اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آپدیت به 5.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من آپدیت کردم به 5.1 و میتونم بگم به شکل کلملآً محسوسی آنتن دهیش بسیار خوب شده ! قبلاً یک خط و اغلب نو سرویس بودم ولی الان تو همون جا 4 خط حداقل دارم
    فقط یه سوال جیلبریک آنتندر به نظرتون کی ریلیز میشه ؟ من تندر الان استفاده میکنم و اگه گوشیم خاموش شه باید با کامپیوتر بیارمش بالا !

نظر

خانومم گوشیشوبدون آیتونزبه ۵.۱آپ کرد.
      منم تعجب کردم.اولین بارمه که میبینم مستقیمامیشه ازطریق گوشی آپدیت کرد.
      توقسمتappstoreآپدیت اومده بودوقتی بازکرددیدنوشته آپدیت۵.۱
      وای فای هم وصل بودودرعرض۵دقیقه ردیف شد.
      گوشی خانومم جلبریک نیست.ولی مال من که جلبریکه چیزی توآپ استورنمیاد.
      ویرایش توسط shams : https://i-phone.ir/forums/member/3523-shams در ساعت 14-03-2012, 05:51 AM

نظر

نوشته اصلی توسط saamii نمایش پست ها
        سلام به همگی. من تازه عضو شدم.
        راستش من یه مشکلی دارم و نمیتونم با آیتیونز ورزن 5.1 رو بگیرم و اون وسطا قطع میشه.الان از این لینکی که دوستان محبت کرده بودن و گذاشته بودن دارم دانلود میکنم. ولی از اونجا که یکم تو ایم مسایل خنگ هستم درست نفهمیدم که بعد از دانلود چجوری باید آپدیت کنم.یعنی اون بخش مربوط به نگه داشتن option و بافی مسایل رو نفهمیدم.ممنون میشم اگه یکم مبتدیتر توضیح بدین.
        شما اول یه کم مطالب مربوط به ریستور را بخون یا جستجو کن که یه موقع مشکلی بعدش واست پیش نیاد + این تاپیک هم کمک میکنه :

http://www.i-phone.ir/forums/thread59686.html

البته این آموزش مربوط به گوشیهای آنلاک فکتوریه. اگه گوشی آنلاک فکتوری نیست کلا باید کاستوم فریمور استفاده کنی.

نظر

نوشته اصلی توسط shams نمایش پست ها
          خانومم گوشیشوبدون آیتونزبه ۵.۱آپ کرد.
          منم تعجب کردم.اولین بارمه که میبینم مستقیمامیشه ازطریق گوشی آپدیت کرد.
          توقسمتappstoreآپدیت اومده بودوقتی بازکرددیدنوشته آپدیت۵.۱
          وای فای هم وصل بودودرعرض۵دقیقه ردیف شد.
          گوشی خانومم جلبریک نیست.ولی مال من که جلبریکه چیزی توآپ استورنمیاد.
          این یکی از ویژگی های جدید iOS 5 هست!

نظر

سلام
            من به 5.1 آپدیت کردم (با خود گوشی) ولی بعد آپدیت گوشی بالا نیومد و فقط لود میشه ولی iphoto و itunes گوشی رو میشناسه
            بعد با کامپیوتر آپدیت کردم گوشی اومد بالا ولی وقتی گوشی اومد بالا بک آپ ریختم دوره مثل اول بالا نیومد و فقط لود میشه

آخرین ورژن آیتیونز دارم مک لایون هست و دستگاهم آی مک ۲۷ اینچ

مشکل چیه ؟ من فقط شماره هارو می خوام دوباره
            MANUTD.IR
            Manchester United Fans Club

نظر

نوشته اصلی توسط manutdfc نمایش پست ها
              سلام
              من به 5.1 آپدیت کردم (با خود گوشی) ولی بعد آپدیت گوشی بالا نیومد و فقط لود میشه ولی iphoto و itunes گوشی رو میشناسه
              بعد با کامپیوتر آپدیت کردم گوشی اومد بالا ولی وقتی گوشی اومد بالا بک آپ ریختم دوره مثل اول بالا نیومد و فقط لود میشه

