اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فعال کردن voicemail

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فعال کردن voicemail

درود
    کسی تونسته تو ایران این سرویس رو ,تو آیفونش فعال کنه؟
    اگه کسی هست لطفا به بقیه هم یاد بده.

نمیشه کاری کرد که مثل خوده آیفون در امریکا بشه ، چون اون فقط با At&t جواب میده ،
    ولی میتونی یه کاری کنی که وقتی منشی رو میزنی با Voice Mail تماس بگیره ،

این رو ببین ،

http://www.i-phone.ir/forums/thread360.html

نظر

من این سرویسم فعاله ولی وقتی voicemail رو میزنم calling voicemail ظاهر میشه ولی سریع call ended میزنه.

نظر

سلام
        من بالاخره تونستم هم ایرانسل رو و هم همراه اول(919) رو فعال کنم. ((به هیچ جا هم مراجعه نکردم))
        ۹۱۹ به صورت پیش*فرض فعال بود و ایرانسل هم از طریقه سایت خودش فعال شد.برای ۹۱۹ با ۰۹۹۱۲ تماس گرفتم و ایرانسل هم با 710.
        بعد از تنظیمات پیامگیر برای ایرانسل کود #710*86*5005* با همین ترتیب یعنی* (ستاره پنج هزار پنج ستاره هشت شش ستاره هفتصدده مربع )رو بزنید (البته جالب اینجاست که اپراتور ایرانسل هم این کد رو نمیدونست و من هم این کد رو از صفحهٔ دوم همین تاپیک پیدا کردم). برای ۹۱۹ هم از همین کدهأی که تو همین تاپیک هست مثلا: #20*11*09912*61* که ۲۰ یعنی* اگر ۲۰ ثانیه به تلفنم جواب ندادم بره رو پیغامگیر؛) امیدوارم شما مثل من بین این همه با کد و سایت و پرسیدن از اپراتور گمراه نشید. ممنون از تاپیک مفیدتون

نظر

سلام
          من بالاخره تونستم هم ایرانسل رو و هم همراه اول(919) رو فعال کنم. ((به هیچ جا هم مراجعه نکردم))
          ۹۱۹ به صورت پیش*فرض فعال بود و ایرانسل هم از طریقه سایت خودش فعال شد.برای ۹۱۹ با ۰۹۹۱۲ تماس گرفتم و ایرانسل هم با 710.
          بعد از تنظیمات پیامگیر برای ایرانسل کود #710*86*5005* با همین ترتیب یعنی* (ستاره پنج هزار پنج ستاره هشت شش ستاره هفتصدده مربع )رو بزنید (البته جالب اینجاست که اپراتور ایرانسل هم این کد رو نمیدونست و من هم این کد رو از صفحهٔ دوم همین تاپیک پیدا کردم). برای ۹۱۹ هم از همین کدهأی که تو همین تاپیک هست مثلا: #20*11*09912*61* که ۲۰ یعنی* اگر ۲۰ ثانیه به تلفنم جواب ندادم بره رو پیغامگیر؛) امیدوارم شما مثل من بین این همه با کد و سایت و پرسیدن از اپراتور گمراه نشید. ممنون از تاپیک مفیدتون

نظر

آزمایش کردم صدا رو ضبط کرد ولی تو قسمت voicemail چیزی وجود نداره و باید به 09912 زنگ بزنم تا پیغاممو بشنوم!
            راهی نیست که تو voicemail بشه به اونا دسترسی پبدا کرد؟

نظر

سلام.این کد *5005* رو که تا آخر وارد میکنم وقتی call رو میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته.گوشیم 4s هستش.لطفا راهنمایی کنید.مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط aremoh نمایش پست ها
                سلام.این کد *5005* رو که تا آخر وارد میکنم وقتی call رو میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته.گوشیم 4s هستش.لطفا راهنمایی کنید.مرسی
                سلام
                دوست عزیز شما نباید Call رو بزنید...!!! بلکه Voicemail را باید بزنید.
                این فایل رو مطالعه بفرمائید.

فعال سازی سرویس Voicemail
                ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 13-09-2015, 02:43 PM

نظر

با سپاس
                  من طبق دستورالعمل داده شده کار و انجام دادم ، ولی اتفاقی نیافتاد!
                  الان رو VoiceMail می زنم اتفاقی نمی افته! باز همون cannot connect to voicemail و می زنه

---
                  2- از طریق تلفن ثابت هم می شه voice mail و چک کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط eezee نمایش پست ها
                    با سپاس
                    من طبق دستورالعمل داده شده کار و انجام دادم ، ولی اتفاقی نیافتاد!
                    الان رو voicemail می زنم اتفاقی نمی افته! باز همون cannot connect to voicemail و می زنه

---
                    2- از طریق تلفن ثابت هم می شه voice mail و چک کرد؟
                    سلام
                    دوست عزیز شما مطمئن هستید که سرویس روی خط شما از طریق اپراتور مربوطه فعال شده...؟
                    من خودم تمام دستورات را کنترل کردم.

