اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برنامه Ask to Send برای تائید ارسال پیام و ایمیل قبل فرستادن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• برنامه Ask to Send برای تائید ارسال پیام و ایمیل قبل فرستادن

سلام
    تا حالا حتما برای بیشتر شما دوستان پیش اومده که اس ام اس رو اشتباهی برای شخص دیگری فرستاده باشید و احتمالا بعد از ارسال هم بخواهید به نحوی اشتباه پیش اومده را جبران کنید...!
    و یا همین اشتباه رو در مورد ارسال ایمیل از طریق گوشی تجربه کرده باشید.
    ولی نرم افزاری که به شما معرفی میکنم امکان این خطا رو خیلی خیلی پایین میاره و دیگه هیچ اس ام اسی یا ایمیلی را اشتباهاً به شخص دیگری ارسال نمیکنید. مگر اینکه طرف واقعاً خودش سوتی بده ...
    نکته جالب اینکه پیامهای این برنامه را میتونید به زبان فارسی هم بنویسید ( البته باید صفحه کلید فارسی رو نصب داشته باشید )
    کار برنامه به این صورت هستش که بعد از اینکه شخص دکمه Send را لمس کرد ... پنجره مربوط به برنامه که در تصویر زیر کاملا مشخص هستش نمایش داده میشه و از شخص برای ارسال اس ام اس یا ایمیل تائید میخواد. و ایرادی که من با اون برخوردم این بوده که بعد از هر تنظیمی که انجام میدید و قصد برگشتن به یک منو عقب تر رو دارید ، برنامه بیرون میپره ...
    ولی برنامه کاملا کار میکنه. خودم روی گوشی نصب کردم و کاملا هم درست کار میکنه.

برنامه AskToSend در سورسهای
    insanelyi - Xsellize - ihackstore موجوده.

ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 07-03-2012, 02:19 AM

Asktocall برنامه مشابه برای تماسها

نظر

نوشته اصلی توسط amir6988 نمایش پست ها
      asktocall برنامه مشابه برای تماسها
      درسته دوست عزیز ... ولی به نظر من این برنامه خیلی کاربردی تره چون اگر اشتباهاً شماره شخص دیگری را بگیرید در حین برقراری تماس میتونید سریعاً تماس رو قطع کنید. ولی برای ارسال اس ام اس و ایمیل چنین امکانی بصورت پیش فرض روی گوشی وجود نداره.
      در هر صورت ممنون از معرفی نرم افزار مشابه در مورد تماسها.

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
        درسته دوست عزیز ... ولی به نظر من این برنامه خیلی کاربردی تره چون اگر اشتباهاً شماره شخص دیگری را بگیرید در حین برقراری تماس میتونید سریعاً تماس رو قطع کنید. ولی برای ارسال اس ام اس و ایمیل چنین امکانی بصورت پیش فرض روی گوشی وجود نداره.
        در هر صورت ممنون از معرفی نرم افزار مشابه در مورد تماسها.
        بله خواهش میکنم.فرمایش شما متین ولی گاها اتفاق می افتد که بطور ناخودآگاه دست به شماره میخورد وبدون آنکه متوجه شویم تماسی شاید گرفته شود که وجود این برنامه از این امر جلوگیری میکند.
        برنامه مشابه دیگری با نام kuaidial وجود دارد که امکانات گسترده تری هم دارد.
        با تشکر از معرفی ای برنامه

دوست عزیز اون مشکلی هم ذکر کردید برا من اصلا پیش نیومده.!!

نظر

البته در خود برنامه Bıtesms امکتنی وجود دارد که با تنظیم کردنش میتوانید حداکثر تا 3 ثانیه قبل از ارسال پیام صیر کند و بهد از 3 ثانیه ارسال شود که اگر منصرف شدید میتوانید با زدن دکمه استاپ از ارسال خودداری کنید ولی این برنام های که شما لطف کرده و معرفی کردید بسیار کاملتر است

نظر

نوشته اصلی توسط amir6988 نمایش پست ها
            .............. ولی گاها اتفاق می افتد که بطور ناخودآگاه دست به شماره میخورد وبدون آنکه متوجه شویم تماسی شاید گرفته شود که وجود این برنامه از این امر جلوگیری میکند .........
            دوست عزیز اون مشکلی هم ذکر کردید برا من اصلا پیش نیومده.!!
            اتفاقاً من هم همیشه بعد از اینکه کارم با گوشی تمام میشه ، چون گوشی را LOCK میکنم ... برای من هم مشکلی که شما گفتید اصلا پیش نیومده ... حتی زمانیکه از گوشیهای دیگه ای استفاده میکردم...!!!!!
            موفق باشید.

نظر

صبر کنید ..
            X