اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پایین نیامدن صفحه کیبورد در صفحه جستجو در 5.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پایین نیامدن صفحه کیبورد در صفحه جستجو در 5.1

سلام

دوستان من وقتی که به صفحه جستجو میرم کیبورد به صورت اتوماتیک میاد بالا برای تاپیک اما وقتی که به صفحه اصلی میرم دیگه پایین نمیاد و باید حتما یک برنامه باز کنم تا کیبورد حذف بشه!
    در 5.0.1 همچین مشکلی نداشتم!

اگر کسی دیگه هم همچین مشکلی داره بگه و اگر تونسته حلش کنه،البته به گمانم یک باگ باشه.

به صورت زیر میشه :

این یه باگه که رو 5.0.1 هم بود اگه جیلبریک کردی یه بار رسپرینگ کن درست میشه اگه نه یه بار ریبوت کن واسه من اینجوری جواب داد و خیلی کم پیش اومد.

نظر

نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
      این یه باگه که رو 5.0.1 هم بود اگه جیلبریک کردی یه بار رسپرینگ کن درست میشه اگه نه یه بار ریبوت کن واسه من اینجوری جواب داد و خیلی کم پیش اومد.
      داخل 5.0.1 هم بود اما نه به این شکل!

جیلبریک که من نمی کنم ولی ریست کردم نشد حالا منظور از ریبوت گرفتم دکمه هوم و پاور هست؟

شما الان به 5.1 آپدیت کردی؟

نظر

این باگه و وجود داره با ریست کردن فقط واسه یه مدت رفع می شه تو ورژن 5.1 هم احتمالا وجود داره من رو یه گوشی 4s دیدم
        واسه من تو ورژن بتای 5.1 پیش می اومد که وقتی رفتم تو ریلیز اصلی دیگه پیش نیومد، یه بار به 5.1 رسیتور کنید شاید درست بشه ( چون واسه من رو 5.1 beta بود و زیاد هم تکرار می شد، بعد از ریستور به 5.1 اصلی از بین رفت ! )

نظر

نوشته اصلی توسط Zarghan نمایش پست ها
          داخل 5.0.1 هم بود اما نه به این شکل!

جیلبریک که من نمی کنم ولی ریست کردم نشد حالا منظور از ریبوت گرفتم دکمه هوم و پاور هست؟

شما الان به 5.1 آپدیت کردی؟
          باید کامل روشن و خاموش کنید یعنی power off/on

نظر

نوشته اصلی توسط white_rule نمایش پست ها
            این باگه و وجود داره با ریست کردن فقط واسه یه مدت رفع می شه تو ورژن 5.1 هم احتمالا وجود داره من رو یه گوشی 4s دیدم
            واسه من تو ورژن بتای 5.1 پیش می اومد که وقتی رفتم تو ریلیز اصلی دیگه پیش نیومد، یه بار به 5.1 رسیتور کنید شاید درست بشه ( چون واسه من رو 5.1 beta بود و زیاد هم تکرار می شد، بعد از ریستور به 5.1 اصلی از بین رفت ! )
            من 4 اس دارم!

من هم به 5.1 اصلی آپدیت کردم این طوری شد!
            باید کامل روشن و خاموش کنید یعنی power off/on
            جالبه چند بار قبلا خاموش و روشن کردم درست نشد اما حالا که فعلا درسته شده اگر باز گیر نده!
            ویرایش توسط Zarghan : https://i-phone.ir/forums/member/23816-zarghan در ساعت 14-03-2012, 04:03 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Zarghan نمایش پست ها
              من 4 اس دارم!

من هم به 5.1 اصلی آپدیت کردم این طوری شد!

جالبه چند بار قبلا خاموش و روشن کردم درست نشد اما حالا که فعلا درسته شده اگر باز گیر نده!
              این یه باگ کلی تو IOS هست که تو شرایط خاصی رخ می ده، چون واسه شما مکرر اتفاق افتاده احتمال رخ دادن دوباره خیلی زیاده
              به نظرم به باردیگه ریستور کنید، من حدسم اینه که فایل ها درست rewrite نشدن.

نظر

این یه باگ کلی تو ios هست که تو شرایط خاصی رخ می ده، چون واسه شما مکرر اتفاق افتاده احتمال رخ دادن دوباره خیلی زیاده
                به نظرم به باردیگه ریستور کنید، من حدسم اینه که فایل ها درست rewrite نشدن.
                حالا داشتم به هم موضوع فکر میکردم چون موقع دانلود فایل 5.1 یکبار مشکل دانلود بهم زد وسط دانلود!

نظر

4s من وقتی 5.0.1 بود زیاد اینجوری میشد ولی از وقتی به 5.1 اپدیت کردم هنوز که اینجوری نشده

نظر

فک کنم اپدیت کنی درست شه

نظر

نوشته اصلی توسط homanjj نمایش پست ها
                      فک کنم اپدیت کنی درست شه
                      از وقتی که به ۵.۱ آپدیت کردم اینجوری شد که فعلا بعد از خاموش و روشن کردن درست شده تا بعدا چی بشه!

نظر

دوباره همین جوری شده!

نظر

نوشته اصلی توسط zarghan نمایش پست ها
                          دوباره همین جوری شده!
                          دوست عزیز مطمئنا این مشکل دوباره رخ می داد، یه بار کامل ریستور کنید به ورژن 5.1

نظر

منم 4s دارم.اون اوایل چندباری اینجوری شد اما بعدش خود بخود قطع شد.الانم که به 5.1 آپدیت کردم فعلن پیش نیومده این حالت

نظر

ماله منم همینطوری شده ریست هم فایده نداره

نظر

صبر کنید ..
                              X