اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ورژن جدید (Cydia (1.1.5 ریلیز شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

این سیدیا برای 5.1 هستش و در 5.0.1 مشکل پیدا میکنه یکمی و اینکه این سیدی برای جیلبریک 5.1 استفاده میشه و هنوز بصورت رسمی هنوز ریلیز و فقط بدرده 5.1 میخوره و الان هنوز در 5.0.1 مشکل داره سیدیاش و کسی نصب نکنه تا زمانی که بصورت رسمی از طرف saurik اعلام بشه که میتونین این سیدیا رو در هر ios استفاده بکنین ... برای اینکه بفهمین باید به سیدیاتون برید در قسمت cyntact برید و بزارید کامل لود بشه که همون بالای قسمت cyntact گزینه recent changes/updates داره اونو کلیک کنید و وارده صفحه مورده نظر میشی و میفهمین که اخرین ورژن سیدیا چیه.....

تنها راهنمایی کوچیکی بود که میتونستم بکنم... ایشاالله که درست و بجا باشه....
    دوست عزیز من خودم نصب کردم توی 5.0.1 هیچگونه مشکلی نداره

نظر

من در 3 دستگاه آیفون4 5.0.1 امتحان کردم و هر سه دستگاه با مشکل مواجه شدن

نظر

من توی آیپاد 4 ورژن 5.0.1 نصب کردم از قبل هم بهتر کار میکنه (عکس خواستین بگین بذارم)
        فکر نمیکنم توی این قضیه آیفون و آیپاد فرقی داشته باشند

برای اینکه بفهمین باید به سیدیاتون برید در قسمت cyntact برید و بزارید کامل لود بشه که همون بالای قسمت cyntact گزینه recent changes/Updates داره اونو کلیک کنید و وارده صفحه مورده نظر میشی و میفهمین که اخرین ورژن سیدیا چیه.....
        دوست عزیز ورژن cyntact چه ارتباطی با ورژن cydia داره صفحه ای که گفتین نگاه کردم ورژن های مختلف cyntact رو داشت
        ویرایش توسط amirsslx : https://i-phone.ir/forums/member/48434-amirsslx در ساعت 17-03-2012, 12:04 AM

نظر

نمیدونم شاید سه دستگاهه من مشکل داشته

نظر

صبر کنید ..
          X