اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آپدیت به 5.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آپدیت به 5.1

دوستان من آپدیت کردم به 5.1 و سفاری سریع تر شده. و احساس می کنم باطری بهتر شده. در قسمت Network فکر کنم قبلا گزینه Enable 3G رو نداشتیم. درسته؟
    ویرایش توسط dashtekahe : https://i-phone.ir/forums/member/10507-dashtekahe در ساعت 08-03-2012, 09:36 AM

بله دوست خوبم در این ورژن اضافه شده

نظر

من تست کردم قابلیت تشخیص چهره به آیفون 4sهم اضافه شده

نظر

4s که تشخیص چهره رو داشت .... تست کنید ببینید به ۴ اضافه شده یا خیر ....... در ضمن جیلبریک؟

نظر

enable 3g
          مگه میشه نبوده باشه ؟ پس با چی ۳جی خاموش روشن میکردن ؟ رو همه ورژنا از ورژن ۳ بود

نظر

دوست عزیزت ورودت به انجمن رو تبریک میگم!!
            جزو قواعد انجمن فارسی نوشتن پست هاست از این به بعد رعایت کن

نظر

enable 3g از ابتدا بودش

نوشته اصلی توسط fazel554
              sedash az nesfam kamtar shode
              نوشته اصلی توسط fazel554
              baad az inke update kardam sedaye khoroojie speakeram zaeef shode ghazie chie?
              نوشته اصلی توسط fazel554
              salam dost aziz
              shoma iphoneto update kardi?
              دوست عزیز به قوانین احترام بگذارید
              از زدن پست های پشت سر هم خودداری کنید و پست اولتون رو ویرایش و آپدیت کنید
              تایپ انگلیسی ممنوع هست

نظر

نوشته اصلی توسط dontsee نمایش پست ها
                4s که تشخیص چهره رو داشت .... تست کنید ببینید به ۴ اضافه شده یا خیر ....... در ضمن جیلبریک؟
                قبلا فقط چهره یک نفر رو تشخیص می داد ولی الان هرتعداد چهره تو تصویر بیفته رو تشخیص میده.

نظر

نوشته اصلی توسط fazel554
                  salam dost aziz
                  shoma iphoneto update kardi?
                  بله گوشی رو آپدیت کردم. ولی شما اگه جیلبریک کردی آپدیت نکن.

نظر

تغییرات ورژن جدید زیادن و از مهمترین هاش رفع مشکل نداشتن صدا در تماس های خروجی ه که به OCNA معروف بود که بیشتر مشکل سنسور جدید ایفون بوده
                    اضافه شدن دوربین به صفحه لاک هستش که قبلا برای دسترسی به دوربین باید دو بار کلید هوم رو می زدین
                    قابلیت تشخیص چهره تو دوربین
                    قابلیت on/off تو حالت 3g که قبلا باید حتما سرویس 3g رو سیم کارت فعال می بود که خاموش روشنش کرد، اما حالا بدون توجه به نوع سرویس این قابلیت اضافه شده
                    baseband گوشی به روز شده
                    استفاده از iclould با هر appleid ممکن شده
                    تصاویر رو از icloud می شه دستی ریموو کرد
                    Shake-to-shuffle تو حالت پخش موزیک باعث هنگ و فریز شدن می شد که رفع شده
                    آیکون بلوتوث که موقع خاموش کردن تو بعضی از گوشی ها می موند رفع شده
                    کیفیت سیکنال wifi بهتر شده
                    location service , itunes match, Maps, assistive touch, بهینه سازی شدن
                    محدودیت دانلود در حالت 3g از 20 به 50 مگابایت افزایش یافته
                    playlist باهوشتر شده و روش مرتب سازیش با اون چیزی که قبلا بود فرق کرده
                    آیکون اسپیکر تو لیست آهنگ ها برای nowplaing music اضافه شده
                    voice , data تو حالت رومینگ یکی شدن
                    با یسری تغییرات که شامل اوپراتور ایران نمی شده

