اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS5.1 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بعید میدونم ورژن فاینال دارای باگ های زیادی باشه!!!

نظر

• دوستان ریستور نکنید ارزش نداره... بجز باطریش هیچ چیزیش با 5.0.1 فرق نداره سیدیا هم درست درمون کار نمیکنه وسط کار کرش میکنه

نظر

• برنامه های زیر تست شد با موفقیت کار میکنن
        airblue sharing بلوتوث
        app sync 5
        persian keyboard
        تقویم فارسی
        و مصرف باتری خیلی بهتر شده

نظر

• جیلبریک آنتترش کی میاد؟

نظر

• فكر كنم اومده دوست من

نظر

• جلبریک تدر اومده! انتدر هنوز خبری نیست

نظر

• دوستان من روی 4s آپدیت کردم. فرقی که یه نظر من خیلی چشمگیره اینه که آنتندهی به طور محسوس بهتر شده. روی 5.01 وقتی گوشی روی airplane mood بود و گوشی را on میکردی حدود ۲۰ تا ۳۰ ثانیه طول میکشید تا انتن برگرده الان بلافاصله انتن برمیگرده.
                من جایی هستم که خوب انتن نمیده قبلا بعضی وقتها گوشی میرفت روی searching ولی دوباره دیگه انتن نمیداد تا خاموش و روشنش میکردم.ولی تو این ۱.۵ روز که اپدیت کردم داره مثل بنز انتن میده. ولی عجیب اینه که نه خود اپل راجع به بهبود انتندهی صحبتی کرده نه من توی سایتهای خارجی چیزی دیدم. در هر صورت من احتمال میدم مصرف باطری هم به خاطر بهبود انتندهی خیلی کمتر بشه تا فردا نتیجه را اعلام میکنم.

نظر

• من از خود ایپد میخوام update کنم حدودا ۲۰۰ مگ میشه اون رو سیستمم کپی کنم که دوباره بعدا استفاده کنم ازش؟
                  من میخوام از داخل دستگاه update کنم تو لیست تغییرات نوشته اضافه شدن ژاپنی به سیری.یعنی الان خود سیری اضافه شده به ایپد؟

نظر

• بنظرم یکی از بهترین قابلیت هایی که تو نسخه 5.1 اضافه شده، فعال و یا غیر فعال کردن 3g هست که خیلی از کاربران تو ورژن های قبلی از نبود همچین چیزی شاکی بودن.

نظر

• خیر نمیشه رو دستگاه کپی کرد

نظر

• قضیه سیری چی؟اونطوری که نوشته یعنی سیری اضافه میشه؟

نظر

• سلام این iphone 4 cmda
                          باiphone 4 gsm چه فرقی با هم دارن ممنون

نظر

• cmda برای گوشی های لاک هست .

gsm برای گوشی های انلاک هست.

نظر

• Cdma برای شبکه های نسل جدید تر از gsm هست که سرعت اینترنتشون خیلی بیشتر از gsm هست و کلا این مدل ایفون یه مدل بالاتر از gsm میباشد

نظر

• cmda مربطو آی پد و آیفون هایی هست که سیمکارت نمیخورند و مربوط به شبکه verizon هست
                                gsm سیمکارت میخوره و at&tو.. هستند .

نظر

صبر کنید ..
                                X