اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

3.1 Custom Firmware برای آیفون 2G

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• 3.1 Custom Firmware برای آیفون 2G

فیرم ویر کاستوم 2G برای دانلود کاربران آماده شد .

شما بعد از دانلود این فیرم ویر فقط کافیه که گوشیتون رو وصل کنید به کامپیوتر و آیتونز رو باز کنید و بعد از اینکه گوشیتون توسط آیتونز شناسایی شد شیفت یا آلت ( بسته به اینکه ویندوز یا مک استفاده میکنید ) رو نگه دارید و مسیر این فیرم ویری که دانلود کردید رو پیدا کنید و بهش بدید تا ریستور رو شروع کنه .

دقت کنید که گوشی رو به حالت DFU MODE نبرید و فقط گوشی رو تو حالت عادی ریستور کنید .

دانلود فیرم ویر

راستی بوت لوگوی این فیرم ویر به صورت لوگوی انجمن در اومده

UPDATED :

طبق تقاضای دوستان کاستوم فیرم ویر با لوگوی اصلی و اریجینال هم آپلود شد .

میتونید از اینجا دانلود کنید . لینک دانلود .
    ویرایش توسط oosin : https://i-phone.ir/forums/member/22-oosin در ساعت 17-09-2009, 10:42 AM

با تشکر از پست خیلی خوبتون...یک سوال!این همون3.1هست که modify شده یا 3.0؟چه فرقی با 3.0 داره؟

نظر

من با این فرمیوم آپدیت کنم ime گوشیم عوض میشه یا همون میمونه در ضمن این فرمیوم جیبریک شدست یا نه

نظر

با تشکر از پست خیلی خوبتون...یک سوال!این همون3.1هست که modify شده یا 3.0؟چه فرقی با 3.0 داره؟
        این فیرم ویر ۳.۱ هست . فرقش با ۳.۰ تاپیک جدا داره که میتونید بگردید راجع بهش از بحث اینجا خارجه .

من با این فرمیوم آپدیت کنم ime گوشیم عوض میشه یا همون میمونه در ضمن این فرمیوم جیبریک شدست یا نه
        Imei واسه چی عوض بشه ؟ نه آقا عوض نمیشه . بله جیلبریک شدست . فقط کافیه دانلود و بعد ریستور کنید !

نظر

آیتونز باید چه ورژنی باشه ؟

نظر

میدونم لزومی نداره ۹ باشه چون آیتونز خودم ۹ نیست .

نظر

اگه 9 باشه مشکلی پیش نمیاد که ؟
              بعد نمیشد لوگوش رو عوض نکنی ؟ :-(

نظر

نوشته اصلی توسط sady نمایش پست ها
                اگه 9 باشه مشکلی پیش نمیاد که ؟
                بعد نمیشد لوگوش رو عوض نکنی ؟ :-(
                مشكلى با آيتيونز ٩/٠ پيش نمياد
                لوگوشم بايد همين باشه اگر اين لوگو رو دوست نداريد ٨ گيگ leopard + ٣٠٠ و خورده اى فرم ور دانلود كنيد اين بنده خدا فقط از صبح داره دانلودو آپلود ميكنه من نميدونم بعضيا چى فكر ميكنن

نظر

آقا حالا چرا ناراحت میشی این بنده خدا گفته چرا عوض کرده حالا شما چرا میزنی!
                  اگه عوض نمیکرد بهتر بود ولی بازم دستش درد نکنه واقعا زحمت کشیده....

نظر

روت پارتیشن چند مگ هست تو این کاستوم؟

نظر

نوشته اصلی توسط Rouzbeh نمایش پست ها
                      مشكلى با آيتيونز ٩/٠ پيش نمياد
                      لوگوشم بايد همين باشه اگر اين لوگو رو دوست نداريد ٨ گيگ leopard + ٣٠٠ و خورده اى فرم ور دانلود كنيد اين بنده خدا فقط از صبح داره دانلودو آپلود ميكنه من نميدونم بعضيا چى فكر ميكنن
                      جناب روزبه خان...همه از پست و زحمت های دوستان تشکر کافی می کنن..ولی یه کمی ملایمتر بهتر میشه!من خودم می ترسم یه سوالی بپرسم!میشه یکم ملایمتر و دوستانه تر جواب بدن ...من خودم واقعا نمی دونم چطوری از زحمت های ossin جون تشکر کنم..و همچنین بقیه دوستان..اولین بار که وارد این فوروم شدم هیچی از آیفون نمی دونستم اما بعد از 1هفته خیلی چیزی از شما و دوستان خوب دیگه یاد گرفتم..فقط با یه تشکر خشک و خالی نمیشه سپاس گزار این همه لطف بود..ولی انصافا شما هم کمی ...بهر حال مرسی..وببخشین به قول دوستان اسپم دادم!