نظر

سلام دوستان
                      من آيفون 4 اس دارم که ميخوام آپديتش کنم به ورژن جديد يعنی 5.1 ورژن کنونی آی او اس آيفونم در حال حاضر 5.0.1 هستش از اونجايی که سرعت اينترنت افتضاحه من نتونستم از آيفونم يا آيتيونز مستقيم دانلود کنم پس با دانلود منيجر ويندوز از همين سايت دانلود کردم بعد انتقالش دادم به مک بوکم ، آدرسی که دانلود کردم اين ورژن رو از سايت :
                      http://www.i-phone.ir/forums/thread61960.html
                      سوال من اينه که با توجه به اينکه من اصلاً جيلبرک نکردم و نميکنم ميخوام آپديت کنم و فايل آپديت هم دارم چجوری بايد موبايلم رو آپديت کنم ؟ آيا مشکلی پيش نمياد واسه اينکه دستی ميخوام آپديت کنم ؟ تو يه بخش خوندم که با برنامه رد اسنو اين کار و ميشه کرد ولی از اونجا که دوست دارم مطمئن بشم قبل اينکه کاری کنم ميخوام بدونم اين برنامه برای جيلبرک کردنه ؟
                      من چطوری ميتونم آپديت کنم فريمور آيفونم رو ؟
                      بعد اينکه من داشتم با آيتيونز آپديت ميکردم تو آپديت نوشته بود 189 مگابايت ولی وقتی گذاشتم از آيتيونز دانلود کنه شد 803 مگابايت که تا به 300 و خورده اي رسيد قطع شد !
                      لطفاً راهنمايی کنيد که چطوری فايل آپديتی که از اين سايت دانلود کردم رو روی موبايلم نصب کنم ، اگه آموزشی هست لطفاً لينک بديد
                      با تشکر فراوان

نظر

برای آپدیت اول فایل ipsw رو باید دانلود کنید که حجم نقریبا 803 مگابایتی داره
                        از آدرس زیر که می تونین مستقیم تو دانلود منیجر قرار بدین :
                        http://appldnld.apple.com/iOS5/041-1...9_Restore.ipsw
                        بعدش موبایل رو به کامپیوتر وصل کنین تا آیتیونز بشناسه و کار sync تموم بشه
                        کلید شیفت رو نگه دارین و دکمه restore رو آیتیونز رو بزنید و فایل دانلود شده رو اوپن کنین و اجازه بدین کار آپدیت تموم بشه.

نظر

نوشته اصلی توسط iran_rap نمایش پست ها
                          سلام دوستان
                          من آيفون 4 اس دارم که ميخوام آپديتش کنم به ورژن جديد يعنی 5.1 ورژن کنونی آی او اس آيفونم در حال حاضر 5.0.1 هستش از اونجايی که سرعت اينترنت افتضاحه من نتونستم از آيفونم يا آيتيونز مستقيم دانلود کنم پس با دانلود منيجر ويندوز از همين سايت دانلود کردم بعد انتقالش دادم به مک بوکم ، آدرسی که دانلود کردم اين ورژن رو از سايت :
                          http://www.i-phone.ir/forums/thread61960.html
                          سوال من اينه که با توجه به اينکه من اصلاً جيلبرک نکردم و نميکنم ميخوام آپديت کنم و فايل آپديت هم دارم چجوری بايد موبايلم رو آپديت کنم ؟ آيا مشکلی پيش نمياد واسه اينکه دستی ميخوام آپديت کنم ؟ تو يه بخش خوندم که با برنامه رد اسنو اين کار و ميشه کرد ولی از اونجا که دوست دارم مطمئن بشم قبل اينکه کاری کنم ميخوام بدونم اين برنامه برای جيلبرک کردنه ؟
                          من چطوری ميتونم آپديت کنم فريمور آيفونم رو ؟
                          بعد اينکه من داشتم با آيتيونز آپديت ميکردم تو آپديت نوشته بود 189 مگابايت ولی وقتی گذاشتم از آيتيونز دانلود کنه شد 803 مگابايت که تا به 300 و خورده اي رسيد قطع شد !
                          لطفاً راهنمايی کنيد که چطوری فايل آپديتی که از اين سايت دانلود کردم رو روی موبايلم نصب کنم ، اگه آموزشی هست لطفاً لينک بديد
                          با تشکر فراوان
                          احتیاج به رد نیست.دوست عزیز شما اون فایلی که دانلود کردی رو با گرفتن option در مک و کلیک روی گزینه ریستور در ایتونز به گوشی منتقل کنین و صبر کنین گوشی ریستور بشه و بالا بیاد.همین

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام دوستان
                            من 4 اس دارم. رو گوشیم سایجیک اروپا نصب کردم و خیلی هم بهش نیاز دارم البته با installous دانلودش کردم یعنی کرک شده هست.
                            حالا اگه به 5.1 آپدیت کنم آیا نرم افزارهای کرک شده از کار می افتن؟

ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط arshin1979 نمایش پست ها
                              سلام دوستان
                              من 4 اس دارم. رو گوشیم سایجیک اروپا نصب کردم و خیلی هم بهش نیاز دارم البته با installous دانلودش کردم یعنی کرک شده هست.
                              حالا اگه به 5.1 آپدیت کنم آیا نرم افزارهای کرک شده از کار می افتن؟

ممنون
                              بله متاسفانه چون هنوز جیلبرک برای 4 اس ازش خبری نیست پس بیخیال 5.1 بشید و صبر بدید تاجیلبرکش بیاد

نظر

صبر کنید ..
                              X