اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

گیر کردن روی آرم اپل بعد از تمام شدن شارژ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• گیر کردن روی آرم اپل بعد از تمام شدن شارژ

سلام خدمت دوستان عزیز

دیروز من آیپد رو گذاشتم خونه رفتم دنبال کاری وقتی برگشتم توی خونه گفتن داشتیم آهنگ گوش میکردیم شارژش تموم شد . (البته اگه خودم بودم نمیگذاشتم شارژش تموم بشه )
    من هم مثل همیشه زدمش به شارژ ، بعد حدود 2 ساعت رفتم که برش دارم استفاده کنم دیدم روی آرم اپل گیر کرده و بالا نمیاد .
    چندین بار با گرفتن دکمه پاور و هوم ریستش کردم چند بار هم بردمش به DFU و متصلش کردم به کامپیوتر ولی درست نشد .
    خواستم ریستورش کنم دیدم دوتا مشکل هست ، یکی اینکه اصلا توسط PC شناخته نمیشه ، یکی هم اینکه ورژن 5.1 اومده . البته آیپد من 5.0.1 بود جیلبریک هم شده بود و shsh 5.0.1 رو هم ذخیره کرده بودم .
    الان میخوام برای موارد زیر راهنماییم کنید :
    اول اینکه به نظر شما چرا اینطوری شده ، میتونه از نرم افزار های cydia باشه ، با توجه به اینکه آخرین نرم افزری که نصب کرم بعدش یه بار آیپد رو خاموش روشن کردم و اون بالا اومد.
    حالا اگه مال اون ها باشه راهی هست که بدون ریستور اون ها رو پاک کنم . البته یه چیز هایی یادم هست که با iFunbox میشد اینکار رو بکنی ولی الان آیپد رو کامپیوتر نمیشناسه .
    بعد اینکه چیکار کنم کامپیوتر آیپد رو بشناسه .
    حالا اگه من اومدم اپ های cydia رو پاک کردم و بالا نیومد چطوری ریستورش کنم . چون من تا حالا هر وقت ریستور کردم یا به همون ورژن بوده که ورژن بالاترش هنوز نیومده بوده یا به ورژن بالاتر
    اگه کارم به ریستور کشید بعد از ریستور میخوام از بکاپ های آیتونز استفاده کنم ، اونجا هست که میگه اسم انتخاب کن یا اینکه این یه آیپد جدیده یا اینکه اسمی که قبلا برای آیپد انتخاب کردم رو میاره میگه این همونه (امیدوارم فهمیده باشید که کجا رو میگم)
    اونجا وقتی میگم این همون آیپد قبلیه و اون میخواد از بکاپ استفاده کنه ،چون هنوز جیلبریک نشده نمیتونه اپ های کرک شده رو بریزه و من اینجا به مشکل بر میخورم و دیگه نمیتونم به اون فولدر بندی های قبلی برگردم ، اینجا رو هم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

چقدر حرف زدم ، حالا هم منتظر کمک شما دوستان عزیز هستم که راهنماییم کنید .

پیشاپیش خیلی خیلی ممنونم

آیپد رو به dfu mode ببرید تا توسط آیتونز شناسایی بشه بعد ریستور کنید .

dfu mode :

دکمه power رو بگیرید بعد از ۲ ثانیه دکمه home رو هم بگیرید . این ۲ دکمه رو برای حدود ۱۰ ثانیه نگه دارید . بعد دکمه power رو رها کنید و home رو نگه دارید تا به dfu mode بره .
    نگران فردایت نباش ...
    خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
    ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
    اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

ایول ، بردمش dfu آیتونز شناختش.
      ولی الن یه مشکل هست ارور 1600 میده؟
      یه سوال برا پیش اومده ، با توجه به اینکه الان 5.1 اومده من میتونم روی همون 5.0.1 ریستور کنم البته shsh 5.0.1 رو هم دارم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط Saleh-MRT نمایش پست ها
        ایول ، بردمش dfu آیتونز شناختش.
        ولی الن یه مشکل هست ارور 1600 میده؟
        یه سوال برا پیش اومده ، با توجه به اینکه الان 5.1 اومده من میتونم روی همون 5.0.1 ریستور کنم البته shsh 5.0.1 رو هم دارم ؟
        بعید میدونم بتونید چون چند مورد داشتیم که نتونستند اینکار رو بکنند . ولی شما تست کنید .

برای رفع ارور 1600 هم از برنامه ireb استفاده کنید :

نگران فردایت نباش ...

نظر

از ireb هم استفاده کردم باز هم همون ارور رو میده .
          البته یه بار درست شد بعد ارور فایل هاست رو داد ، من هم فایل هاست رو درستش کردم ولی الان دوباره ارور 1600رو میده.
          یه سوال دیگه هم دارم
          اگه بخواد اروری بده که مربوط باشه به ریستور به 5.0.1 یعنی ارورش این باشه که نمیتونید ریستور کنید به 5.0.1 و آپدیت اومده ، شمارش چنده؟

نظر

نوشته اصلی توسط saleh-mrt نمایش پست ها
            از ireb هم استفاده کردم باز هم همون ارور رو میده .
            البته یه بار درست شد بعد ارور فایل هاست رو داد ، من هم فایل هاست رو درستش کردم ولی الان دوباره ارور 1600رو میده.
            یه سوال دیگه هم دارم
            اگه بخواد اروری بده که مربوط باشه به ریستور به 5.0.1 یعنی ارورش این باشه که نمیتونید ریستور کنید به 5.0.1 و آپدیت اومده ، شمارش چنده؟
            خوب ارور 3194 میده .

دوباره تست کنید ، اون مشکل با همین برنامه قابل حلله ! یا از سیستم دیگه ای کمک بگیرید .
            نگران فردایت نباش ...

نظر

خود هکرای ایپد اعلام کردن ایپد2 و ایفون 4اس حتی با shshهم دانگرید نمیشه منم دقیقا همین مشکل پیدا کردم الانم روی 5.1 هستم ولی فکر کنم حداکثر تا یک ماه دیگه جیلبریک ایپد2 5.1 بیاد

نظر

صبر کنید ..
              X