اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چگونه iPhoto را بر روی دستگاه بر روی iOS 5.0.1 نصب کنیم؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چگونه iPhoto را بر روی دستگاه بر روی iOS 5.0.1 نصب کنیم؟

با نصب این تویک مشکل iPhoto در 5.0.1 حل میشه
    iPhoto501fix

چگونه iPhoto را بر روی دستگاه بر روی iOS 5.0.1 نصب کنیم؟

همان طور که می دانید، اپل در کنفرانس چهارشبه پیش اعلام کرد که برنامه معروف مک iPhoto برای iOS هم منتشر می شود و پس از انتشار این برنامه دیدیم که این برنامه بر روی دستگاه های دارای iOS 5.1 به بالا نصب می شود ولی دولوپر ها راه حل های برای نصب آن بر روی ورژن های پایین تر پیدا کردند.
    چند روز پیش آموزش های مختلفی برای نصب برنامه معروف iPhoto بر روی دستگاه های پایین تر iOS 5.1 منتشر شده بود ولی ممکن است که یک سری از دوستان ترس داشته باشند که اشتباه پیش بروند و یا وقت و ... را نداشته باشند.
    امروز به معرفی برنامه iPhoto501Fix می پردازم که می تواند با نصب ان به راحتی iPhoto را بر روی دستگاه خود نصب کنید.
    برای نصب برنامه iPhoto:
    1) دستگاه خود را جیلبریک کنید.
    2) از سورس cydia.hackulo.us برنامه appsync را برای ورژن دستگاه خود نصب کنید.
    3) بر روی سورس بیگ باس بروید و برنامه iPhoto501Fix که مجانی است را دانلود کنید.
    4) برنامه iPhoto را دانلود کنید و از طریق آی تونز نصب کنید.

نوشته اصلی توسط Hamedzm
    اين هم لينك براي دانلود كرك شدهIphoto

with

نظر

سلام.من این برنامرو ارجینال از اپل استور خریدم.ولی اینکارایی که گفتید کردم ام نصب نشد.نکنه حتما باید کرک شده نصب میکردم؟

نظر

نوشته اصلی توسط demonlover نمایش پست ها
        سلام.من این برنامرو ارجینال از اپل استور خریدم.ولی اینکارایی که گفتید کردم ام نصب نشد.نکنه حتما باید کرک شده نصب میکردم؟
        نه دوست عزيز منم خريدم .. اول اديت كن و بعد فيكس رو از bigboss نصب كن .. ريست كن بعد سينك كن ! اجرا ميشه

نظر

منم 5.01 هستم نشد خودتون تست کردید
          چطوری ادیت کنیم
          ویرایش توسط mohsenstar2 : https://i-phone.ir/forums/member/36404-mohsenstar2 در ساعت 13-03-2012, 11:42 PM

نظر

منم مي خوام نصب كنم ولي هنوز تست نكردم.
            به نظرم مياد كه اين دوستان مطلب رو از سايت هاي خارجي گرفتند چون مطلبشو روي يكي از سايت ها ديدم و قاعدتا فك نكنم مشكلي باشه

نظر

اگه میشه یه تستی بکنید و اگه نکته ای داره لطفا بگید

نظر

من نصب کردم اوکی شد جواب میده
                اول برنامه نصب میکنیم و بعد پچ و ریستارت و استفاده از برنامه

نظر

مساله اینه که اصلا ایتونز نمی زاره برنامه نصب بشه.و ارور میده که با ورژن دستگاه سازگار نیست.

نظر

این تایپیک مشکل شما رو حل میکنه
                    http://www.i-phone.ir/forums/thread6...tml#post631027

نظر

من با استفاده از itunes مثل ساير app ها برنامه iphoto نصب و بعد iPhoto501Fix رو از cydia نصب كردم و برنامه براحتي كار كرد

نظر

دوستان اول روش گفته شده در این سایت رو عمل کنید بعد با برنامه ای مثل itools برنامه رو نصب کنید بعد برای جلوگیری از کرش برنامه iphoto501fix رو نصب کنید
                        How To: Install iPhoto & Latest iMovie On iOS 5.0.1 [Tutorial] | iPhone in Canada Blog - Canada's #1 iPhone Resource

نظر

بعد از افکت گذاری روی عکس کرش میشه....

نظر

شخصا تست کردم و بدون اشکال کار میکنه
                            و باید اقرار کنم برنامه ی واقعا پرکاربرد و فوق العاده ای هست
                            اول از سورس مربوطه توییک مورد نظر رو نصب کنید و بعد iphoto رو نصب کنید
                            چون اکثر فایل های موجود هم توسط یک نفر کرک شده گمان نمیکنم تفاوتی با هم داشته باشن

نظر

دوستان برای من نصب شد و مشکل کرش و این حرفارو ندارم باهاش اما مشکلی که هست اینکه خیلی خیلی کند هستش مثلا میخوای یه قلم انتخاب کنی خیلی طول میکشه و اینکه حتی گوشی هم کند میشه یعنی چیزی که تو این مدت و استفاده از بازی و برنامه حتی یک گیگی ندیده بودم میخواستم ببینم کسه دیگه ای این مشکلو داره یا خیر
                              ایفون چهار
                              ورژن ۵.۰.۱
                              ممنون

نظر

صبر کنید ..
                              X