اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کرش appstore!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کرش appstore!

با سلام.
    دوستان appstore مک من باز نمیشه!هی کرش میکنه!ریستارت هم کردم ولی...
    لطفا راهنمایی کنید،خیلی باهاش کار دارم.
    مشخصات مکم:snow leopard 10.6.8

دوستان واقعا عجله دارم.

نظر

نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
      دوستان واقعا عجله دارم.
      دوست عزیز ، مدیران بخش اگر آنلاین باشن خودشون جواب میدن. منم مک ندارم کمکت کنم.

نظر

شاید مشکل از سطح دسترسی های هارد باشه.
        برای درست کردن سطح دسترسی DVD سیستم عامل Snow Leopard را داخل دستگاه بذارید . سیستم را ریست کنید ، قبل از اینکه آرم Apple پدیدار بشه دکمه Option را نگه دارید و از گزینه های ظاهر شده DVD را انتخاب کنید.

منتظر بمونید تا وارد محیط نصب بشه ،* بعد از منوی Utilities برنامه Disk Utilites را اجرا کنید .
        بعد درایوی که روی اون Snow Leopard نصب شده را انتخاب کنید و به تب First AID برید.
        و طبق شکل زیر و به ترتیب این دکمه هارو بزنید و منتظر بمونید تا دستورات اعمال بشه.(این عملیات زمان بر هست)

بعد عز انجام ۴ مرحله به منوی  برید و ریست کنید.
        امیدوارم درست شده باشه.
        " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
        TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

اخه من همین دیروز سیستمم رو از ۱۰،۶،۴ به ۱۰،۶،۸ بردم!تازه صبح هم میرفت توش ولی چون قند شکن وصل نبود ،وصل نمیشد، بعد من اومدم بیرون و قندشکن مو وصل کردم ولی در کل سرعت قند شکنم پایینه ، باز وصل نشد.بعد از اون به بعد دیگه نمیره!
          تازه من dvd ۱۰،۶،۴ رو دارم. نه ۱۰،۶.۸!

نظر

اخه من همین دیروز سیستمم رو از ۱۰،۶،۴ به ۱۰،۶،۸ بردم!تازه صبح هم میرفت توش ولی چون قند شکن وصل نبود ،وصل نمیشد، بعد من اومدم بیرون و قندشکن مو وصل کردم ولی در کل سرعت قند شکنم پایینه ، باز وصل نشد.بعد از اون به بعد دیگه نمیره!
            تازه من dvd ۱۰،۶،۴ رو دارم. نه ۱۰،۶.۸!
            شما میگید crash میکنه > اگر کرش میکنه راهی که گفتمو تست کنید.
            اگر به appstore وصل نمیشه که مشکل از isp و تحریم ها و .. میشه.

و اینکه شما میگید تازه رفتید به 10.6.8 دلیل نمیشه که سطح دسترسی های هارد مشکل پیدا نکرده باشه.

نظر

مک پرو هست یا هکینتاش؟

نظر

(macbookpro mc375)
                منظورمم اینه که از اول دی وی دی ۱۰،۶،۴ توش بوده!بعد خودم با کومبو به ۱۰.۶.۸ بردم.

نظر

راستی با این کاری که شما گفتی،اطلاعاتم پاک نشه!!؟
                  نیاز به دوباره نصب کردن سیستم که نیست؟
                  به جای استفاده از دی وی دی و ریستارت کردن و ... میشه از utility و بعد با disk utility این کارا رو کرد؟

نظر

راستی با این کاری که شما گفتی،اطلاعاتم پاک نشه!!؟
                    نیاز به دوباره نصب کردن سیستم که نیست؟
                    به جای استفاده از دی وی دی و ریستارت کردن و ... میشه از utility و بعد با disk utility این کارا رو کرد؟
                    شما اونجا از Disk utilities استفاده می کنید فقط و بعد reset میکند. قرار نیست از اول نصب کنید یا هارد را فرمت کنید. فقط verify میکنید.حواستون را هم جمع کنید که فرمت نکنید. طبق عکسی که دادم پیش برید. الیته این روش که من گفتم برای اینکه appstore کرش میکنه . اگر مشکل از جایی دیگه باشه این روش کار نمیده.

disk utilities که درون خود مک هست بخاطر اینکه سیستم عامل اجراست بصورت کامل نمیتونه تغییرات لازم را اعمال کنه. اونجا بهتر هست. حالا دیگه هر ۲ تاشو هم میتونید تست کنید.

نظر

اخه من دیویدی ۱۰.۶.۸ رو ندارم!۱۰.۶.۴ رو که مال خود(تو جعبش) بود رو دارم!فکر کنم اگه از تو خود utility/disk utility برم برام رحت تر باشه!اشکال که نداره؟در کل کار این گزینه ها چیه؟

نظر

دوستان درست شد،البته با روش خودم.با برنامه ی ccleaner که قبلا از appstore دانلود کرده بودم!یه اسکن کردم و بعدش گفتم اضافی ها رو پاک کن.و بعد از طریق terminal تونستم بازش کنم!

نظر

دوستان اپ استور من کانکت نمیشه
                          کرش نمیکنه ها فقط بعد از زدن پسورد اکانت ارور میده
                          برای شما هم همین طوره ؟
                          من اینو چی کارش کنم یک هفتست که دارم می پرسم هیشکی نیست جواب بده از یارو پی ان استفاده میکنم بازم نمیشه
                          با ایتیونز مشکل ندارم ولی همین مشکل رو با آی مسیج دارم
                          چی کار کنم؟
                          ممنون

نظر

از آکانت های سا==کس و یا اچ تی = تی = پی اس استفاده کنید !

نظر

صبر کنید ..
                            X