اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مسير download

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مسير download

من نمي دونم فضائله اي zip دانلود شده تو كودوم مسير خيره و چطوري ميشه أونو به كامپيوتر انتقال داد.ممنون ميسم يكفي راهن مائي كنه

من هم همین مشکل رو دارم نمی دونم فایل هایی که از نت یا از ایمیلها دانلود می کنم آیا در سیستم ذخیره می شوند و اگر مشسوند مسیر دسترسیشون کجاست؟

نظر

دو حالت داره :
      1. اگه فایلی باشه که آیپد اون رو ساپورت کنه، مستقیم میره به اون قسمت. برای مثال اگه فایل با فرمت mp4 باشه، کافیه بعد از دانلود فایل، انگشتتون رو چند ثانیه روی آیکن فایل نگه دارین....گزینه ی save video ظاهر میشه که در صورت save کردن، میتونید فایل رو از پوشه ی camera roll مشاهده کنید...
      2. اگه فایلی باشه که آیپد اون رو به تنهایی ساپورت نکنه و نیازمند نرم افزار دیگه ای باشه، بعد از نگه داشتن روی فایل، گزینه ی open in ظاهر میشه که میتونید از طریق اون نرم افزار، فایل خودتون رو ببینید....

پیشنهاد: سعی کنید حتی الامکان این نرم افزارها رو تو iDevice خودتون داشته باشین....خیلی به دردتون میخورن....
      1. iFiles from App Store
      2. iZip from App Store
      3. iFile from Cydia

نظر

سلام ميخوام بدونم چه فرقى بين نسخه ى پولي و آزاد برنامه ى ifile تو cydia هست؟

نظر

نوشته اصلی توسط tired نمایش پست ها
          سلام دوست عزیز.
          هیچ فرقی باهم ندارند.
          همینجور که برنامه های پولی اپ استور در اینستالوس مجانی هستند تو سیدیا هم بعضی از برنامه ها تو بعضی از سورس ها پولی هست که همون برنامه توسط یه نفر کرک شده و رایگان تو یه سورس دیگه قرار داده.:d
          … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

این کرکه اون اصلی
            Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

هیچی از نظر امکانات کرک تمامی کار های نسخه پولی رو انجام میده
              فقط کرک مجانیه و پولی باید ۴$ برای نصب برنامه پدل بدید و با اومدن اپدیت جدید نیاز به انتظار برای کرک نیست و سریع میتونید به اخرین ورژن برید و از امکاناتش استفاده کنید !

نظر

صبر کنید ..
              X