اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اندروید 6‪.‬0: بعد از جیلی بیلی، منتظر پای لیموترش باشید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اندروید 6‪.‬0: بعد از جیلی بیلی، منتظر پای لیموترش باشید

سایت Verge به نقل از منابع آگاه می گوید که طبق نقشه راهبردی و برنامه زمانبندی گوگل، نام-کد اندروید بعد از جیلی بیلی ، Key Lime Pie یا پای لیموترش خواهد بود. همانطور که قبلا گفته بودیم، طبق رسم گوگل، در سیستم نامگذاری اندروید، نام ها بر اساس حروف الفبا و از میان اسامی دسرها انتخاب می شوند. با وجود اینکه هنوز نسخه چهارم اندروید ( بستنی حصیری - ICS )* به صورت کاربردی و گسترده بر روی ابزارهای اندرویدی عرضه نشده، حداقل از هم اکنون می دانیم که در دو نسخه 5‪.‬0 و 6‪.‬0 منتظر چه نام هایی باشیم.

After Jelly Bean, the Next Version of Android Might Be Key Lime Pie

سری بعدی هم حتما اسمشونو میزاره (قلب باقالاقاتوق) یا (دست میرزاقاسمی)

نظر

شفاااااا!!!!! اینا دیگه شورشو در آوردن

نظر

فکر میکنه کسی دنبالش کرده بابا بذار از چارتون جواب بگیرین بعد برین 5و6و7.....

نظر

کاش میدونستم هدف از این اپدیت ها چیه؟
          یعنی جدی میگم واسم جای سواله جدا از شوخی کسی میدونه دقیقا تو این اپدیت ها چه اتفاقاتی میفته که هنوز این نیومده بعدی رو ساختن؟

نظر

من دیروز داشتم اسم بعدی رو میگفتم برای رفیقم خود ب خود زدیم زیر خنده
            خودشون خندشون نمیگیره ؟
            تو 5 چه تغییراتی دادن که سریع 6 رو میخوان بدند ؟

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
              کاش میدونستم هدف از این اپدیت ها چیه؟
              یعنی جدی میگم واسم جای سواله جدا از شوخی کسی میدونه دقیقا تو این اپدیت ها چه اتفاقاتی میفته که هنوز این نیومده بعدی رو ساختن؟
              فقط اینکه بگه ما از iOS جلوتریم! وگرنه فکر نکنم فکر و برنامه ریزی پشتش باشه...

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
                فقط اینکه بگه ما از ios جلوتریم! وگرنه فکر نکنم فکر و برنامه ریزی پشتش باشه...
                یعنی جدا اینطور فکر میکنی؟
                ولی این خیلی غیر منطقیه من دنبال یه جواب منطقی میگردم.
                اگه ضعف ورژن های قبلی دلیل این همه اپدیت که فقط دارن خودشون رو زیر سوال میبرن و اگر منظور پشتیبانی از سیستم های جدیده که باید کل دستگاه هارو ساپورت می کرد

نظر

نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
                  اگه ضعف ورژن های قبلی دلیل این همه اپدیت که فقط دارن خودشون رو زیر سوال میبرن و اگر منظور پشتیبانی از سیستم های جدیده که باید کل دستگاه هارو ساپورت می کرد
                  من فقط یه حدس میتونم بزنم
                  اونم اینه که مثلا 5 رو میده برای گوشی هایی با کانفیگ سبک و 6 رو میده برای گوشی هایی با کانفیگ بالا

نظر

نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
                    گوگل و منطق؟ اصلا با هم جور درمیان؟ حداقل در مورد آندروید اینطور نیست ....

نظر

صبر کنید ..
                    X