اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش کامل و جامع راه اندازی facetime, imessage

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش کامل و جامع راه اندازی facetime, imessage

سلام به همه دوستان گلم , امروز خواستم یک آموزش فوقالعاده جامع بزارم برای کسانی که با facetime و imessage مشکل دارند و نمیتونند راه اندازیش کنند!
    در ابتدا لازمه بگم که این 2 سیستم برای کاربران آیفون , هم با شماره خط فعال میشه هم با اپل آیدی و بهتره که با هردو فعالش کنید! اما در سایر idevice ها فقط با اپل آیدی هست که به مراتب آسون تر هست!
    خب در ابتدا هنگامی که گوشیتون رو ریستور میکنید بعد از ریستور , در مراحل ابتدایی راه اندازی ios از شما اپل ایدی میخواد! فعلا این قسمت رو با زدن گزینه skip , رد کنید..!
    خب حالا اگر سیمکارتتون همراه اول یا رایتل هست که هیچ اما اگر ایرانسل دارید باید گوشیتون رو جیلبریک کنید و برنامه middlewhat رو نصب کنید!(هدف از نصب این برنامه اینهکه آیفون شماره خطتون رو شناسایی کنه و همینطور اگر گوشیتون مطعلق به خاورمیانه هست فیستایمتون فعال میشه!)
    بعد از مراحل بالا وارد ستینگ گوشی شده و وایرلس رو روشن میکنید!سپس وارد منوی facetime میشید و اون رو روشن میکنید و منتظر میمانید تا فعال بشه!!!
    تبریک میگم الان فیستایم و آی مسیج شما با خطتون فعال شده! حال شما در همان منوی فیستایم گزینه use your apple id for facetime رو میزنید و بعد از زدن پسورد اکانت , حالا فیستایم شما و همینطور آی مسیج شما هم با خطتون هم با اپل ایدیتون فعال شد!!!!!

سوالی بود در خدمتم اگر اسکرین شات هم لازم شد بهم بگید میزارم...

سلام من ميخواستم تو تركيه است كنم 4.2.1 است facetime چهطور فعال ميشه

نظر

والله بنده که بتازگی میکروسیم ایرانسل رو تهیه کردم، بدون جیل بریک تونستم هر دوشونو فعال کنم.

نظر

سلام،من با یکی از دوستام میتونم imessage بدم،ولی به یکی دیگه نمیتونم با اینکه هردو فعال کردیم،ولی دوستی که بهش imessege میدم،میتونه با اونی که من باش مشکل دارم،میتونه مسیج بده،

نظر

مال من ایکون فیس تامو رو صفحه ی اول نزده

نظر

ﭘﺎﺭﺕ ﻧﺎﻣﺒﺮ ﺍﻣﺎﺭﺍﺕ ﻓﻳﺲ ﺗﺎﺑﻢ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﻭﻟﯽ ﻣﻴﺘﻮﻧﻴﺪ ﺑﺎ ﺟﻴﻠﺒﺮﻳﮏ ﻓﻌﺎﻟﺶ ﮐﻨﻴﺪ

Sent from my HTC One X using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
              ﭘﺎﺭﺕ ﻧﺎﻣﺒﺮ ﺍﻣﺎﺭﺍﺕ ﻓﻳﺲ ﺗﺎﺑﻢ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﻭﻟﯽ ﻣﻴﺘﻮﻧﻴﺪ ﺑﺎ ﺟﻴﻠﺒﺮﻳﮏ ﻓﻌﺎﻟﺶ ﮐﻨﻴﺪ

sent from my htc one x using tapatalk
              دوست عزیز من نمیتونم متن شمارو بخونم؟!!!

نظر

نوشته اصلی توسط a36ian نمایش پست ها
                مال من ایکون فیس تامو رو صفحه ی اول نزده
                پارت نامبرتون چيه؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

سلام دوست عزیز بنده هم این برنامه middlewhat نصب کردم همه کاری کردم نشد که نشد در حالت waiting for... میمونه
                  از وقتی خط 0933 گذاشتم این شکل شده خواهشا کمک کنید فعال نمیشه ده بار هم ریستور کردم.
                  نمیشه 5.1.1 هم هستم جیلبرک هم کردم اما نشده
                  نظر

نوشته اصلی توسط wildstink نمایش پست ها
                    سلام دوست عزیز بنده هم این برنامه middlewhat نصب کردم همه کاری کردم نشد که نشد در حالت waiting for... میمونه
                    از وقتی خط 0933 گذاشتم این شکل شده خواهشا کمک کنید فعال نمیشه ده بار هم ریستور کردم.
                    نمیشه 5.1.1 هم هستم جیلبرک هم کردم اما نشده
                    پیش شمارم 0930 هست
                    به احتمال زیاد این دو تا پیش شماره جدید ایرانسل مشکل داره یعنی ممکنه هنوز تو اپل ساپورتش نکرده باشن...
                    100 تا اس 150 تومنی فرستادم نه Imassage فعال شد نه Facetime

نظر

آموزش کامل و جامع راه اندازی facetime, imessage

پیش شماره ایرانسل ام 0930 هست ولیکن iMessage آن فعال نمیشه آیا کسی علت آن را میدونه؟

نظر

ربطی* به سیم*کارت نداره imessage با اینترنت کار می*کنه !

نظر

صبر کنید ..
                        X