اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چرادرحالتstandbyباطری خالی میشه؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چرادرحالتstandbyباطری خالی میشه؟

سلام دوستان آیپد2 5.0.1ازوقتی جیلیبریک شده نمیدونم چه برنامهای نصب کردم توحالت استندبای باطریش کامل خالی میشه. حتی وقتی خاموشه هم باطری بهطورغیرطبیعی کم میشه؟؟؟؟ میشه اساتیدلطف کنن راهنمایی کنند.....

دوست عزیز شما یه بار ریستور کنید اگه درست نشد با توجه به اینکه میگید وقتی ام که خاموشه شارژ کم میشه یا باطری خرابه و یا ممکنه یه اتصالی کوچیک تو دستگاه ایجاد شده باشه.
    ویرایش توسط vahid tiger : https://i-phone.ir/forums/member/38167-vahid-tiger در ساعت 07-03-2012, 12:49 PM

نظر

نه مشکل نرم افزاری هست واسه هرمشکلی که ریستور نمیکنن ریستو واسه مرحله ی اخره این نرم افزارای کرک شده مشکل دارن میخوام دوستانی که این مشکل و تجربه کردن و حل شده راه نمایی کنن. ممنون

نظر

آخه شما میگی وقتی که دستگاه خاموشه هم این مشکل رو داری.!! وقتی دستگاه خاموش باشه همه نرم افزارا تعطیل هستن.!! پس نباید اینجوری باشه
        ویرایش توسط vahid tiger : https://i-phone.ir/forums/member/38167-vahid-tiger در ساعت 07-03-2012, 01:04 PM

نظر

حلا شما اونو نادیده بگیر نرم افزاری چی؟ چه نرم ازارایی اینطوری cpuرو مشغول میکنن؟

نظر

باطریتون داغ هم میشه احتمالآ درسته ؟ هر برنامه سیستمی ممکنه این مشکلات رو بوجود بیاره. من نظرم اینه که از برنامه هایی که اخیرآ نصب کردی از سیدیا شروع کن به پاک کردن ببین مشکلت حل میشه یا نه

نظر

خوب اقا بيشتر توضيح بده چه برنامه هايي از cydia نصب كردي ؟؟

نظر

گوشی منم وقتی استندبای هست یه مقداری معمولا خالی میکنه واین فکر کنم واسه گوشیای جلبریک شده طبیعیه ولی آیا مال شما زیاد کم میشه از شارژ یا کم؟

نظر

سلام دوست گل من
                  ببین چه نرم افزار هایی از سایدیا دانل.د کردی پاکشون کن
                  ریستور مال مرحله ی اخره

نظر

سلا دوست عزیز مشکل شما با توجه به مطالبی که گفتید احتمالا سخت افزاری است ولی قبل از بررسی سخت افزاری بهتره مراحل زیر را بروید:
                    1-برنامه هایی که از سایدیا گرفتید را پاک کنید(بهتر است تمام برنامه ها با پسوند deb را پاک کنی)
                    اگر جواب نگرفتید
                    2-به ادرس setting >general>reset>reset network setting را انتخاب کنید
                    اگر جواب نگرفتید
                    3-در همان ادرس قبل ولی reset all setting را انتخاب کنید.
                    اگر جواب نگرفتید
                    4-گوشی را restor کنید
                    واگر باز هم نتیجه نگرفتید گوشی از لحاظ سخت افزاری بررسی کنید
                    ویرایش توسط mmbraptor : https://i-phone.ir/forums/member/81953-mmbraptor در ساعت 08-03-2012, 06:51 PM

نظر

خودم پيداش طردم بر نامه ي sbsettingروي 5.0.1 مشكل داره وشارژو ميخوره الان درست شد ممنون از همگي

نظر

هر کسی جیلبریک کرده SBSettings رو نصب کرده و چنین مشکلی هم نداشته!!
                        اگه واقعا تو حالت خاموش باطری کم میکرده محاله با پاک کردن SBSetting درست شده باشه و تنها دلیلش تو این حالت اشکال سخت افزاری میتونه باشه

نظر

عزيزم درست شده دروغ كه ندارم بهت بگم......

نظر

اقا من يه چند روزي بود سر نزده بودم مشكلي كه گفتي دقيقا به خاطر برنامه SBSettings چون ناتيفيكيشن رو هر لحضه چك ميكنه البته سانده برنامه قول داده تو اپديت جديدش حتما اين مشكل رو حل كنه.

نظر

صبر کنید ..
                            X