اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک iOS 5.1 بصورت Tethered با Redsn0w 9.10b6

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• قرار نیست جیلبرک آنترد 5.1.1 بیاد؟؟

نظر

• هنوز برای ورژن 5.1 جیلبریک انتتر عرضه نشده.اصلا مشخص نیست که برای 5.1.1 چه وقت عرضه میشود

نظر

• دوستان توسایتی که لینکشو براتون میزارم ادعا شده جیلبرک آنتتر 5.1 ارایه شده میشه چک کنید ببینید درسته یا نه؟؟؟

ios 5.1 Untethered Jailbreak - Everything you'll ever need to jailbreak you'r iphone!

نظر

• نوشته اصلی توسط doodle نمایش پست ها
          دوستان توسایتی که لینکشو براتون میزارم ادعا شده جیلبرک آنتتر 5.1 ارایه شده میشه چک کنید ببینید درسته یا نه؟؟؟

ios 5.1 untethered jailbreak - everything you'll ever need to jailbreak you'r iphone!
          خیر هیچ منبع و هکر معتبری این رو تایید نکرده از اینها پر هست تو اینترنت
          Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• سلام به اساتید

من آیفون 4 دارم الان ورژن 4.3.3 هستم میخوام برم به 5.1.1

خواستم بدونم الان اگه برم به 5.1.1 و جیلبریک Tethered کنم ، وقتی جیلبریک Untethered عرضه بشه ، برای جیلبریک Untethered باید گوشیمو دوباره ریستور کنم به 5.1.1 یا روی همون Tethered میشه جیلبریک Untethered انجام داد !؟

نظر

• نوشته اصلی توسط loverboy نمایش پست ها
              سلام به اساتید

خواستم بدونم الان اگه برم به 5.1.1 و جیلبریک tethered کنم ، وقتی جیلبریک untethered عرضه بشه ، برای جیلبریک untethered باید گوشیمو دوباره ریستور کنم به 5.1.1 یا روی همون tethered میشه جیلبریک untethered انجام داد !؟
              نمیشه قسم خورد ولی تو اغلب قریب به اتفاق موارد مشکلی برای جیلبریک آنتترد روی تترد نیست.

نظر

سلام به اساتید

خواستم بدونم الان اگه برم به 5.1.1 و جیلبریک tethered کنم ، وقتی جیلبریک untethered عرضه بشه ، برای جیلبریک untethered باید گوشیمو دوباره ریستور کنم به 5.1.1 یا روی همون tethered میشه جیلبریک untethered انجام داد !؟
                99% باید رستور بشه

Power of Creation
                www.i-Phone.ir

نظر

سلام به اساتید

میشه با برداشتن تیک سیدیا در رد اسنو

-------------------------------
                  صبرکن سهراب!!!
گفته بودی قایقی خواهم ساخت، دورخواهم شد ازاین خاک غریب...
قایقت جادارد؟؟؟؟؟؟
من هم ازهمهمه اهل زمین دلگیرم...

نظر

صبر کنید ..
                  X