نظر

نوشته اصلی توسط shayan نمایش پست ها
                        آقا حالا چرا ناراحت میشی این بنده خدا گفته چرا عوض کرده حالا شما چرا میزنی!
                        اگه عوض نمیکرد بهتر بود ولی بازم دستش درد نکنه واقعا زحمت کشیده....
                        واقعا فكر ميكنين چون زير اسم يكى خورد مدير انجمن ذينفع هستش يا اصلا اين انجمن نفع مادى يا چيز ديگه اى حتى براى موسسينش داره اگر اينطور فكر ميكنيد سخت در اشتباهين چرا كارى ميكنين كه خستگى يه صبح تاشب براشون بمونه چرا يه كارى نميكنين كه طرف از كردش پشيمون نشه در ضمن اينجانب هيچ بده بستونى غير از رفاقت با مديران اين انجمن ندارم ولى پاى اينجا واى ميستم حالا اگر قراره حرف ديگه اى باشه بفرماييد من تا صبح در خدمتم
                        جالبه كه شما انگار طلبكارين اين عين پست شماست توى اون تاپيك: آقا اين كاستوم فرم ور ٣ جي چي شد پس
                        ویرایش توسط Rouzbeh : https://i-phone.ir/forums/member/211-rouzbeh در ساعت 17-09-2009, 12:11 AM

نظر

oosin جان واقعا دستت درد نکنه ! می دونم زحمت کشیدی !
                          من خودم جزو اون دسته از آدما هستم حتی اگه Theme جالبی هم پیدا کنم نمی زنم رو آیفون چون از مال خودش بیشتر خوشم میاد ! شما نمی تونی یکی بدون Costume Boot درست کنی ؟! اگه امکانش نیست کلا بیخیال !

نظر

دوستان عزیز احساس میکنم که بحث داره به حاشیه کشیده میشه!

لطفا قوانین رو جدی بگیرید و جز ارسال پستهای مفید و مرتبط با موضوع تایپیک پستی رو ارسال نکنید.

در ضمن مطلبی که الان داره باعث کشیده شدن محتوای تایپیک به جای دیگه ای میشه اصلا نتیجه خوبی براش پیش بینی نمیشه.

پس خواهش میکنم که بحث رو ادامه ندهید.

با تشکر از همه شما.

نظر

نوشته اصلی توسط rouzbeh نمایش پست ها
                              واقعا فكر ميكنين چون زير اسم يكى خورد مدير انجمن ذينفع هستش يا اصلا اين انجمن نفع مادى يا چيز ديگه اى حتى براى موسسينش داره اگر اينطور فكر ميكنيد سخت در اشتباهين چرا كارى ميكنين كه خستگى يه صبح تاشب براشون بمونه چرا يه كارى نميكنين كه طرف از كردش پشيمون نشه در ضمن اينجانب هيچ بده بستونى غير از رفاقت با مديران اين انجمن ندارم ولى پاى اينجا واى ميستم حالا اگر قراره حرف ديگه اى باشه بفرماييد من تا صبح در خدمتم
                              جالبه كه شما انگار طلبكارين اين عين پست شماست توى اون تاپيك: آقا اين كاستوم فرم ور ٣ جي چي شد پس
                              رئزبه جان اینجا همه با هم دوست هستیم..همه از شما و مدیران محترم غیر لز دوستی و محبت چیز دیگه ای ندیدن..من همچین چیزی گفتم که می گین نفعی داره؟البته اگه منظورتون پست من بوده!اگه نه که شرمنده..باز هم میگم به هیچ وجه نمیشه از زحمات شما و کسانی که زحمت میکشن تشکر کنیم.شما هم کمی اعصاب داشته باشین بابا..من که هیچی نمیدونم از نحون نصب از شما ها باید یاد بگیرم..اینطوری می کنین خدایی می ترسم :دی...روزبه جان من خیلی مخلصم بیا آشتی کنیم :دی

نظر

صبر کنید ..
                              X