یه چیزی afdi ارور میده و میگه 6000 ثانیه و اینا و همون جا میمونه

نظر

پس بگو.رداسنوباید10b5باشه نه10b6
                            مطمئنی؟ماهرجاکه رفتیم زده بودباید10b6باشه!!!
                            ولی خب حتمادرست میگی چون جواب داده.منم فرداامتحان میکنم!

نظر

دوستان تست کردید ؟ موفقیت امیز بوده ؟ شدنیه ؟ ارور 1602 دریافت نمیکنید درحین ریستور؟

نظر

صبر کنید ..
                              X