اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آپدیت به 5.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط dashtekahe نمایش پست ها
    دوستان من آپدیت کردم به 5.1 و سفاری سریع تر شده. و احساس می کنم باطری بهتر شده. در قسمت Network فکر کنم قبلا گزینه Enable 3G رو نداشتیم. درسته؟
    کاملا موافقم واقعا باطریش بهتر شده و سرعت گوشی هم بالاتر رفته و گزینه 3g هم اضافه شده

نظر

یک سوال.من گوشی را به کامیوتر وصل میکنم میگه اپدیت 5.1 اومده میخواد دانلود کنه.اما از طریق خود گوشی میگه اپدیت هست!داستان چیه؟چون از کامپیوتر با حجم 800 مگ نمیشه دانلود کرد

نظر

نوشته اصلی توسط shahriar2 نمایش پست ها
        یک سوال.من گوشی را به کامیوتر وصل میکنم میگه اپدیت 5.1 اومده میخواد دانلود کنه.اما از طریق خود گوشی میگه اپدیت هست!داستان چیه؟چون از کامپیوتر با حجم 800 مگ نمیشه دانلود کرد
        احتمالا کانکشن از طریق گوشی با سرور برقرار نمی شده، می تونین ورژن ios رو رو گوشیتون چک کنین
        آخرین ورژن 5.1 هستش

نظر

دوستان در 5.1 مشکل باطری بر طرف شده و تغییر فاحش وجود داره یا نه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط alikocholo2010 نمایش پست ها
            خیلی بهتر شده

نظر

سلام دوستان من الان 5.01 هستم وقتی میخوام از طریق گوشی آپدیت کنم به 5.1 اصلا دانلود نمیکنه و ارور میده n error occurred while checking for update اگه میتونین یه راهنمایی بکنین . با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط alikocholo2010 نمایش پست ها
                http://www.i-phone.ir/forums/thread62235.html

نظر

نوشته اصلی توسط iran_rap نمایش پست ها
                  سلام دوستان
                  من آيفون 4 اس دارم که ميخوام آپديتش کنم به ورژن جديد يعنی 5.1 ورژن کنونی آی او اس آيفونم در حال حاضر 5.0.1 هستش از اونجايی که سرعت اينترنت افتضاحه من نتونستم از آيفونم يا آيتيونز مستقيم دانلود کنم پس با دانلود منيجر ويندوز از همين سايت دانلود کردم بعد انتقالش دادم به مک بوکم ، آدرسی که دانلود کردم اين ورژن رو از سايت :
                  http://www.i-phone.ir/forums/thread61960.html
                  سوال من اينه که با توجه به اينکه من اصلاً جيلبرک نکردم و نميکنم ميخوام آپديت کنم و فايل آپديت هم دارم چجوری بايد موبايلم رو آپديت کنم ؟ آيا مشکلی پيش نمياد واسه اينکه دستی ميخوام آپديت کنم ؟ تو يه بخش خوندم که با برنامه رد اسنو اين کار و ميشه کرد ولی از اونجا که دوست دارم مطمئن بشم قبل اينکه کاری کنم ميخوام بدونم اين برنامه برای جيلبرک کردنه ؟
                  من چطوری ميتونم آپديت کنم فريمور آيفونم رو ؟
                  بعد اينکه من داشتم با آيتيونز آپديت ميکردم تو آپديت نوشته بود 189 مگابايت ولی وقتی گذاشتم از آيتيونز دانلود کنه شد 803 مگابايت که تا به 300 و خورده اي رسيد قطع شد !
                  لطفاً راهنمايی کنيد که چطوری فايل آپديتی که از اين سايت دانلود کردم رو روی موبايلم نصب کنم ، اگه آموزشی هست لطفاً لينک بديد
                  با تشکر فراوان
                  اقا اشتبا كمكت كردن وقتي كليد option رو نگه ميداريد رو ريستور نزنيد همه چي پاك ميشه اونوقت كلي بايد وقت بزاري تا backup ت برگرده
                  option رو نگه داريد و روي كليد update بزنيد و فريموري رو كه دانلود كردي انتخاب كن و تمام هيچي هم پاك نميشه

نظر

دوستانی که به 5.1 آپدیت کردن مشکل NO Service با همراه اول حل شده یا نه؟

نظر

نوشته اصلی توسط reza82n نمایش پست ها
                      دوستانی که به 5.1 آپدیت کردن مشکل no service با همراه اول حل شده یا نه؟
                      میشه در مورد مشکل بیشتر توضیح بدید؟اگه مشکلی باشه ماله سیم کارته

نظر

توی 5.0.1 همراه اول خوب آنتن نداره و دائما روی No Service یا Searching هستش.
                        در ضمن این مشکل فقط مربوط به ایران نمیشه با یه سرچ توی گوگل میتونید ببیند که مشکل کلیه.

نظر

براى من رو آيفون ٤ مشكل no service فعلا حل شده.

نظر

نه دوست من مشکل no service شما یا مربوط به سیمکارتت بوده و یا منطقه جغرافیاییت ، چون نه من نه کلی از دوستانم که 4s داریم با همراه اول مشکلی نداشتیم

نظر

به نظر من وضعیت انتدهی در 4s بهتر شده و از no service یا searching دیگه خبری نیست

نظر

سلام به همگی. من تازه عضو شدم.
                                راستش من یه مشکلی دارم و نمیتونم با آیتیونز ورزن 5.1 رو بگیرم و اون وسطا قطع میشه.الان از این لینکی که دوستان محبت کرده بودن و گذاشته بودن دارم دانلود میکنم. ولی از اونجا که یکم تو ایم مسایل خنگ هستم درست نفهمیدم که بعد از دانلود چجوری باید آپدیت کنم.یعنی اون بخش مربوط به نگه داشتن option و بافی مسایل رو نفهمیدم.ممنون میشم اگه یکم مبتدیتر توضیح بدین.

نظر

صبر کنید ..
                                X