اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چرا اپل نام ايپد جديد را iPad3 نگذاشت ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چرا اپل نام ايپد جديد را iPad3 نگذاشت ؟

اگر چه ما هم قبلا اعلام کرده بودیم که اپل در آی*پد جدید خود از فناوری رتینا استفاده خواهد کرد و این موضوع هم اتفاق افتاد اما در همین حال نام*های فراوانی نیز برای تبلت جدید این شرکت حدس زده شده بود که هیچکدام تحقق نیافت و زمانی که اپل رسما اعلام کرد نام آی*پد جدید این شرکت The new ipad است، هزاران نفر از طرفداران اپل حیرت*زده شدند. حالا سوال این است که چرا اپل نام نسل جدید آی*پد را بدین صورت انتخاب کرد؟

فیل*شیلر از مدیران ارشد اپل در مصاحبه با روزنامه وال*استریت*ژورنال در این مورد می*گوید:”ما نمی*خواهیم که قابل پیش*بینی باشیم” و تمامی راز موفقیت اپل در همین جمله نهفته است.

این پاسخ به خوبی نشان می*دهد که چرا اپل در حال حاضر رهبری دنیای دیجیتال را در دستان خود دارد و استراتژی بازایابی اپل فقط می*خواهد با همین اصل ساده “غیرقابل پیش*بینی بودن در ذهن مصرف*کننده” به تحکیم خط تولید محصولات خود ادامه دهد.

به خوبی مبرهن است با عرضه یک محصول جدید اپل، شایعات در مورد نسل بعدی آن محصول آرام آرام شکل می*گیرد و اپل توانسته است با یک مدیریت خوب شایعات به خوبی محصولات خود را در اغلب موارد تا زمان برگزاری کنفرانس غیر قابل پیش*بینی کند.

به عنوان مثال قبل از مراسم معرفی نسل جدید آی*پد، کسانی فکر می*کردند با iPad 3 روبرو خواهند شد و کسانی نیز فکر می*کردند که این محصول باید دارای نام iPad HD باشد و هر دو طرف نیز استدلال*های قابل قبولی داشتند و حتی در آخرین لحظه نیز هیچ*کس نتوانست حتی نام The new ipad را حدس بزند.
    منبع
    ویرایش توسط jcs.w : https://i-phone.ir/forums/member/76850-jcs-w در ساعت 14-03-2012, 11:46 AM

فکر کنم موقع عرضه آیپد اسمشو عوض میکنند. مثلا ipad 2 HD یا ipad 2s. چون غیر ممکنه اسمش the new ipad باقی بمونه.

نظر

نوشته اصلی توسط ashaebani2002 نمایش پست ها
      فکر کنم موقع عرضه آیپد اسمشو عوض میکنند. مثلا ipad 2 HD یا ipad 2s. چون غیر ممکنه اسمش the new ipad باقی بمونه.
      چندین و چند بار در انجمن اعلام شده که نام آیپد نسل سوم the new ipad نیست و واژه new تنها به معنی جدید بودن آن است و نام آیپد نسل سوم تنها و تنها آيپد است

http://www.i-phone.ir/forums/thread62219.html
      i-phone.ir
      The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

به نظر من تو این نام گذاری گند زدن
        تصور کنید دو سال دیگه وقتی میگیم The new iPad منظورمون آیپد قدیمی 2 سال پیشه!!!

نظر

نوشته اصلی توسط bigbang001 نمایش پست ها
          به نظر من تو این نام گذاری گند زدن
          تصور کنید دو سال دیگه وقتی میگیم the new ipad منظورمون آیپد قدیمی 2 سال پیشه!!!
          شما واقعا یه پست قبل از خودتون رو خوندید ؟
          i-phone.ir
          The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

به نظر منم همین روش جدید اسم گذاری بهتره تا اینکه بخواد شماره داشته باشه مثلا 10 سال دیگه آیپد 12 میشه !!
            ولی الان تازه شده مثل محصولات دیگه نظیر مکبوک پرو و آیمک

نظر

شخصا فکر می کنم چون تحول شگرفی صورت نگرفته و کاملا متحول نشده مثلا پردازشگر A4 که شد A5 نسل جدیدی از پرداشگر بکار رفته ولی A5 شد A5x تنها یک سری دستورالعمل جدید کار گذاری شده ...و تغییراتی اینگونه یا تعبیه شدن دوربین از تبلتی که اصلا دوربین نداره خیلی فرق داره تا اینکه دوربین باشه ولی ویژه گی هاش تقویت بشند..! من فکر کنم این به واقعیت نزدیکتره...
              ویرایش توسط joopinahmadi : https://i-phone.ir/forums/member/39576-joopinahmadi در ساعت 18-03-2012, 01:01 PM

نظر

صبر کنید ..
              X