اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چگونه iPhoto را بر روی دستگاه بر روی iOS 5.0.1 نصب کنیم؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

داداش دستت درد نكنه جواب دادي ولي من اين كارم كرده بودم نمياد

نظر

سلام دوستان iphoto fix به نسخه 1.1 اپديت شده كه از كرش كردن iphoto هم جلوگيري ميكنه

نظر

در این ورژن قسمتی که در ایپد کرش میکرد درست شده

نظر

دوستان این برنامه رو 3gs ورژن 5.1 کار نمیکنه ؟؟؟

نظر

جواب داد مرسی کاش یه اموزش واسه iphoto هم میزاشتین

نظر

من اینکارارو کردم ولی ایتونز گفت که با ipod سازگار نیست ، مجبور شدم با ifunbox نصبش کنم بدون مشکل کار میکنه ولی دیگه نمیتونم چییزی با ایتونز سینک کنم هیچ اروری هم نمیده فقط تا به مرحله سینک کردن میرسه قطع میشه ، وقتی iphoto رو پاک میکنم سینک هم درست میشه ، روشی نیست که من iphoto رو رو ipodtouch 4 نصب کنم ؟

نظر

سلام
                من هم این نرم افزار رو نصب کردم. البته به این روش... اول iPhoto501FX رو نصب کردم
                بعد هر کاری کردم با ایتونز موفق نشدم ... حتی با روشهایی که دوستان لینک داده بودند ، حتی شماره ( 9A405 ) را هم عوض کردم ولی نشد.
                نهایتاً با انتقال به مسیر برنامه های دانلود شده توسط اینستالوس موفق به نصب شدم.... الان هم داره مثل ساعت کار میکنه و سرعت اون هم عالیه
                تا الان چندتا عکس رو ویرایش کردم.
                iOS 5.0.1 آیفون 4
                موفق باشید

نظر

منم نصبیدم بدون هیچ مشکلی سینک شد و داره کار میکنه

دستتون درد نکنه

نظر

بنده با روشی که توی یکی از سایتهای خارجی بود نصب کردم یعنی یکی از فایلها رو توی ifile ادیت کردم و بعد iPhoto رو نصب کردم
                    درست شد و اومد اما وقتی یکی از عکسها رو از توش پاک کردم به محضی که به photo خود دستگاه رفتم respring کرد و safe mode بالا اومد
                    حالا هم خود برنامه و هم پچ سایدیاش رو حذف کردم و اون فایله رو هم به حالت اول برگردوندم ولی بازم چند وقت یه بار گوشیم کرش میکنه
                    خواهش میکنم راهنماییم کنید

نظر

آقا من نصب کردم و اون توييک رو هم ريختم از سايديا و برنامه کامل اجرا ميشه اما تو يه قسمت که عکس اش رو گذشتم وقتی ميخوای وارد شی از برنامه ميپاره بيرون......
                      چی کار کنم؟

نظر

فکر کنم این از سورس بیگ باس حذف شده نه؟...برای من که نمیاد سرچ میکنم...

نظر

نوشته اصلی توسط ipooria نمایش پست ها
                          فکر کنم این از سورس بیگ باس حذف شده نه؟...برای من که نمیاد سرچ میکنم...
                          سلام.
                          بزار سیدیا کامل لود بشه بعد نیگاه کنی میبینی که اومده.:d
                          … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

نوشته اصلی توسط ahmadreza.ara نمایش پست ها
                            آقا من نصب کردم و اون توييک رو هم ريختم از سايديا و برنامه کامل اجرا ميشه اما تو يه قسمت که عکس اش رو گذشتم وقتی ميخوای وارد شی از برنامه ميپاره بيرون......
                            چی کار کنم؟
                            منم مشکل ایشون رو دارم!!

نظر

نوشته اصلی توسط mhdz نمایش پست ها
                              بنده با روشی که توی یکی از سایتهای خارجی بود نصب کردم یعنی یکی از فایلها رو توی ifile ادیت کردم و بعد iPhoto رو نصب کردم
                              درست شد و اومد اما وقتی یکی از عکسها رو از توش پاک کردم به محضی که به photo خود دستگاه رفتم respring کرد و safe mode بالا اومد
                              حالا هم خود برنامه و هم پچ سایدیاش رو حذف کردم و اون فایله رو هم به حالت اول برگردوندم ولی بازم چند وقت یه بار گوشیم کرش میکنه
                              خواهش میکنم راهنماییم کنید
                              آقا چه جوری سینک کردی، همش ارور autorize کردن account میده ، جالب هر چی pass میزنم که auto کنه ،اول میگه موفق شد بعد دوباره اررو میده.
                              من با instalious اول iphoto رو نصبیدم بعد cydia رو حلش کردم و اومد بالا ولی به pc که وصل میکنم اینجوری میشخ و میگه اگرم auto نکنی iphoto رو پاک میکنم . کلافم مرده دیگه.

نظر

سلام دوستان عزیز:
                                منم نصب کردم بدون هیچ مشکلی داره کار می کنه!!
                                مشخصات:
                                گوشی آیفون 4s آنلاک فاکتوری فریمور ورژن 5.0.1
                                ابتدا نصب iphoto501fix_1.1
                                لینک دانلود :
                                کد PHP:
                                http://www.iphoneleaks.net/2012/03/iphoto501fix-1-1-released-to-fix-crash-on-ipad/ 
                                بعد نصب iPhoto-v173-Mila432
                                لینک دانلود:
                                کد PHP:
                                http://download.pandaapp.com/ios-iphone-app/the-iphoto-1.0-id21243.html 
                                بعد لذت iPhoto داشتن...!!!

نظر

صبر کنید ..
                                X