اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در نصب اسنو لئوپارد روی لیون - بعد از خواندن dvd ریستارت میشه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در نصب اسنو لئوپارد روی لیون - بعد از خواندن dvd ریستارت میشه

با سلام. من میخوام رو Macbook Pro Mid 2010 15 که لیون داره اسنو لئوپارد که به صورت پیش فرض هم ورژن ۱۰.۶.۳ روش نصب بود رو نصب کنم اما بعد از گذاشتن DVD و نگه داشتن کلید Option و انتخاب DVD برای بوت شدن، آرم اپل با اون چرخ دنده زیرش میاد و کمی DVD رو میخونه و بعد از حدود یک دقیقه ریستارت میشه و دوباره همون ماجرا. هیچ تغییری صورت نمیگیره.

نوشته اصلی توسط kiiiiiid نمایش پست ها
    با سلام. من میخوام رو Macbook Pro Mid 2010 15 که لیون داره اسنو لئوپارد که به صورت پیش فرض هم ورژن ۱۰.۶.۳ روش نصب بود رو نصب کنم اما بعد از گذاشتن DVD و نگه داشتن کلید Option و انتخاب DVD برای بوت شدن، آرم اپل با اون چرخ دنده زیرش میاد و کمی DVD رو میخونه و بعد از حدود یک دقیقه ریستارت میشه و دوباره همون ماجرا. هیچ تغییری صورت نمیگیره.
    برای این کار شما :

- نیاز به یه دستگاه Mac دیگه دارید. ( Macbook - Macbook Pro - Macbook Air - iMac - Mac Mini و یا هکینتاش )

- اطلاعات روی دستگاه فعلی تون ممکنه پاک بشه.

اگر هر دو شرط فوق رو دارید، بگید تا براتون شرح بدم.

نظر

با سلام

دوستان به مشکل برخورد کردم که امیدوارم کسی اینجا بتونه کمکم کنه

من یه مک بوک پرو دارم که اپ کردم به lion ولی بنابر دلایلی هاردو فرمت کردم و مجددا از دی وی دی های اورجینال دستگاه شروع به نصب کردم
      اسنو رو نصب کردم ولی دی وی دی اپلیکشن رو که میحام نصب کنم اررور میگیره چند بار هم امتحان کردم باز نشد
      ولی نرم افزارهای دیگه جواب میدن و نصب میشن
      درضمن MacOSXUpdCombo10.6.6.pkg رو هم مثل دی وی دی قادر به نصب نیستم و اررور میده

an unknown installation error occured.
      contact the software manufactuer for assistance.

اینم عین عبارتو نوشتم که بدونین چه ارروری در هردو حالت میده

ممنون منتظر یاری شما دوستان هستم

نظر

با سلام

از زمان پست قبلی من تا الان مشغول سرچ و گشتن توی سایتهای مختاف بودم که به راه حل مشکل دست پیدا کردم

را حل = تاریخ دستگاه رو بایستی به سال ۲۰۰۹ برگردوند و مجوز برنامه ها فعال میشد و قابلیت نصب پیدا می کرد

گفتم اینو بنویسم شاید کسی بدردش بخور

ممنون از تمامی بچه های که خواستن کمک کنن

نظر

صبر کنید ..
        X