آخرین ورژن آیتیونز دارم مک لایون هست و دستگاهم آی مک ۲۷ اینچ

مشکل چیه ؟ من فقط شماره هارو می خوام دوباره
              دستگاهتان در ورژن قبل جیلبریک نیوده؟(قبل از اینکه از داخل دستگاه ابدیت بزنید)
              1:از داخل تنظیمات ،ایکلود را فعال کنید(اگر قبلا فعال بوده،برای برگشت شماره ها)
              2:بکاپ قبلی را برگردانید(در ایتونز ،در قسمت سمت چپ،بر روی دستگاهتان کلیک راست کنید و ریستور از بکاپ را بزنید تا تنظیمات قبلی برگشدد)

نظر

نه جیلبریک نبوده و بازیها و برنامه ها اورجینال خریدم
                آیکلود متاسفانه فعال نبوده
                همینکار رو کردم بازم بعد اینکه بک آپ و میریزه و ریست میشه بالا نمی یاد
                MANUTD.IR

نظر

نوشته اصلی توسط manutdfc نمایش پست ها
                  نه جیلبریک نبوده و بازیها و برنامه ها اورجینال خریدم
                  آیکلود متاسفانه فعال نبوده
                  همینکار رو کردم بازم بعد اینکه بک آپ و میریزه و ریست میشه بالا نمی یاد
                  متاسفانه اگر ایکلود فعال یود الان کار راحت تر میشد.
                  به قسمت دستگاه در ایتونز بروید و قسمت info را فعال کنید.(بر روی ویندوز بگذارید)
                  اگر شماره ای در سیستم شما ذخیره شده باشد ،به دستگاه انتقال میدهد.
                  (البته شماره هایی که الان دوباره ذخیره کردید شاید حذف شود)

نظر

نوشته اصلی توسط kaftare_2pa نمایش پست ها
                    متاسفانه اگر ایکلود فعال یود الان کار راحت تر میشد.
                    به قسمت دستگاه در ایتونز بروید و قسمت info را فعال کنید.(بر روی ویندوز بگذارید)
                    اگر شماره ای در سیستم شما ذخیره شده باشد ،به دستگاه انتقال میدهد.
                    (البته شماره هایی که الان دوباره ذخیره کردید شاید حذف شود)

متاسفانه این موبایل مال من نیست من فقط می خوام ریستور کنم
                    کنتاکت من بدرد نمیخوره اونو دارم ولی مال این گوشی فقط بک آپشه
                    MANUTD.IR

نظر

الان یک مشکل جدید هست اینکه من بک آپ و دارم می خوام بریزم روی یک گوشی دیگه نشونش نمیده
                      یعنی تو پرفنسس آیتیونز تو دیوایس ها هست بکاپ ولی وقتی می خوام ریستور فروم بکاپ بزنم نشونش نمیده تو لیست بکاپ ها
                      MANUTD.IR

نظر

سلام
                        من دیشب گوشی 4s رو به 5.1 آپدیت کردم.اما با توجه به اینکه برای ایرانیها مشکل ارور 1009 حل شده بود و نیازی به چیز پی ان نبود اما بعد از آپدیت دوباره ارور 1009 برام میاد.می خواستم بدونم برا همه همینطور شده یا من مشکلی دارم؟؟

نظر

نه عزيز من هم اپديت كردم ولي عرور ١٠٠٩ رو ندارم ديگه

نظر

نوشته اصلی توسط topsoheil نمایش پست ها
                            سلام
                            من دیشب گوشی 4s رو به 5.1 آپدیت کردم.اما با توجه به اینکه برای ایرانیها مشکل ارور 1009 حل شده بود و نیازی به چیز پی ان نبود اما بعد از آپدیت دوباره ارور 1009 برام میاد.می خواستم بدونم برا همه همینطور شده یا من مشکلی دارم؟؟
                            دانلود از اپل استور رو ایران باز شده اما برای دریافت برخی از فایل ها که سورس هاشون غیر از سرور های هم سان با اپلیکیشن ها هست ممکنه مشکل وجود داشته باشه !

نظر

شما با خود گوشی آپدیت کردید؟؟؟من با گوشی آپدیت کردم چندین بارم ختموش روشن کردم اما باز ارور 1009 میاد...راه حلی ندارید؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط topsoheil نمایش پست ها
                                شما با خود گوشی آپدیت کردید؟؟؟من با گوشی آپدیت کردم چندین بارم ختموش روشن کردم اما باز ارور 1009 میاد...راه حلی ندارید؟؟
                                نه من چون جيل كرده بودم با ايتونز اپديت كردم. ولي اصلا عرور نميگيرم. البته انگار بعضي ها اين مشكل رو دارن و مربوط به ورژن دستگاه نيست

نظر

صبر کنید ..
                                X