اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش روشي متفاوت براي ريستور يا دانگريد به 5.0.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش روشي متفاوت براي ريستور يا دانگريد به 5.0.1

دو سه روز بود كه ميخواستم iphone 4 ام رو ريستور كنم ولي با توجه به اينكه سرورهاي اپل ديگه اجازه نميدن كه به ورژن 5.0.1 دانگريد يا ريستور كنيم سعي كردم با همه ي روش هاي موجود امتحان كنم ولي هر بار يه اروري ميداد ايتونز كه نميتونستم اينكارو انجام بدم. تا اخر سر با سرچ توي فوروم هاي خارجي يه چيزايي دستگيرم شد و بالاخره دل و زدم به دريا و اينكارو انجام دادم (البته من نميدونم اين روش تو فروم هست يا نه ولي خوب من پيداش نكردم. اينم گفتم با توجه به اينكه ممكنه يه سري دوستان مشكل منو داشته باشن بذارم براشون)

نكته : اينكه اين روش به تغيير دادن فايل host نيازي نداره.

مراحل:
    1. اخرين نسخه ايتونز را نصب كنيد
    2. اخرين نسخه redsn0w را هم نصب كنيد
    3. تو رد اسنو به قسمت extra و سپس به SHSH blobs برويد
    4. روي verify كليك كنيد و shsh اي را كه قبلا با tinyumbrella يا هر برنامه اي گرفتيد انتخاب كنيد تا verfy بشود.
    5. روي stich كليك كنيد تا كاستوم فريم ور را براتون شروع به ساختن بكنه : در اين قسمت روي ISPW كليك كنيد و ISPW همان ورژن (5.0.1) را كه دانلود كرديد انتخاب كنيد و بعد روي local كليك كنيد و shsh وريفاي شده را انتخاب كنيد.
    6. رد اسنو شروع به ساختن كاستوم فرم وير ميكند. (و داخل همان فولدري كه ipsw بوده ميريزد)

7. حالا گوشي رو با همين رد اسنو به dfu مد ببريد (pwned DFU)
    8. ايتونز رو باز كن (فايل host رو تغيير نديد و بذاريد همون فايل اصلي بمونه)
    9. SHIFT + RESTORE بزنيد. حالا فريم ور كاستوم ساخته شده با رداسنو رو انتخاب كنيد.
    10. دستگاه شروع به ريستور ميكند.
    11. بعد از چندين مرحله شما ارور (1) رو دريافت ميكنيد. (ديگه ميتونيد ايتونز رو ببنديد)
    12. بايد تو اين مرحله گوشيت رو با تايني امبرلا از ريكاوري مد خارج كنيد (exit recovery mode)
    13. بعد از خارج شدن از ريكاوري مد دستگاه شما روي لوگوي اپل و پر كردن لودينگ هي گير ميكنه كه حالا ديگه بقيه كار ساده است
    14. شما دستگاه رو تو اين مرحله با رد اسنو جيل بريك ميكنيد و منتظر ميشيد تا جيل تموم شه. پس از جيل ورژن 5.0.1 ريستور شده

دوستان من اين كار رو روي ايفون 4 انجام دادم. اگه كسي روي بقيه ديوايس ها هم انجام داد و نتيجه گرفت اعلام كنه.

اقا واقعا خسته نباشید مگه غیر از این کار راه دیگه ای واسه دانگرید داریم؟؟؟؟

نظر

سلام
      تشکر دوست عزیز
      بیس باند در این روش تغییر می کنه ؟ گوشی من لاک است

نظر

نوشته اصلی توسط pedit-x نمایش پست ها
        اقا واقعا خسته نباشید مگه غیر از این کار راه دیگه ای واسه دانگرید داریم؟؟؟؟
        راه که بله ، وجود داره .... الان عرف ترین و به نوعی تنها راه برای دانگرید استفاده از کاستوم ایفیس است
        در حال حاضر تنها و تنها راه دانگرید و ریستور به فریمورها ساخت فریمور به همراه اس اچ است و راه های سنتی نظیر تینی آمبرلا و ... کار نمی کنند و انواع و اقسام ارورها را میدهند.

