اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کیبرد فارسی برای 4s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کیبرد فارسی برای 4s

دوستان سلام
    من برای 4s هرکاری می کنم که از کیبردهای سایدیا نصب کنم نمیشه !! دانلود و نصب میشه ، تو لیست کیبردها هم فارسی دیده میشه و بعد از اضافه کردن کیبرد فارسی ، متاسفانه کلید تبدیل کنار کیبرد به فارسی سویچ نمیکنه و میره روی هبرو !!
    اگه کسی از دوستان میدونه اشکال کار کجاست لطفا راهنمایی کنن
    مرسی

این روش رو رو 3/4 تا 4s تست کردم مشکلی نداشته ..
    http://www.i-phone.ir/forums/thread52248.html

Power of Creation
    www.i-Phone.ir

نظر

نوشته اصلی توسط googooly1971 نمایش پست ها
      دوستان سلام
      من برای 4s هرکاری می کنم که از کیبردهای سایدیا نصب کنم نمیشه !! دانلود و نصب میشه ، تو لیست کیبردها هم فارسی دیده میشه و بعد از اضافه کردن کیبرد فارسی ، متاسفانه کلید تبدیل کنار کیبرد به فارسی سویچ نمیکنه و میره روی هبرو !!
      اگه کسی از دوستان میدونه اشکال کار کجاست لطفا راهنمایی کنن
      مرسی
      سلام......برنامه Persian keyboard رو از سورس انجمن نصب کن ....بعد از تو seting فارسی رو فعال کن… … بعد دستگاهتون رو خاموش و روشن کنید درست میشه

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad2012 نمایش پست ها
        سلام......برنامه persian keyboard رو از سورس انجمن نصب کن ....بعد از تو seting فارسی رو فعال کن… … بعد دستگاهتون رو خاموش و روشن کنید درست میشه
        ممنون دوست عزیز . انجام دادم شد . خیلی عالی و ساده بود . بازم تشکر می کنم

نظر

اقا مگه خودش کیبرد عربی ندار که شما این همه دنبال عذابی ؟

نظر

نوشته اصلی توسط iphone66 نمایش پست ها
            اقا مگه خودش کیبرد عربی ندار که شما این همه دنبال عذابی ؟
            عذاب؟
            اتفاقاکارکردن باکیبوردعربی عذابه.
            وقتی میشه ازکیبوردفارسی استفاده کردوبراحتی ست میشه چراازعربی استفاده کنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط googooly1971 نمایش پست ها
              ممنون دوست عزیز . انجام دادم شد . خیلی عالی و ساده بود . بازم تشکر می کنم
              وظیفم بود دوست عزیز،،،،،،،،،،،،،،،اگه برنامه black keyboard رو از سورس انجمن نصب نکردید ، نصب کنید خیلی قشنگ میشه

نظر

برنامه enable persian keyboard رو از سیدیا نصب کن . اگه تو سیدیای شما این برنامه نبود سورس زیر رو اد کن
                repo.insanelyi.com

نظر

نوشته اصلی توسط eliteron05 نمایش پست ها
                  برنامه enable persian keyboard رو از سیدیا نصب کن . اگه تو سیدیای شما این برنامه نبود سورس زیر رو اد کن
                  repo.insanelyi.com
                  دوست عزیز من به همین موضوع اشاره کرده بودم ،،،،،،،در ضمن چرا راه دور میری ،تو سورس انجمن هم است

نظر

صبر کنید ..
                  X