نظر

منم ایرانسل دارم پیام گیر صوتیم فعاله از طرف اپراتور حتی از طریق 710 هم میتونم به پیام هام گوش بدم اما قسمت VoiceMail گوشیم غیر فعاله

نظر

نوشته اصلی توسط lvlajicl نمایش پست ها
                        منم ایرانسل دارم پیام گیر صوتیم فعاله از طرف اپراتور حتی از طریق 710 هم میتونم به پیام هام گوش بدم اما قسمت voicemail گوشیم غیر فعاله
                        درباره ایرانسل فکر نمیکنم بتونید از این دکمه استفاده کنید ... چون طبق دستورالعمل ایرانسل باید با شماره مخصوص آن تماس بگیرید... پس این دکمه اگر هم فعال باشه ، کارایی نداره.

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                          درباره ایرانسل فکر نمیکنم بتونید از این دکمه استفاده کنید ... چون طبق دستورالعمل ایرانسل باید با شماره مخصوص آن تماس بگیرید... پس این دکمه اگر هم فعال باشه ، کارایی نداره.
                          دوست من.میشه توضیح بدید در اینجا وقتی کد را میزنم به جای call چی رو بزنم؟

من در اینجا گزینه ای به نام voicemail نمیبینم.
                          در قسمت voicemail هم هیچ کادری یا قسمتی وجود ندارد.

پس این روش برای ایرانسل جوابگو نیست.

اما یک مشکل دیگه هم هست.بنده کدی را که ایرانسل برای فعال سازی پیغام صوتی گذاشته است را وارد میکنم و فعال میشود.
                          اما وقتی شماره 710 را شماره گیری میکنم،با جواب زیر روبه رو میشوم:
                          دسترسی به این سرویس برای شما فعال نمیباشد.(در صورتی که فعال است)لطفا از تلفن مستقیم خود استفاده نمایید..سرویس مسدود کردن تماس های خروجی فعال میباشد.
                          ویرایش توسط iMohamad : https://i-phone.ir/forums/member/37188-imohamad در ساعت 18-02-2012, 02:34 PM

نظر

نوشته اصلی توسط kaftare_2pa نمایش پست ها
                            دوست من.میشه توضیح بدید در اینجا وقتی کد را میزنم به جای call چی رو بزنم؟
                            محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

من در اینجا گزینه ای به نام voicemail نمیبینم.
                            در قسمت voicemail هم هیچ کادری یا قسمتی وجود ندارد.
                            محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

پس این روش برای ایرانسل جوابگو نیست.

اما یک مشکل دیگه هم هست.بنده کدی را که ایرانسل برای فعال سازی پیغام صوتی گذاشته است را وارد میکنم و فعال میشود.
                            اما وقتی شماره 710 را شماره گیری میکنم،با جواب زیر روبه رو میشوم:
                            دسترسی به این سرویس برای شما فعال نمیباشد.(در صورتی که فعال است)لطفا از تلفن مستقیم خود استفاده نمایید..سرویس مسدود کردن تماس های خروجی فعال میباشد.
                            دوست عزیز این کدی که شما وارد کردید رو از کجا نوشتید ...؟ تو سایت ایرانسل هم من همچین کدی رو ندیدم ...؟
                            در هر حال همونطور که قبلا در پست 76 این تاپیک گفتم ( http://www.i-phone.ir/forums/thread1...tml#post613485 ) برای خطوط ایرانسل باید از کدهایی که در سایت اصلی ارائه شده استفاده کنید ، سایر کدها بعید میدونم با دکمه Voicemail کار بکنه.
                            در مورد سئوال اول شما هم باید عرض کنم دکمه Voicemail پایین سمت راست تصویری که قرار دادید هستش ... البته شما دیگه استادید ، جسارت نباشه ... ظاهرا برای خطوط ایرانسل کارایی نداره و باید طبق دستورالعمل سایت ایرانسل پیامهای صوتی خودتان را مدیریت کنید.
                            موفق باشید

نظر

با سلام
                              این کد بالا جهت فعال کردن سرویس روی 4s کار نمی کنه من همه جوره امتحان کردم جواب نداد ورژن آیفون رو هم به 6 ارتقا دادم ولی بازم هم کار نکرد.
                              به هر حال ممنون از راهنمائی خوبتون

نظر

صبر کنید ..
                              X