نظر

دوست عزیز گوشی منم لاک هست اگه لطف کنی راهنمایی کنی که چیکار کنیم که بیسباند هم آپدیت نشه عالی میشه
          متشکرم

نظر

من به یه مشکلی خوردم. گوشیم Unlock Factory هست. و با این روش iOS 5.0.1 رو دوباره Restore کردم. ولی بعد از Restore، گوشی دیگه هیچ آنتنی رو پیدا نمی کنه و No Service شده. دوباره Restore کردم. با سیم کارت های مختلف و اپراتور های مختلف هم تست کردم ولی جواب نداد. با یکی از دوستام تماس گرفتم و گفت شاید بشه با Update کردن به iOS 5.1 دوباره آنتن رو برگردوند ولی اگه مشکل از Baseband باشه، ممکنه گوشی دیگه بالا نیاد. کسی تاحالا به این مورد برخورد کرده. ممکنه که با آپدیت کردن به iOS 5.1 دیگه بالا نیاد؟

نظر

سلام
              قاعدتا انلاک فکتوری با ارتقاء بیس باند مشکلی براش پیش نمیاد
              شما یک بار دیگه ریستور کن
              البته چون شما انلاک فکتوری هستی ، پیشنهاد می کنم با ایفیس اس اچ رو ذخیره کنی و بعد با خود ایفیس کاستوم فریمور بسازی و کاستوم ایجاد شده را ریستور کنی
              این روش صد در صد بدون مشکل است برای دوستان آنلاک فکتوری
              ویرایش توسط mh2002ir : https://i-phone.ir/forums/member/35528-mh2002ir در ساعت 19-03-2012, 12:51 AM

نظر

نوشته اصلی توسط mh2002ir نمایش پست ها
                سلام
                قاعدتا انلاک فکتوری با ارتقاء بیس باند مشکلی براش پیش نمیاد
                شما یک بار دیگه ریستور کن
                البته چون شما انلاک فکتوری هستی ، پیشنهاد می کنم با ایفیس اس اچ رو ذخیره کنی و بعد با خود ایفیس کاستوم فریمور بسازی و کاستوم ایجاد شده را ریستور کنی
                این روش صد در صد بدون مشکل است برای دوستان آنلاک فکتوری
                پس یعنی می گی کلا برای آنلاک فکتوری مشکلی برای بیس باند ایجاد نمی شه؟
                من دقیقا همین کار رو کردم. کاستوم فریمور ساختم که تونستم ریستور کنم. در غیر این صورت که اصلا نمی شد به ۵.۰.۱ ریستور بکنم. تاحالا ۲ بار ریستور کردم. (البته کاستوم فریمور رو با redsn0w ساختم نه با ایفیس، ممکنه تاثیری داشته باشه؟)
                به نظرتون اگر به ۴.۳.۵ دانگرید کنم یا به ۵.۱ آپگرید بکنم درست می شه؟
                ویرایش توسط taha_nazari : https://i-phone.ir/forums/member/6112-taha_nazari در ساعت 19-03-2012, 01:30 AM

نظر

دوستان این مشکل لاک بودن من هم دارم گشی لاک چه جوری میشه دانگرید کرد؟

نظر

سلام دوستان
                    دوستی که گوشی آنلاک داشت :
                    با آیفیس از فریمور فعلی که آنتن نداری ، اس اچ بگیر و با ایفیس کاستوم اس اچ بساز و ریستور کن

دوستی که گوشی لاک داشت ... شما چه کار میخواهید کنین ؟ الان چه ورژنی است و به چه ورژنی میخواهید برید و آیا اس اچ ذخیره دارین ؟؟؟

نظر

واسه ساخت کاستوم 5.0.1 از ایفیت 1.4.2 استفاده کنین

نظر

دوستان منم با مشکل no servic مواجه شدم. کسی تا الان نمیدونه باید چی کار کرد. ممنون میشم. من هم از روش رد اسنوو و کاستوم استفاده کردم.

نظر

نوشته اصلی توسط vahidtouch نمایش پست ها
                          دوستان منم با مشکل no servic مواجه شدم. کسی تا الان نمیدونه باید چی کار کرد. ممنون میشم. من هم از روش رد اسنوو و کاستوم استفاده کردم.
                          دوست عزيز من تو ٥،٠،١ آنقدراين مشكل لاينحل بود كه مجبور شدم سيم ايرانسل آخرش بندازم-
                          پ.ن:براى من آنتن ميومد اما گوشى كه كنار اسپيكر بود همش آنتن گوشى در حال پرپر كردن بود مدام سيگنال كم و زياد ميشد و باترى رو بيچاره كرده بود الان دوباره ايرانسل گذاشتم آنتن هميشه شق و رق
                          ٤-٥،٠،١-آنااك فكتورى
                          شماهم موفق باشيد.

نظر

دوستان میشه راهنمایی کنین من وقتی از verify فایل shsh 5.01 را انتخاب میکنم این ارور را میده shsh را هم از جایی که tiny سیو کرده میدم ولی ارور را میده میشه راهنمایی کنین

نظر

نوشته اصلی توسط saeid000 نمایش پست ها
                              دوستان میشه راهنمایی کنین من وقتی از verify فایل shsh 5.01 را انتخاب میکنم این ارور را میده shsh را هم از جایی که tiny سیو کرده میدم ولی ارور را میده میشه راهنمایی کنین
                              این که ارور نیست

نظر

صبر کنید ..
                              X