اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

كار كردن ايفون در تركيه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• كار كردن ايفون در تركيه

سلام
    من ايفون ٤ دارم كه انلاك فكتوري هست
    ميخوام برم تركيه و اونجا با سيم ودافون يا ... استفاده كنم.
    شنيدم كه اونجا گوشي هاي ايراني ايفون كار نميكنن يا بعد يه بار رفت و برگشت ديگه كار نميكنن!!!
    ميشه در اين مورد راهنمايي كنيد

انلاک که باشه با اپراتور بورکینافاسو هم به راحتی کار میده

نظر

این شایع هارو کی در میاره اصلا گوش ندید ببر حالتو بکن جا ما هم خالی کن

نظر

عزیزم راحت استفاده کن.من زیاد میرم واسه کارم و با همه اپراتورهاش راحت کار میکنه.vodfon سرویس دهیش هم خوبه میتونی از اون استفاده کنی

نظر

نوشته اصلی توسط arash_xonix نمایش پست ها
          سلام
          من ايفون ٤ دارم كه انلاك فكتوري هست
          ميخوام برم تركيه و اونجا با سيم ودافون يا ... استفاده كنم.
          شنيدم كه اونجا گوشي هاي ايراني ايفون كار نميكنن يا بعد يه بار رفت و برگشت ديگه كار نميكنن!!!
          ميشه در اين مورد راهنمايي كنيد
          دوست عزیز حرف شما درسته اما زمانی که شما بیشتر از یک ماه تو ترکیه بمونی اگر از این مدت بیشتر بشه دیگه گوشی شما را به عنوان مهمان شناسایی نمیشه بعد این مدت قطع میشه دیگه تو ترکیه کار نمی کنه این مسله برای اینه که استفاده از گوشی قاچاقی را قطع بکنه

نظر

نه عزیز مشکل نداره. من ترکیه رفتم و برگشتم بدون هیچ مشکلی.
            ویرایش توسط salar_mavi : https://i-phone.ir/forums/member/14614-salar_mavi در ساعت 07-03-2012, 01:59 AM

نظر

ماکه ایران گوشی خریدیم ۱ ساله ترکیه هستیم و میریم ایران و برمیگردیم هنوز مشکلی به هم نزدیم

نظر

خوبه خيالم راحت شد.
                يكي از اشناها ميگفت بار دوم كه بري گوشيتو بعنوان مهمان قبول نميكنه !!! ممنون از راهنمايي

نظر

بله. برایه بار دوم کار نمیکنه. همین اول که رفتین سیمکارت بخرین به فروشنده بگین که من میخوام گوشیمو ثبت (kayit) بکنم. اگه این کارو نکنین گوشیتون برایه باره دوم که میرین ترکیه کار نمیکنه. یعنی باید یه گوشیه دیگه استفاده کنی.

نظر

دوستان شما اکه زمانی که خط رو میخرید سریال اونو به اپراتور بدهید مشکلی ندارید اما اگه اعلام نکنید فقط یکبار می توانید در ترکیه از گوشی استفاده کنید
                    میتوانید با دادن 10 لیر سریال گوشی رو ریجستر کنید اما باید خط بنام شما باشه

نظر

اونجا خط اعتباری نمی فروشند؟

نظر

ولی من دو بار با آیفون 4 ترکیه رفتم هیچی نشد

کشور دیگه ای هم هست اینجوری باشه؟؟

نظر

کلا خط دائمی رو به کسانی که مقیم هستند میفروشند اما کلیه اپراتورها خط اعتباری دارند که حدود 25 هزار تومانه و هرینه تماس با ایران هم حدود 3 هزار تومانه

نظر

سلام من ميخوام برم تركيه چه طوري سيم كارت ونجا رو بگيرم گوشي ايفون 4 است

نظر

نوشته اصلی توسط solidwork نمایش پست ها
                              سلام من ميخوام برم تركيه چه طوري سيم كارت ونجا رو بگيرم گوشي ايفون 4 است
                              شما به محض ورود میتوانید از فرودگاه سیم کارت ترک سل خرید کنید در ضمن شما میتوانید از آژانسی که بلیط میگیردید با سیم کارت بگیرید من میدونم سفیران حتما با تور سیم کارت مجانی میده در ضمن هزینه این سیم کارت کم از رومینگ نیست چون شما برای هر تماس باید 3 هزار تومان دقیقه ای بپردازبید.

نظر

صبر کنید ..
                              X