اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال درمورد Apple ID

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال درمورد Apple ID

سلام میشه بگین از کجا میتونم Aplle ID مو عوض کنم ؟
    یه دونه قبلا زدم تو گوشیم هرچی Sin Qut میکنم بازم رو قبلی است چه کار کنم عوض شه؟

از کجای sign out میکنید ؟

بردی به Settings >Store و پاین صفحه روی Apple ID بزنید و sign out کنید.
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

احسان جان همینطوری میکنم ولی بازم وقتی id جدیدو میزنم بازم با id قدیمی میاره میگه پسورد بزن .

نظر

دوست عزيز بايد iocloud id هم حذف كنى

نظر

دوست عزيز بايد iocloud id هم حذف كنى و هر جاي ديگه كه از id استفاده كردى بايد تتم حذف كني مثل اي مسج و فيس تايم

نظر

نوشته اصلی توسط farhad.zibasere نمایش پست ها
            احسان جان همینطوری میکنم ولی بازم وقتی id جدیدو میزنم بازم با id قدیمی میاره میگه پسورد بزن .
            اگه طبق پست بالا عوض کردی ID رو نباید این مشکل پیش بیاد مگه اینکه app هایی که قبلا خریدی رو بخوایی آپدیت کنی

دقیقا می گین چه وقت این خطا رو می ده ؟!

نظر

سلام. من appl id که درست کردم بعد وقتی میخوام یه نرم افزار جدید نصب کنم یا دانلود کنم میگه apple id وارد کنین بعد که وارد میکنم قبولش نمیکنه میگه باید ریویو کنین بعدشم شماره کارتو اینا میخواد..چی کار باید بکنم؟؟ ممنون اگه راهنماییم کنین

نظر

نوشته اصلی توسط faride نمایش پست ها
                سلام. من appl id که درست کردم بعد وقتی میخوام یه نرم افزار جدید نصب کنم یا دانلود کنم میگه apple id وارد کنین بعد که وارد میکنم قبولش نمیکنه میگه باید ریویو کنین بعدشم شماره کارتو اینا میخواد..چی کار باید بکنم؟؟ ممنون اگه راهنماییم کنین
                اگر شما حسابی در اپی ایدی وارد نکرده اید یا گیفت کارت وارد نکردید،فقط میتوانید برنامه و بازی های رایگان را از اپ استور دانلود و نصب کنید.
                احتمالا بر روی یک برنامه پولی کلیک کردید

نظر

خب من رفتم icloud بعد اکانت باز کردم و apple id درست کردم هیج کار دیگه ای انجام ندادم ولی واسه همون برنامه و بازی های رایگان هم شماره کارت و اینا میخواد. جه کار باید بکنم که رایگان باشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط faride نمایش پست ها
                    خب من رفتم icloud بعد اکانت باز کردم و apple id درست کردم هیج کار دیگه ای انجام ندادم ولی واسه همون برنامه و بازی های رایگان هم شماره کارت و اینا میخواد. جه کار باید بکنم که رایگان باشه؟
                    طبق این روش پیش برید : http://www.i-phone.ir/forums/thread46756.html
                    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

نوشته اصلی توسط F0X
                      با آیتونز از طریق کامپیوتر وارد اکانت ت بشو
                      و به قسمت اکانت اینفو در بالا سمت راست برو
                      و اونجا هم در قسمت payment info ادیت رو بزن و ببین حالت پرداخت روی none هست یا نه
                      اگه همون ابتدا none رو انتخاب نکنن دیگه قابلیت تغییر به none وجود نداره !

نظر

صبر کنید ..
                      X