اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش تغییر SMS Tone

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط hotgoal نمایش پست ها
    می تونم بپرسم با چه برنامه ای میتونم فرمت .caf رو به یه چیزه دیگه کانورت کنم ؟
    شدیدا نیاز دارم ممنون میشم کمک کنید !
    برنامه Perl Audio Convertor
    اینم سایت خود برنامه
    من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

I turned to look back but It was Gone
    I cannot put my finger on It now
    The Child is Grown , The Dream is Gone
    I ... Have Become COMFORTABLY NUMB

نظر

دانلود کردم اما فرمتش خیلی عجیب غریبه ! .tgz.gz !!!
      چطوری نصب میشه !! اصلا واسه ویندوز هست !؟

نظر

آره با Winrar فکر کنم باز بشه ها ؟! شایدم با zip 7 یادم نیست ولی میدونم یه سیستم زیپ هست ! تو نت یه سرچ کنی پیداش می کنی :sm3:
        ویرایش توسط lvladreaper : https://i-phone.ir/forums/member/326-lvladreaper در ساعت 16-03-2009, 01:50 AM
        من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

نظر

جمله آخر رو متوجه نشدم !

نظر

تست کردم winrar و gzip بازش می کنن...

نظر

خوب من الان Extract کردم فرمت .tar اومده ! اینو هم که Extract می کنم
              یه سری فولدر میاد ولی اثری از فایل EXE نیست !

نظر

اقا من این کا را رو کردم نریخت
                ویرایش توسط ali_jalal : https://i-phone.ir/forums/member/1980-ali_jalal در ساعت 17-03-2009, 01:35 AM

نظر

من هم فرمت چندتافایل m4r رو به caf تبدیل کردم و توی فولدر مربوطه ریختم ولی گوشی پخش نمیکنه !

نظر

نوشته اصلی توسط amirhosein نمایش پست ها
                    من هم فرمت چندتافایل m4r رو به caf تبدیل کردم و توی فولدر مربوطه ریختم ولی گوشی پخش نمیکنه !
                    عجیب دوست من ! اگه مواردی که در پست اول قید شده را مانند ;
                    --نام فایل
                    --مدت زمان زمان فایل صوتی
                    --انتخاب SMSTone در آدرس Settings/Sounds
                    رعایت کرده باشید نباید مشکلی باشه ..

نظر

همه موارد بجز یکی رعایت شده
                      توی نت که سرچ کردم تاکید کرده بودن که فایل حتما باید به فرمت aiff تبدیل و بعد به caf رینیم بشه

نظر

نوشته اصلی توسط mchpour نمایش پست ها
                        برای شروع آیفون شما 2G یا 3G باید جیلبرک و Open SHH نصب شده باشد.

ابتدا موزیک مورد دلخواه خود را انتخاب و توسط برنامه های مرتبط Edit کنید,از این برنامه برای EDIT موزیک هم میتونید استفاده کنید.

به طور مثال فایل صوتی مورد علاقه خود را با فرمت Wav انتخاب کرده و پس از Edit به نام sms-received1 تا 6 --( بسته به تعداد SMS tone که دوست دارین تعویض کنید)---به فرمت aif. ذخیره کنید.
                        توجه داشته باشید که زمان موزیک خود را تا حد امکان کم بگیرید (اگه دوست ندارین یه موزیک کامل و برای یه SMS گوش بدید ---3-5 ثانیه فکر کنم کافی باشه ,,دیگه با خودتون)
                        حالا فایل های ساخته شده با پسوند aif را به caf. تبدیل کنید.

حالا نوبت آپلود فایل ها به آیفون تونه ...به آدرس زیر SHH کنید

Root/System/Lybrary/Audio/UISounds

وفایلهای sms-received1,2,3,4,5,6 را پیداکنید

خوب بهتر اول یه Backup از فایل ها بگیرید و بعد فایل های آماده شده خود را جایگزین آنها کنید ..restart.تمام حالا میتونید از SMS tone مورد علاقه خود لذت ببرید

دوستان شرمنده خودم تست نکردم لطفا هر کی تست کرد بقیه را هم مطلع کنه -- ممنون ,,,,!!!!!!!!!!!!!!
                        سلام
                        ممنون از راهنمایی تون ولی 1 راه راحت ترم هست و اونم اینه که با نرم افزار PC Suite for iPhone خیلی راحت آهنگ اس ام اس رو عوض کنیم!
                        نگران فردایت نباش ...
                        خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                        ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                        اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

ممنون مورد استفاده واقع شد.

نظر

چطوري از طريق pc suiteميشه زنگ SmSرو عوض كرد.ميشه توضيح بيشتري بديد.

نظر

نوشته اصلی توسط Partovei نمایش پست ها
                              چطوري از طريق pc suiteميشه زنگ SmSرو عوض كرد.ميشه توضيح بيشتري بديد.
                              pc suit رو باز کن تو قسمت media نوشته rington
                              اونو بزن 1صفحه باز میشه که در سمت چپ صفحه نوشته شده system sound
                              اونو که بزنی 1 صفحه دیگه میاد که اگه رو هر کدوم از آهنگا دابل کلیک کنی میتونی آهنگ رو عوض کنی
                              فقط 2 نکته : 1-قیلا باید آهنگتو تبدیل کنی 2 - اگه آهنگیو عوض کنی روی آهنگ اصلی جایگزین میشه
                              نگران فردایت نباش ...
                              خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                              ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                              اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

دوستاني كه با وينتر بورد مشكل ندارند ميتونن اين كار را با وينتر برد انجام بدن

نظر

صبر کنید ..
                                X